RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Выдача неполученной зарплаты в случае смерти работника


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
2/10/09 13:08  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Otaman    2/10/09 12:55Дерево
имхо, да

2/10/09 12:55  Otaman > ОК АКА Олюня    17/03/09 11:55Дерево
Я правильно понял, больничные в таком же порядке выплачиваются?

24/03/09 12:21  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > ira1c    24/03/09 11:59Дерево
плс, копирайты ставьте

24/03/09 11:59  ira1cОтправить письмо > yurist15    17/03/09 11:38Дерево
Згідно зі ст. 1227 ЦК суми заробітної плати, пенсії і т.п. ті виплати, які належали спадкодавцеві, але не були ним одержані за життя, передаються членам його сім'ї, а в разі їх відсутності ― входять до складу спадщини.
Отже, зарплата померлого працівника передається членам його сім'ї. Причому в такому разі за загальним правилом первісно зарплата не входить до спадкової маси, тобто на неї не поширюються норми законодавства щодо особливостей успадкування.
Визначення поняття «сім'я» наведене у ст. 3 Сімейного кодексу. Сім'ю складають особи, які спільно проживають, пов'язані спільним побутом, мають взаємні права та обов'язки. Сім'я створюється на підставі шлюбу, кровного споріднення, усиновлення, а також на інших підставах, не заборонених законом і таких, що не суперечать моральним засадам суспільства.
З наведеного випливає, що сім'ю також складають особи, які не перебувають у шлюбі(цивільний шлюб). Але в кожній конкретній ситуації слід вирішувати питання індивідуально. Підтвердити той факт, що відповідна особа є членом сім'ї, можна за допомогою паспорта, свідоцтва про шлюб , свідоцтва про народження (для дітей померлого),довідки ЖЕКу про спільне проживання з померлим (для інших осіб).
Зазвичай допомога виплачується тому члену сім'ї, який, окрім названих документів, надає підприємству оригінал свідоцтва про смерть.

17/03/09 11:55  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > yurist15    17/03/09 11:38Дерево
наследникам

17/03/09 11:48  yurist15 > yurist15    17/03/09 11:38Дерево
Неужели никто не сталкивался с данной проблемой?

17/03/09 11:38  yurist15   Дерево
Подскажите, пожалуйста, в случае смерти работника неполученную при жизни зарплату нужно выплачивать наследникам, согласно ст. 83 КЗоТ, или нужно поступить в порядке ст.1227 Гражданского кодекса Украины, то есть, просто передать членам семьи умершего, не дожидаясь, пока родственники вступят в право наследования??? Заранее спасибо!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100