RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

райрада лишает права на единый налог

Ваше имя:    EMail: 

Страницы: << [1] 2 3 4 5 >>    Всего: 5

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

9/04/10 10:22  julson > julson    16/03/10 16:08Дерево
НОВОСТЬ для всех плательщиков ЕН Деснянского района!

вчера рада приняла решение, которым включила в ставки ЕН адвокатские, юридические, консультац-ые услуги!!!
Мои поздравления!
Я же говорила, что нет ничего невозможного!)))
Спасибо всем, кто принимал участие в борьбе, спасибо сотрудникам Антимонопольного комитета, которые доказали, что не всем чиновникам всё равно...

16/03/10 16:08  julson > julson    16/03/10 13:02Дерево
Еще раз обращаюсь ко всем СПД, у которых данная проблема
есть возможность на конец недели организовать круглый стол в антимонопольном комитете
прошу в личку или на мейл, контакты и предложения

16/03/10 13:02  julson > julson    1/03/10 12:20Дерево
просьба ко всем СПД Деснянского района, которым не выдали свидетельство ЕН на 2010 связаться со мной на почту или в личку
есть новости!!!

1/03/10 12:20  julson > Flegmat    26/02/10 13:35Дерево
тут вопрос как вы будете заявлять в качестве третьего лица, если у вас вопрос по сути такой же, но свидетельства то у нас разные и наши требования как бы вроде друг с друго не связаны

26/02/10 13:35  Flegmat > julson    25/02/10 17:13Дерево
Я понял. Вопрос - есть ли у Вас желание привлечь на своей стороне третье лицо - с собственными требованиями или без таковых? До начала рассмотрения вполне успеем завести и с собственными... Готов помочь...

25/02/10 17:13  julson > Flegmat    25/02/10 14:07Дерево
у меня заседание суда назначили на 21.04.2010

25/02/10 14:07  Flegmat > julson    25/02/10 12:40Дерево
4565688 - само собой. Но так быть, ИМХО, не должно, поэтому-то и трепыхаюсь.

julson - мне то же предлагали. Я счас повторку в Киевскую заброшу, поглядим чего ответят на разлом их "аргументации". В принципе, все идет по плану - в случае чего к суду будет нормальная кипа бумаги ;)
Кстати, Вы обжалуте решение налоговой или Рады? Я в случае чего могу постоять на прикупе 3-й стороной с собственными требованиями, или без оных...

25/02/10 12:40  julson > 4565688    25/02/10 11:46Дерево
а мне сразу сказали, не нравится идите в Голосеевскую, от вас проблем много, все время письма пишете, а нам типа работай отвечай

25/02/10 11:46  4565688 > Flegmat    24/02/10 11:26Дерево
Да, налоговики могли просто написать - выборы съели деньги, переходите на общую систему. А Вам они ещё и по 3 листа расписали наше самое "гуманное" законодательство. Бред какой то. Вывод один - я (4565688) могу заниматься юруслугами (Голосеевская ДПИ), а Вы (Flegmat) не можете, т.к. зарегестрированы в Деснянке. Тут не только нарушен принцип равенства всех перед законом и Конституционные нормы..., но ещё и оказалось у меня Голосеевская райрада менее "тормознутая", чем Деснянская.

24/02/10 22:40  julson > Flegmat    24/02/10 11:19Дерево
в вашем случае еще очень постарались объяснить
в моем написали кратко, мол что не нравится - применяйте общую систему
и не одного ответа на мои шесть вопросов

24/02/10 11:26  Flegmat > Flegmat    24/02/10 11:19Дерево

24/02/10 11:19  Flegmat > Flegmat    24/02/10 11:17Дерево

24/02/10 11:17  Flegmat > julson    22/02/10 13:55Дерево
Забрасывал такое:

Начальнику ДПІ у Деснянському районі м. Києва
РИХАЛЬСЬКОМУ В.Ф.

Голові ДПАУ
БУРЯКУ С.В.

Народному депутату України

Місце проживання: м. Київ,

№___________________
від «____»____________2010 р.

