RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Если банк не проводит платежи - что делать?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
3/03/09 18:55  НорикОтправить письмо > Lexx81    3/03/09 17:38Дерево
Нам "Надра" предложила вернуть с корсчета деньги назад ( с 11.02.2009г.) на их счет и сделать платежи в их банке, каким-нибудь клиентам...И это только потому, что начали писать кляузы в НБУ.

3/03/09 17:38  Lexx81Отправить письмо > Ёж    12/02/09 16:02Дерево
Ну и как? Практика есть?
Что банки отвечают?

12/02/09 16:02  ЁжОтправить письмо > beautifullawyer    12/02/09 15:26Дерево
Если сроки проведения операций не указаны в договоре, то можно такое письмо им сейчас написать (п. 8.4 нижеуказанного ЗУ про "три операційних дні"- не упоминаем;)):
"ТОВ „А”, діючи у відповідності до Договору № --на здійснення розрахунково-касового обслуговування -- по поточному рахунку № --, укладеному —р. між ТОВ „А” та „банк”, надало --2009р. в операційний час до „банк” (далі в тексті- Банк) платіжне доручення № ----.2009р. на переказ -- 000 (--тисяч) гривень.
Згідно п. 8.1 ст. 8 Закону України „Про платіжні системи та переказ коштів в Україні” вiд 05.04.2001 № 2346-III, „8.1. Банк зобов'язаний виконати доручення клієнта, що міститься в розрахунковому документі, який надійшов протягом операційного часу банку, в день його надходження.”
Станом на ---02.2009р. ТОВ „А” не отримало підтвердження про виконання вищезазначеного доручення.
Прошу повідомити у відповідності з п. 32. ст. 36 Закону України „Про платіжні системи та переказ коштів в Україні” вiд 05.04.2001 № 2346-III про причини невиконання поданого ---2009р. „банк” доручення від ТОВ „А” на переказ --000 (--- тисяч) гривень, оформленого платіжним дорученням № -- від --.2009р., та повідомити про строки його виконання.
У випадку невиконання переказу за вищезазначеним дорученням, ТОВ „А” буде змушено вимагати від Банку сплати пені, передбаченої законодавством України, та відшкодування завданих таким невиконанням збитків.
Високо цінуючи тривалі добрі партнерські відносини, які склалися між банком та ТОВ „А”, сподіваємось на якнайскоріше улагодження зазначеної ситуації та взаємовигідне співробітництво у подальшому."



12/02/09 15:26  beautifullawyerОтправить письмо > Ёж    12/02/09 11:53Дерево
спасибо большое
я так и думала действовать
пока прессуем устно со ссылкой на наш договор, а там увидим

12/02/09 11:53  ЁжОтправить письмо > beautifullawyer    9/02/09 15:01Дерево
Предлагаю такие варианты:
1. Ознакомление руководства банка с письмом в областное управление НБУ:
"Вимушені звернутися до Управління Національного Банку України в -ській області як органу, який виконує також функцію банківського нагляду, з проханням про надання допомоги у врегулюванні наступної ситуації:
Між Товариством з обмеженою відповідальністю „А" (далі в тексті – Товариство) та банком (надалі – Банк) _р. укладено Договір № -- на здійснення розрахунково-касового обслуговування -- по поточному рахунку № -- (додаток 1).
Товариство надало --- 2009р. в операційний час до Банку платіжне доручення № -- від ---2009р. (Додаток 2)на переказ --000 (-- тисяч) гривень на поточний рахунок Товариства з обмеженою відповідальністю „Б” у "банк”.
Оскільки станом на --2009р. переказ не було проведено, Товариство направило до Банку листа (додаток 3) з проханням повідомити про причини невиконання Банком вищезазначеного доручення Товариства на переказ коштів. Банк надав відповідь (додаток 4) на лист Товариства, в якій не зазначив причин невиконання доручення Товариства на переказ коштів та не вказав строк виконання Банком зазначеного доручення на переказ коштів.
Станом на ---2009р. переказ згідно платіжного доручення № -- від --2009р. Банком не проведено.
У зв’язку з вищевикладеним, для захисту інтересів клієнта Банка - Товариства з обмеженою відповідальністю „А” прошу сприяння у виконанні --банком вимог чинного законодавства щодо переказу коштів Товариства з обмеженою відповідальністю „А” шляхом виконання Банком платіжного доручення № -- від --2009р. на переказ коштів, належних Товариству."
2. В случае отсутствия надлежащим образом оформленной договорённости (допсоглашения) с банком о проведении платежа в течение -- дней, направление письма в областное управление НБУ (эффективность велика, если есть возможность пролоббировать в управлении решение вопроса)
3. позов про спонукання до вчинення дій та відшкодування збитків (з посиланням на відповідні норми ст.ст. 8,32 Закону України „Про платіжні системи та переказ коштів в Україні” вiд 05.04.2001 № 2346-III).

12/02/09 11:48  Дмитрий СОтправить письмо > @@ляля@@    12/02/09 11:16Дерево
с чего Вы взяли?

12/02/09 11:19  @@ляля@@Отправить письмо > Благодарный    12/02/09 11:17Дерево
заявлением на возврат платежа?

12/02/09 11:17  Благодарный > Дмитрий С    9/02/09 15:06Дерево
простите конечно ...но не могли бы поделиться текстом заявления?и

12/02/09 11:16  @@ляля@@Отправить письмо > Дмитрий С    12/02/09 11:13Дерево
толкько не надо винить в этом работников банка и на них отрыватся

12/02/09 11:13  Дмитрий СОтправить письмо > beautifullawyer    9/02/09 16:03Дерево
Устные претензии были

9/02/09 16:03  beautifullawyerОтправить письмо > Звонкая_монетка    9/02/09 15:41Дерево
"не обслуживаются р\р потомучто "нет денег в банке"! :("
жесть!

9/02/09 15:41  Звонкая_монетка > beautifullawyer    9/02/09 15:01Дерево
не решается словесно - конечно в суд!
офигели совсем! Наслышана что не обслуживаются р\р потомучто "нет денег в банке"! :(

9/02/09 15:11  beautifullawyerОтправить письмо > Дмитрий С    9/02/09 15:06Дерево
без всяких претензий в смысле? сразу?

9/02/09 15:06  Дмитрий СОтправить письмо > beautifullawyer    9/02/09 15:01Дерево
Мы в суд подаём

9/02/09 15:01  beautifullawyerОтправить письмо   Дерево
Коллеги, посоветуйте что делать в такой ситуации
Жаловаться? Идти сразу в суд? Или где?
Спасибо!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100