RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Який документ підтверджує, що СПД працює неповний роб. день ?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
13/03/09 11:26  ira1cОтправить письмо > Idaves    13/03/09 10:39Дерево
Мамі з дитиною ця дискусія буде зайвою. А от гроші на дитину,які ми змогли відстояти, будуть в самий раз. Ще раз дякую. Я отримала вичерпні консультації на своє запитання.

13/03/09 10:44  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > ira1c    13/03/09 10:26Дерево
я бы на Вашем месте почистила профайл - и стаж убрала бы, и должность, и специализациИ

13/03/09 10:42  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > ira1c    13/03/09 10:26Дерево
научитесь слушать, а не только с 15-го раза понимать прочитанные СМИ. читайте первоисточники

13/03/09 10:39  Idaves > ira1c    13/03/09 10:26Дерево
Всім дякую за полеміку і філософію, на жаль безрезультатну.©

и

23. Виплата допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку припиняється:
2) у разі, коли особа, що отримує в органі праці та соціального захисту населення допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку:
виявила бажання працювати - з дня працевлаштування (початку виконання трудових обов'язків);
розпочала або поновила підприємницьку діяльність - з першого числа місяця, в якому розпочато таку діяльність. ©

здесь нет полемики и нет философии, Уважаемая, это Закон.

13/03/09 10:32  Idaves > ira1c    13/03/09 10:26Дерево
Вы знаете, я в восторге просто.
Приватний підприємець може отримувати допомогу у зв’язку з доглядом за дитиною, але неповний робочий час на нього НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ !!!!
Вам талдычилось сто раз об этом. приводились цитаты , нормы, ссылки на НПА!!!!.
А вы приводите в опровержение цитату из газеты для домохозяек , где говорится ТО ЖЕ САМОЕ!!!и в упор этого не видите.
Абзац просто

13/03/09 10:26  ira1cОтправить письмо > Idaves    12/03/09 18:39Дерево
УРА!!! Допомогу по догляду таки призначили.
"Приватний підприємець може отримувати допомогу у зв’язку з доглядом за дитиною, але неповний робочий час на нього не поширюється. Підприємництво - це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб’єктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку (ст. 42 ГК України).Робочий час СПД-фізособа розподіляє на власний розсуд".

Всім дякую за полеміку і філософію, на жаль безрезультатну.

12/03/09 18:39  Idaves > Idaves    12/03/09 18:35Дерево
неперевариваю самодурства

12/03/09 18:35  Idaves > ira1c    12/03/09 18:12Дерево

12/03/09 18:34  Idaves > ira1c    12/03/09 18:12Дерево
и шо вы мне после этово будете здесь ещё рассказывать?

12/03/09 18:33  Idaves > ira1c    12/03/09 18:12Дерево
23. Виплата допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею
трирічного віку припиняється:
2) у разі, коли особа, що отримує в органі праці та
соціального захисту населення допомогу по догляду за дитиною до
досягнення нею трирічного віку:

виявила бажання працювати - з дня працевлаштування (початку
виконання трудових обов'язків);
розпочала або поновила підприємницьку діяльність - з першого
числа місяця, в якому розпочато таку діяльність.

12/03/09 18:30  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > ira1c    12/03/09 18:09Дерево
у СПД не работа, а деятельность

12/03/09 18:29  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > ira1c    12/03/09 18:09Дерево
Якраз мова йде про те, що якщо робота виконується неповний роб.день (с)
забудьте о рабочем дне СПДшника [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

12/03/09 18:28  Idaves > ira1c    12/03/09 18:12Дерево

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А
від 27 грудня 2001 р. N 1751
Київ

12/03/09 18:27  Idaves > ira1c    12/03/09 18:12Дерево
Особи - суб'єкти підприємницької діяльності подають довідку,
видану органами державної податкової служби про те, що не
провадять підприємницької діяльності.
Особи, що працюють у режимі неповного робочого часу або
вдома, подають довідку з місця роботи про початок виконання
трудових обов'язків на зазначених умовах.

12/03/09 18:25  Idaves > ira1c    12/03/09 18:09Дерево
шо ж вы СПД к самозанятым то приравниваете

12/03/09 18:12  ira1cОтправить письмо > ira1c    12/03/09 18:09Дерево
Невже ніхто нічого не знає по цій темі? СПД-декретчики, де ви???

12/03/09 18:09  ira1cОтправить письмо > Idaves    12/03/09 09:54Дерево
Да ні. Якраз мова йде про те, що якщо робота виконується неповний роб.день ( в т.ч. і для самозайнятих осіб якими являються СПД), то допомога виплачується.

12/03/09 09:56  Idaves > ira1c    11/03/09 23:24Дерево

12/03/09 09:54  Idaves > ira1c    11/03/09 23:24Дерево
вопрос весь в том, что для того тчобы СПД получил эту помощь, он щдолжен предоставить справку о прекращении предпринимательской деятельности. в случае же её возобновления, выплата помощи прекращается.

12/03/09 09:42  stlady > ОК АКА Олюня    11/03/09 23:26Дерево
+1

11/03/09 23:26  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > ira1c    11/03/09 23:24Дерево
у СПД нет рабочего дня ни полного, ни неполного

11/03/09 23:24  ira1cОтправить письмо   Дерево
Який документ підтверджує, що СПД працює неповний роб. день ? В органах соц.захисту відмовляють у призначенні допомоги по догляду за дитиною до 3-х років, тому що немає потрібного документу. Якого саме, вони не знають.Наказ не підходить.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100