СКАРГА

Мене відповідно до законодавства України зареєстровано фізичною особою-підприємцем і я здійснюю підприємницьку діяльність на підставі Свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи – суб’єкта підприємницької діяльності серія В02 № 905747 (копія додається), зокрема, за такими видами діяльності:
1. КВЕД 74.11.2 – нотаріальна та інша юридична діяльність (без зайняття нотаріальною діяльністю).
2. КВЕД 74.14.0 – консультування з питань комерційної діяльності та управління.
На даний момент я працюю за спрощеною системою оподаткування, обліку і звітності суб’єктів малого підприємництва, передбаченою Указом Президента України від 03.07.1998 р. № 727/98 (в редакції Указу Президента України від 28.06.1999 р. № 746/99) «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва» (надалі - Указ) на підставі придбаного мною Свідоцтва про сплату єдиного податку від 01.01.2010 р. серія Ж № 502066 (надалі – Свідоцтво, копія додається), придбаного мною у порядку (надалі - Порядок), передбаченому Наказом ДПА України від 29 жовтня 1999 року N 599 «Про затвердження Свідоцтва про сплату єдиного податку та Порядку його видачі», та яке я оплачую за максимальною ставкою, передбаченою п. 2 Указу – 200,00 гривень на місяць. Проте, у виданому мені Свідоцтві не відображені вищенаведені види діяльності.

На мою заяву від 09.12.2009 р. про видачу Свідоцтва відповіддю ДПІ у Деснянському р-ні м. Києва від 21.12.2009 р. № 9470/10/17-136 за підписом заступника начальника ДПІ Бурихайла О.П. (надалі – Відповідь, копія додається), мене було поінформовано, що «податкові органи <…>, мають право видавати Свідоцтво у Порядку виключно на ті види діяльності, на які місцевими радами встановлено ставку єдиного податку» – без посилання на конкретну норму Порядку.
Також у Відповіді йдеться про те, що згідно Указу «СГД – фізичні особи можуть здійснювати свою діяльність за спрощеною системою оподаткування за такими видами діяльності, на які місцевими радами за місцем державної реєстрації таких підприємців, встановлено ставки єдиного податку.» – без посилання на конкретну норму Указу.
Така відмова від внесення зазначених видів діяльності в Свідоцтво, на моє переконання, порушує моє право право на підприємницьку діяльність, яка не заборонена законом, гарантоване ст. 42 Конституції України; право на свободу підприємницьної діяльності, закріплене ст. 43 Господарського кодексу України; право на вибір виключно спрощеної система оподаткування, обліку та звітності, гарантоване ч. 1 п. 4 Указу, а також може призвести до неправомірного нарахування податкових зобов’язань на прибуток від здійснення мною підприємницької діяльності, за яку сплачено єдиний податок за максимальною ставкою.

Інформую Вас про те, що згідно ч. 1 п. 4 Указу:
«Спрощена система оподаткування, обліку та звітності для суб'єктів малого підприємництва може застосовуватися поряд з діючою системою оподаткування, обліку та звітності, передбаченою законодавством, на вибір суб'єкта малого підприємництва. »
п. 2 Указу визначено:
«Ставка єдиного податку для суб'єктів малого підприємництва - фізичних осіб встановлюється місцевими радами за місцем їх державної реєстрації залежно від виду діяльності і не може становити менше 20 гривень та більше 200 гривень на місяць.
У разі коли фізична особа - суб'єкт малого підприємництва здійснює кілька видів підприємницької діяльності, для яких установлено різні ставки єдиного податку, нею придбавається одне свідоцтво і сплачується єдиний податок, що не перевищує встановленої максимальної ставки. »
Також, інформую Вас про те, що преамбулою Указу встановлено вичерпний перелік видів діяльності, на які не поширюється спрощена система оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва.
КВЕД 74.11.2 – нотаріальна та інша юридична діяльність, так само як і КВЕД 74.14.0 – консультування з питань комерційної діяльності та управління не входять до визначеного Указом переліку.
Чинним законодавством України не передбачаються будь-які інші обмеження видів діяльності при застосуванні спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва та єдиний податок мною сплачується за максимально можливою ставкою.
Відповідно до абзацу 3 п. 2 Порядку:
«Орган державної податкової служби за місцем державної реєстрації суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи за наявності платіжного документа про сплату єдиного податку зобов'язаний протягом десяти робочих днів після отримання заяви безоплатно видати Свідоцтво або надати письмову мотивовану відмову».
Також, згідно п.п. 4.4.1. Закону України від 21.12.2000 № 2181-III «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами»:
«У разі коли норма закону чи іншого нормативно-правового акта, виданого на підставі закону, або коли норми різних законів чи різних нормативно-правових актів припускають неоднозначне (множинне) трактування прав та обов'язків платників податків або контролюючих органів, внаслідок чого є можливість прийняти рішення на користь як платника податків, так і контролюючого органу, рішення приймається на користь платника податків.»
Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України:
«Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.»

