RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Банки: Кредиты / Депозиты

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Власник АКБ "Київ" Марченко та Постанова НБУ №53

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

16/03/09 18:08  Vova_Ukraine   Дерево
Постанова Правління НБУ №53 (котрою накладено піврічний мораторій на повернення депозитних вкладів кредиторам - вкладчикам банку "Київ") від 09.02.09р. - є просто кришою для власника банку пана Марченка. До речі, тому її повний текст НБУ приховує від громадськості, щоб вкладники банку Київ не оскаржили її в суді. Безпосереднє кришування з боку НБУ здійснює керівництво ГУ НБУ по м. Києву та Київській обл. - Степаненко, Пономарь та Жабська просто напрсто кришують друга Медведчука - справжнього власника АКБ "Київ" Марченка. До речі Марченко через свій банк "Київ" коштами вкладників фінансував будівництво, котре здійснювали його ж будівельні фірми. Тобто Марченко з своїх будівельних фірм отримував прибуток ще й Банк приносив йому бариші (дивіденти). Виходить, що фактично багатій Марченко і є основним боржником вкладників банку Київ. А система дуже проста, він дає хабаря через свою кришу в Київському СБУ керівництву Київського НБУ й ті лобіюють прийняття Правлінням НБУ Постанови №53 й все - "дєло в шляпє": на рік купив собі кришу (мов всі питання до "тимчасових" керуючих від НБУ) та на "пів року" купив повний захист від кредиторів. - НУ, ЦЕ ТИПУ ВІЗЬМУ Я В БОРГ У ВАС ВСІ ГРОШІ, А КОЛИ НАСТАНЕ ЧАС ЇХ ПОВЕРТАТИ, Я СКАЖУ ВАМ, ЩО В МЕНЕ ЇХ НЕМАЄ, МОВ СВІТОВА КРИЗА :))) Й БУДУ ЗБИРАТИСЬ НА ВІДПОЧИНОК ЗА ВАШІ Ж ГРОШІ, А ЩОБ ВИ МЕНЕ НЕ ЧІПАЛИ ТРОХИ ДАМ НА ЛАПУ ПРАВООХОРОНЦЮ, А ВАМ СКАЖУ ВСІ ПИТАННЯ ДО МОЄЇ КРИШІ :) От якби ж то, знайшлась ДОБРА ЛЮДИНА котра написала б в Інтернеті, хоча б місце прописки на Позняках багатія Марченка та місце роботи на Подолі його НБУшної криші (бажано місце прописки, бо він весь час тікає на лікарняний)... Шановні вкладники-кредитори банку "Київ", перепрошую, але дурять вас, як лосів, бо давно кинули вас, як лохів. МММ (Меркурій та інші трасти, Еліта-центр, тощо) РУЛИТЬ - невже ви це не помітили??! ;)

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100