RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Основна робота, СПД і право на допомогу по догляду за дитиною до 3 років


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
20/03/16 15:04  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > serd    20/03/16 14:45Дерево

20/03/16 14:45  serd > ОК АКА Олюня    20/03/16 11:21Дерево
Извините, ликвидировали. Никто уже в той организации справку не даст.

20/03/16 11:21  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > serd    20/03/16 08:57Дерево
что значит "организацию сократили"?
Вашего мужа сократили, а организация осталась? тогда обратиться туда и получить справку.

20/03/16 08:57  serd > ОК АКА Олюня    11/03/09 10:11Дерево
При переоформлении пособия матери-одиночки нужна справка о доходах мужа. Но его организацию сократили, но ксерокопия справки о доходах за период до конца сокращения есть. Но требуют оригинал. Как выйти из ситуации? Спасибо.

11/03/09 12:05  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > ira1c    11/03/09 09:43Дерево

11/03/09 10:11  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > ira1c    11/03/09 09:43Дерево
неполный раб день для наемных работников, не для самозанятых СПД. чуть позже дам ссылку на аналогичную тему

11/03/09 09:43  ira1cОтправить письмо   Дерево
Людина пішла в декрет з основного місця роботи в травні 2007р.Документи на допомогу до 3 років оформила з основного місця роботи. Вона ще СПД і діяльність не припиняла. З травня 2007р.є наказ про те, що СПД переходить на неповний робочий день у зв. з народженням дитини.Совбез викликає і каже, що СПД немає права на допомогу по догляду до 3 років.Але в Законі України від 22 березня 2001 р. N 2334-III Стаття 14. Умови призначення допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку
Матерям, які мають дітей віком до трьох років і вийшли на роботу та працюють у режимі неповного робочого часу або вдома, що підтверджується довідкою з місця роботи, або одночасно продовжують навчання з відривом від виробництва, допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років призначається (виплачується) в повному розмірі. Ці зміни внесені в Закон лише у 2008р. Чи має СПД в цьому вип. право на допомогу. Єдиний податок сплачується щомісяця у розмірі 200 грн.



,

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100