Прошу Вас врахувати, що практика адміністративного судочинства підтверджує неправомрність позиції посадових осіб ДПІ у Деснянському р-ні м. Києва у оскаржуваному питанні (див., наприклад, ухвалу Вищого адміністративного суду України від 21.06.2007 р. № К-38123/06 А37/80 – копія додається, а також інформаційний лист Вищого адміністративного суду України від 28.09.2009 р. N 1275/10/13-09 – копія витягу з листа додається).

З огляду на вищенаведене, вимагаю:

1. Спонукати відповідальних осіб ДПІ у Деснянському р-ні м. Києва до усунунення порушень моїх законних прав шляхом внесення до Свідоцтва видів діяльності КВЕД 74.11.2 – нотаріальна та інша юридична діяльність (без зайняття нотаріальною діяльністю) та КВЕД 74.14.0 – консультування з питань комерційної діяльності та управління, завірених підписом відповідального співробітника та печаткою ДПІ у Деснянському р-ні м. Києва.
2. Враховуючи, що в даній скарзі викладено детальну інформацію з оскаржуваних дій ДПІ у Деснянському р-ні м. Києва, на підставі ч. 1 та ч. 2 ст. 20 Закону України «Про звернення громадян» – надати письмову відповідь про результати перевірки даної скарги та суть прийнятого рішення за моєю адресою проживання, вказаній у скарзі, у передбачений законодавством термін.
3. В разі відновлення моїх законних прав – претензій до посадових осіб ДПІ у Деснянському р-ні м. Києва не маю. В іншому разі вимагаю навести у письмовій відповіді на скаргу посаду, прізвище та ініціали осіб, відповідальних за розгляд даної скарги для подальшого оскарження у порядку, передбаченому чинним законодавством України до органів прокуратури та адміністративного суду.

ДОДАТКИ:
1. Копія Свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи – суб’єкта підприємницької діяльності – на 1 арк.
2. Копія Свідоцтва про сплату єдиного податку – на 1 арк.
3. Копія відповіді ДПІ у Деснянському р-ні м. Києва від 21.12.2009 р. № 9470/10/17-136 – на 1 арк.
4. Копія ухвали Вищого адміністративного суду України від 21.06.2007 р. № К-38123/06 А37/80 – на 4 арк.
5. Копія витягу з інформаційного листа Вищого адміністративного суду України від 28.09.2009 р. № 1275/10/13-09 – на 3 арк.

З повагою,

22/02/10 13:55  julson > 4565688    22/02/10 11:21Дерево
в прошлом не успели принять новые кведы, угрожали что не дадут, но в итоге дали
когда приняли новые кведы без юр услуг, старые отменили
а в этом году эти прошологодние действуют, вних наших кведов нету
или у вас не деснянский район?

22/02/10 11:21  4565688 > julson    16/02/10 14:34Дерево
Я в прошлом году попал в такую же ситуацию, как и вы. Пришлось писать жалобы в месную налоговую, городцкую, ДПА Украины, Держкомпидприемництва... Как токо узнали про жалобы - позвонии, извинились и переписали свидоцтво.

16/02/10 14:34  julson > Advokatkievua    16/02/10 14:12Дерево
письмо ВАСУ это конечно хорошо, но все же это только практика
рассчитывать на то, что если мне когда-то сделают проверку и насчитают по самые дальше некуда на общей системе, то потом нужно будет бороться и доказывать обратное. а какая на тот момент будет практика ВАСУ никто к сожалению не знает
я выдержки из этого письма указала в иске. но здесь возникает вероятность того, что в иске могут отказать, так как зачем мне свидетельство на КВЕД юр. услуги, если в принципе КВЕДы можно там все не прописывать

16/02/10 14:12  AdvokatkievuaОтправить письмо > julson    16/02/10 13:20Дерево
А что Вы скажете по "ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ ЛИСТ від 28.09.2009 р. N 1275/10/13-09 Головам апеляційних адміністративних судів України Чи повинен суб'єкт малого підприємництва - фізична особа, який сплачує єдиний податок за найвищою ставкою, сплачувати податки з доходів, отриманих від видів підприємницької діяльності, які не зазначено у свідоцтві про сплату єдиного податку, за загальним способом оподаткування?"?

