RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Дежурства на дому вместо обычных без согласия медработника


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
20/05/19 15:06  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Яна1982    20/05/19 13:43Дерево
А что у Вас в поликлинике на эту тему существует, как это оформлено? И есть ли коллективный договор, что в нем на эту тему?

20/05/19 13:43  Яна1982 > ОК АКА Олюня    8/02/09 21:01Дерево
Добрый день. Я врач нарколог поликлиники, дежурю пол месяца на дому, платят копейки, а требуют не выезжать за территорию города. Согласно каким приказам проводится оплата дежурств и выездов?

8/02/09 21:05  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > k75061    8/02/09 20:29Дерево

8/02/09 21:01  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > k75061    8/02/09 20:29Дерево
5. Інші питання оплати праці

5.1. Чергування вдома
Лікарі та фахівці з базовою та неповною вищою медичною
освітою закладів охорони здоров'я, які зайняті наданням медичної
допомоги населенню, у т.ч. екстреної, можуть залучатися до
чергування вдома.
Чергування вдома може надаватись лікарям - до п'яти посад з
основних лікарських спеціальностей та чотирьох посад фахівці з
базовою та неповною вищою медичною освітою (лаборант,
рентгенолаборант, сестра медична операційна, сестра медична -
анестезист) з урахуванням укомплектованості штатів, виробничої
необхідності, кількості викликів і експертної їх оцінки.
Чергування здійснюються як у межах місячної норми робочого
часу відповідних працівників за обліковий період, так і за її
межами.
Чергування вдома в денний та нічний час ураховується як
півгодини за кожну годину чергування та оплачується, виходячи з
посадового окладу, визначеного за пунктам 2.1-2.2, з урахуванням
підвищення за кваліфікаційну категорію.
У разі виклику працівника під час чергування (у заклад, на
місце події та додому до хворого) час, витрачений на виклик,
оплачується за фактично відпрацьовані години з розрахунку
посадового окладу працівника, встановленого за штатним розписом,
із збереженням діючого порядку оплати праці працівників охорони
здоров'я у нічний час.
У такому самому порядку проводиться оплата чергувань удома в
неробочий та нічний час працівників центрів екстреної медичної
допомоги та медицини катастроф, професіоналів та фахівців медичних
бригад постійної готовності та багатофункціональних медичних
загонів спеціального призначення, що організовані для
безпосереднього надання екстреної медичної допомоги та рятувальних
робіт при аваріях, катастрофах, у разі стихійного лиха та
надзвичайних ситуацій. Для працівників зазначених служб не
застосовується абзац другий цього пункту.

[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]


+ ч. 2 ст. 32 КЗоТ [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

8/02/09 20:35  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > k75061    8/02/09 20:29Дерево
в чем заключались Ваши дежурства?

8/02/09 20:34  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > k75061    8/02/09 20:29Дерево
о каких дежурствах речь? какая профессия/должность?

8/02/09 20:29  k75061   Дерево
могут-ли медработника перевести из обычных дежурств- в дежурства на дому,без его согласия?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100