RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Когда необходимо приступить к работе по решению суда?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
22/12/08 15:14  Работник К > DVSS    22/12/08 15:06Дерево
Спасибо!

22/12/08 15:06  DVSS > Работник К    22/12/08 12:18Дерево
Немає потреби на наступний день після винесення рішення виходити на роботу, необхідно отримати виконавчий лист суду про поновлення на роботі та звернутися із заявою про виконання рішення суду до Відділу державної виконавчої служби (ДВС) того району, де знаходиться відповідач.

Далі, читайте нижчевказане.

Інструкція про проведення виконавчих дій

8.2. Виконання рішення про поновлення на роботі
8.2.1. Виконавчий документ про поновлення на роботі незаконно звільненого або переведеного працівника виконується негайно. Виконання вважається завершеним з моменту фактичного допущення працівника до виконання попередніх обов'язків на підставі відповідного наказу органу, який прийняв незаконне рішення про звільнення або переведення працівника.
8.2.2. У разі невиконання власником або уповноваженим ним органом (посадовою особою) рішення про поновлення на роботі незаконно звільненого або переведеного працівника державний виконавець застосовує до них штрафні санкції, передбачені статтею 87 Закону. Крім того, державний виконавець у разі умисного невиконання посадовою особою рішення суду може звернутися до суду з поданням про вирішення питання про притягнення її до відповідальності, передбаченої статтею 382 Кримінального кодексу України.
8.2.3. Після фактичного допущення працівника до роботи складається акт про виконання рішення, виконавче провадження підлягає закінченню і не поновлюється при повторному недопущенні працівника до роботи, а в працівника з'являється право на звернення до суду в порядку позовного провадження.

22/12/08 12:18  Работник К   Дерево
Суд принял решение о воостановлении меня на работе. Когда необходимо явиться на предприятие? Сразу на следующий день? А если я не могу зразу на следующий день выйти на работу, меня могут уволить за прогул?
Подскажите пожалуйста.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100