16/02/10 13:20  julson > 4565688    15/02/10 15:07Дерево
в каком районе?

у меня заседание назначено на 21.04.10

15/02/10 15:07  4565688 > julson    8/02/10 12:20Дерево
Про результаты обжалования отпишитесь, интересно. Я тоже получил на все юруслуги (кроме адвокатских и нотариальных)

8/02/10 12:20  julson > 4565688    21/01/10 15:32Дерево
я получила
но только на інші ком. послуги
отказ обжаловала
пока никаких новостей

21/01/10 15:32  4565688 > julson    18/01/10 14:12Дерево
Интересно, ктото уже получил свидетельство о едином налоге на 2010 год. Отпишитесь.

18/01/10 14:12  julson > Бульдозерист    18/01/10 12:14Дерево
есть вариант прописаться в голосеевком
но если менять район - это наверняка проверка?
кто менял? сложная и долгая ли процедура?

18/01/10 12:14  Бульдозерист > julson    12/01/10 12:24Дерево
В Голосеевском пока тихо. Просили после 25 января приходить за свидетельством. Сказали, что на 74.11.2 вроди дадут (но напишут без права нотариальной деятельности), а вот на 74.11.1. твёрдый отказ! Хотя райрада на адвокатскую деятельность тоже установила 200 грн эдтного налога.

12/01/10 12:24  julson > joke    7/12/09 03:12Дерево
у кого какие новости с нового года?
мне Деснянская прислала отказ на 74.11.2
вот сижу думаю: обжаловать или не работать?))) может на пенсию уйти? ))
как в других районах ситуация? особенно интересует шевченковский и голосеевский

7/12/09 03:12  joke > julson    29/01/09 13:08Дерево
ось лист податкової про порядок зняття з обліку єдиного податку
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

7/12/09 01:13  An001 > ОК АКА Олюня    6/12/09 22:32Дерево
ОК АКА Олюня большое большое спасибо

6/12/09 22:32  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > An001    6/12/09 22:31Дерево
гляньте ссылки, там обсуждение началось задолго до Вашей проблемы

6/12/09 22:31  An001 > An001    6/12/09 22:20Дерево
а вот аналогичные роз+яснення той же ВККА только 2005 года...

"... Адвокат, здійснюючи адвокатську діяльність, не позбавлений
права стати на облік та отримати свідоцтво про сплату єдиного
податку. При цьому жоден нормативний чи законодавчий акт не
зобов'язує адвоката використовувати печатку із зазначенням
"Приватний підприємець" замість "Адвокат" чи змінювати будь-які
інші атрибути адвокатської діяльності на підприємницьку
діяльність. Фактично, адвокат і надалі продовжує займатися
адвокатською діяльністю в тому ж порядку, як і до взяття на облік
як платника єдиного податку; лише оприбуткування доходів та сплату
податку адвокат здійснює з врахуванням положень Указу Президента
України від 03.07.98 року N 727 ( 727/98 ) "Про спрощену систему
оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого
підприємництва". Крім цього, норми зазначеного Указу поширюються
на адвоката і в тому випадку, коли він має найманих працівників,
наприклад, секретаря, помічника та здійснює пов'язані з цим
виплати заробітної плати і утримання з неї податкових та інших
обов'язкових платежів..."

блин ну как в этой стране жить и работать? что изменилось?

6/12/09 22:28  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > An001    6/12/09 22:20Дерево

6/12/09 22:20  An001 > Zhenechka    26/10/09 18:44Дерево
А вот мне в Печерской налоговой отказали в выдаче свидетельства с номером 74.11.1 - адвокатська дияльнисть...ссылаясь на РОЗ'ЯСНЕННЯ ВККАУ при КМУ від 21 березня 2008 року № V/3-71
"Про суміщення адвокатської та підприємницької діяльності" вот так.
я в шоке!!!
"...Реєстрація фізичних осіб, які здійснюють адвокатську діяльність, як підприємців, чинним законодавством не передбачена.

