RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Все о Пенсии

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

служба в армії і страховий стаж


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
25/07/13 12:38  Роман Игоревич > deepmoon    12/01/09 19:10Дерево
Есть еще некий Н А К А З МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ №307 ,в котором говориться что военнослужащим срочной службы не учитывается ,мол они не платили страховые внески,только для пенсии .

13/01/09 02:33  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > deepmoon    12/01/09 19:10Дерево
это Вы с кем?

12/01/09 19:10  deepmoonОтправить письмо   Дерево
Шановні! читаю Ваші повідомлення тим, хто ставить питання. Ви не праві
ЧИТАЙТЕ ЗАКОНИ УКРАЇНИ, вони діють. хтось невірно написав в журналі, а Ви навіть не перевірили тексти законів, на які посилаєтесь. крім цього, є ще і інші закони.
строкова(навіть і інша) враховується при визначенні страхового стажу у любий період.

За новим Законом до страхового стажу зараховуються періоди догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку і час проходження строкової військової (альтернативної) служби, бо за ці періоди за працівника сплачуються страхові внески до Пенсійного фонду за рахунок коштів соціального страхування для тих, хто доглядає дитину до 3 років, та бюджетних коштів військових частин для тих, хто проходить строкову військову службу.

Відповідно до статті 56 Закону України "Про пенсійне забезпечення" , передбачено, що у стаж роботи, що дає право на трудову пенсію, зараховується військова служба і перебування в партизанських загонах і з'єднаннях, служба в органах державної безпеки і органах внутрішніх справ, незалежно від місця проходження служби.

Відповідно до статті 2 Закону України "Про загальний військовий обов'язок і військову службу" час проходження військової служби зараховується громадянам до загального стажу роботи, страхового стажу, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби.

Стаття 8 Закону України "Про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей" передбачає, що час перебування громадян України на військовій службі зараховується до їх загального і безперервного трудового стажу, страхового стажу, а також до стажу роботи за спеціальністю.

Статтею 2 цього Закону передбачено, що ніхто не вправі обмежувати військовослужбовців та членів їх сімей у правах і свободах, визначених законодавством України.

Частиною третьою статті 8 цього ж Закону визначено, що за військовослужбовцями строкової служби, які до призову працювали на підприємствах, в установах і організаціях, незалежно від форм власності і господарювання, зберігається при звільненні з військової служби право на працевлаштування їх в тримісячний строк на те ж підприємство, в установу чи організацію або їх правонаступники на посаду, не нижчу за ту, яку вони займали до призову на військову службу. Їм надається матеріальна допомога в розмірі місячної заробітної плати за рахунок коштів державного бюджету. Вони користуються за інших рівних умов переважним правом на залишення на роботі при скороченні чисельності або штату працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці протягом двох років з дня звільнення з військової служби.



Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100