Адвокатська діяльність не є господарською і зокрема підприємницькою у сенсі ст.3 Господарського Кодексу України, а адвокат не є суб’єктом господарювання, який здійснює підприємницьку діяльність..."
т.е. раньше было передбачено, а сейчас что то изменилось или я что то пропустил?
на мой вопрос..как же тогда адвокат-фоп должен платить налоги, а именно единый налог, мне ответили....что адвокат это "самозайнята особа" и значит должна платить как самозайнята особа-бред!!!!!!вот нашел роз*яснення ДПІ у Дарницькому районі
"Як здійснюється взяття на облік самозайнятих осіб, які займаються незалежною професійною діяльністю (адвокати, нотаріуси, судові експерти, тощо)?
Відповідь: У довідці про взяття на облік такої самозайнятої особи перед прізвищем, ім'ям та по батькові обов'язково вказується вид професійної діяльності, наприклад, «Приватний нотаріус», «Адвокат» тощо.
Якщо фізична особа зареєстрована як підприємець, та при цьому така особа здійснює незалежну професійну діяльність, то вона обліковується в органах державної податкової служби як фізична особа-підприємець.
Взяття на облік приватного нотаріуса здійснюється в органі державної податкової служби за місцезнаходженням робочого місця нотаріуса. При поданні заяви таким платником податків пред'являється оригінал та надається копія реєстраційного посвідчення про реєстрацію приватної нотаріальної діяльності.
Взяття на облік адвокатів, які займаються адвокатською діяльністю індивідуально та не зареєстровані як фізичні особи-підприємці, здійснюється за місцем їх проживання. При поданні заяви такими платниками податків пред'являється оригінал, та надається копія свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю за формою, визначеною додатком до Положення про кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури, затвердженого Указом Президента України від 05.05.93 № 155...."

дальше...инспектор меня сразу спросил есть ли у меня свидетельство адвоката...я ответил что есть...ну тогда вы не можете быть плательщиком единого налога...вот если бы не было свидетельства адвоката тогда можно, а так...хотите напишем вам любой другой вид деятельности!!!

26/10/09 18:44  Zhenechka > kved    18/03/09 14:08Дерево
Вынесла в отдельную ветку конкретные предложения по данному вопросу:
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

18/03/09 14:08  kved > valdek    13/03/09 16:05Дерево
дивую позиція Дежпідприємництва, лист від 22.04.2008 № 3528:

"У разі, якщо місцевою радою не встановлено ставки єдиного податку для «інших видів діяльності», то при відсутності окремого виду діяльності у переліку ставок єдиного податку орган державної податкової служби не має підстав для видачі Свідоцтва про сплату єдиного податку на цей вид діяльності внаслідок відсутності ставки податку для оподаткування результатів діяльності, що має здійснюватись за спрощеною системою оподаткування".

16/03/09 10:20  kved > valdek    13/03/09 16:05Дерево
Дякую, що відгукнулись.

А чому звіт не подавати? Хіба в такому випадку не треба платити за березень – державна реєстрація відбулась в першому кварталі (березень), а «дата переходу на спрощену систему оподаткування» в другому (1 квітня).

Згідно Указу «…вважаються суб’єктами спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності з того кварталу, в якому проведено їх державну реєстрацію.»

Вирішив зробити по іншому: виписуюсь з району, реєструю МП в місті - податкова в нас об’єднана, реєструюсь підприємцем в місті, отримую свідоцтво платника ЄП, сплачую по 150 грн. податку (74.11.2) на 3 місяці наперед. Повертаю попередню реєстрацію МП, повідомляю реєстратора про зміни, отримую нове свідоцтво. Пишу заяву в райраду – «прошу встановити ставку єдиного податку на 74.11.2». В усній розмові розказую, які вони були недалекоглядні, коли «повелись» на лист податкової (цитую: «переглянувши газету ____________ № __ від ________ оДПІ вважає за недоцільне встановлення ставок єдиного податку за видами діяльності…»).

Що скажете?

13/03/09 16:05  valdek > kved    12/03/09 15:53Дерево
Система такая:
1. если вы захотите стать на учет как плательщик ЕН именно с 19, то налоговики требуют налог за март, но Вы можете стать с 01 апреля и платить уже с апреля. Тем более так Вам не нужно будет подавать отчет за 1 квартал.
2. Что касется видов деятельности - пишите в заявлении все что Вам нужно, платите 200 грн. за апрель 2009 года, в заявлении указывайте, что хотите стать с 01 апреля.
3. если будут отказываться принять - подавайте по почте: оригинал заявления и ориганал платежки, сделав себе предварительно ее копию (вроде можно и копию платежки подавать, но если почитать указ През. внимательно, то, мне кажется, что лучше оригинал, чтобы ДПИ не привязалось к формальным требованиям по оформлению копии - заверена банком и т.п. - короче почитаейте внимательно требования к документам, которые подаются). Отправить нужно ценным письмом с описью вложения и уведомлением о вручении. Получив уведомление назад Вы будете знать когда ДПИ получило вашу заяву и отсчитывать 10 дней с этого дня.
4. Через 10 дней идете в ДПИ и требуете выдать свидетельство, если не выдают - пишите жалобу, что нарушают сроки - пример есть в этой ветке ниже. Если выдают, но не указывают заявленных видов деятельности - также пишите жалобу (можете сказать инспектору, что планируете подать жалобу - может они сразу и выдадут без лишних слов). Если Вас выызовет к себе зам. начальника и начнет что-то там чесать о Раде и налогах, Вы говорите четко: я действую в соответствии с законом Все! Точка. А если начнет оскорблять или давить на Вас - заявление в милицию, а лучше в прокуратуру или укаите об этом в жалобе.

12/03/09 15:53  kved > kved    12/03/09 15:27Дерево
Дзвонив на гарячу лінію ДПА. Відповідь очікувана і однозначна: "якщо радою не затверджено ставку єдиного податку, обрання спрощеної системи не можливе".

Незрозуміло також - за якою ставкою оплатити єдиний податок, щоб заяву прийняли, а у випадку відмови - її оскаржувати???

12/03/09 15:27  kved > valdek    29/01/09 13:56Дерево
Аналогічна ситуація - рада за поданням податкової виключила з свого рішення позиції, що стосуються ставок податку за КВЕДами 74.11.1, 74.11.2. Єдиний більш-менш прийнятний вид діяльності - надання консул. з питань комерц. дія-сті (74.14.0), але ставка менша 200 грн.

ФОП'ом тільки планую реєструватись, наскільки розумію в такому випадку вимоги щодо подачі заяви за 15 днів до початку кварталу не поширюються (абз.2 п.6).

Новостворені та зареєстровані в установленому порядку суб'єкти малого підприємництва, які подали до державної податкової служби за місцем їх реєстрації заяву на право застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, вважаються суб'єктами спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності з того кварталу, в якому проведено їх державну реєстрацію.

В ситуації, коли заява про обрання спрощеної системи оподаткування буде подана 19 березня, необхідно буде сплатити єдиний податок за березень?

15/02/09 01:39  valdek > Горн1    14/02/09 09:15Дерево
Я сам не понимаю, почему разные ответы.... отсканирую их ответ и выложу здесь. А Вы отпишите о чем с Вами говорили и какой результат

14/02/09 09:15  Горн1 > valdek    13/02/09 02:13Дерево
В пятницу вечером из ящика забрал письмо. Это ответ на скаргу из ДПА Украины (странно, вроди ж отозвал все скарги). Так вот, ДПА Украины мою скаргу перенаправила в ДПА Киева "оскільки питання потребують уточнення на місці". И дальше цитирцю:
Зобов"язуємо провести зустріч із заявником та надати вичерпні роз"яснення щодо поставлених питань згідно з нормами чинного законодавства. Копію письмової відповіді, наданої заявнику, направити до ДПА України (електронною поштою) у термін до 19.02.2009р."
Вот мне и непонятно, почему вам, valdek, пришёл ответ негативный, а мне совершенно другой. Вопросы ж в жалобе были поставлены теже.

13/02/09 09:16  Горн1 > valdek    13/02/09 02:13Дерево
Так вы жалобы отозвали свои? Или просто ДПА не успела получить ваш отзыв и уже написала вам ответ?
А по поводу 500 грн. в месяц я слышал, что хотят зделать градацию.
Эдиный налог будет зависить от лимита выручки. Точно непомню, но вроди так:
500 000 грн в год - 200 грн в месяц
1 000 000 грн в год - 500 грн в месяц.
Но я точно не помню, могу ошибаться.

13/02/09 02:13  valdek > Горн1    11/02/09 11:44Дерево
Сегодня получил ответ из ДПА Украины на свою жалобу. Они придерживаются такой позиции: если райрада не установила на ваш вид деятельности размер налога - вы не имеете права осуществлять его на едином налоге. Вот так - рыба то оказывается с головы гниет - как всегда! Как будто бы установление или неустановление райрадой размера налога влияет каким то чудным образом на обязанность ДПИ выдать свидетельство с теми видами, которые я указал в заявке:) Короче, маразм крепчал и танки наши быстры! Уже слышал, что хотят единый налог увеличить до 500 грн. в месяц. Кто знает об этом?

11/02/09 11:44  Горн1 > lilysha    11/02/09 09:15Дерево
Вот было б чудесно посмотреть эту отмену. Лично б сходи в ДПИ и там на 5 этаже повесил бы для ознакомления.

11/02/09 09:15  lilysha > Горн    8/02/09 12:21Дерево
По-поводу Голосеевской рады.Была там 9.02. Действительно предложение Голосеевской ДПИ, не "разобравшись"!!!! рассмотрел торговый отдел и и подготовил документы,которые "не глядя" подписали на сессии.Но решение от 11.12.2008 года они отменили (работайте по решению 15.04 от 2007 года),и направили соответствующие документы ещё до Нового года в налоговую.В налоговой естественно никто ничего не знает.В раде обещали предоставить копию отмены,как только получу, выложу в форуме.

9/02/09 19:18  valdek > Горн    9/02/09 09:21Дерево
Это не страшно, что с задней стороны. Главное, что теперь при проверке (чтоб там они сейчас при выдаче не говорили) если насчитают налог (15%)опять же ссылаясь на решение РДА - Вы в суд показываете свидетельство и спрашиваете: а че ж вы выдали с такими видами???? :))))) так что это они только так говорят, что отдел аудита все равно насчитает потом - на самом деле это ж бред насчитывать подоходный налог после выдачи свидетельства со всеми видами. А по поводу отметить: зачем сразу литр? Можно познакомиться, выпить по пиву - можем еще друг другу пригодиться в дальнейшем. В кризис надо объединяться и помогать друг другу;) так что предлагаю после 19.00 где нить посидеть. Предлагайте день, время и место - я согласен на любе после 19.00

9/02/09 09:21  Горн > valdek    8/02/09 17:25Дерево
Ну литр на троих с AntonS это не пятдесят, а немного больше:)
Кстати, мне в свидельтство внесли изменение - добавили все види деятельности, которые я просил. Но написали их на задней стороне свидетельства с подписью и печатью.

8/02/09 17:25  valdek > Горн    8/02/09 12:21Дерево
Поздравляю! так шо попиисять?;)

8/02/09 12:21  Горн > valdek    3/02/09 17:12Дерево
Отписываюсь. Полностью повторилась ситуация, описанная valdek 2/02/09 16:55. Правда вместо извинений получасовая лекция о том, что на них давят, о том, что Голосеевская ДПИ не самая худшая, Голосиевская Рада самая "правильная" и т.д. Очень вежливо просили минимизировать официальную бумажную переписку и если какие проблемы – приходить и говорить о них, а не жалобы писать.
Кстати. Про решение ВАСУ тоже вспомнили (значит наконец-то прочитали его). И задали вопрос типа, зачем же вам этот вид деятельности, если вы ссылаетесь на решение ВАСУ суда. Работайте по тем видам, которые у вас есть. Зачем жалобы писать, если вы считаете, что решение позволяет работать и на других видах деятельности.
Вобщем, братцы, в этом году мы совмесными усилиями победили бюрократию.

4/02/09 09:02  Горн > 10nyk    3/02/09 19:31Дерево
где?

3/02/09 19:31  10nyk > Горн    27/01/09 12:20Дерево
Подробиці моєї боротьби з фіскалами Голосіївського району можна знайти у моєму живому журналі.

3/02/09 18:57  valdek > AntonS    3/02/09 18:35Дерево
Следующий логичній шаг в защите своих интересов - обжалование решения КГГА о повышении тарифов на коммунальные услуги. Если после указа Президента все равно будут приходить платежки с новыми цифрами - надо тоже действовать.

3/02/09 18:35  AntonSОтправить письмо > valdek    3/02/09 18:24Дерево
Да, ждем Горна! :) Удачи, построй их там! :)

Страницы: << [1] 2 3 4 5 >>    Всего: 5

Реклама

bigmir)net TOP 100