RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

два оклада и в армию?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
5/10/09 11:25  Aloisiy MagarichОтправить письмо > All-new    18/03/09 16:42Дерево
Закон, ВС Украины, от 25.03.1992, № 2232-XII "О воинской обязанности и военной службе"

Редакция до 28.12.2007 р., т.е. до злополучного изменения законом о гос. бюджете на 2008 г., признанного не конституционным.

Стаття 21. Матеріальне забезпечення громадян України у зв'язку з призовом або прийняттям на військову службу
1. Громадянам України, які призиваються на строкову військову службу, виплачується грошова допомога в розмірі двох мінімальних заробітних плат за рахунок коштів Державного бюджету України в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Вопрос такой: нигде не нашел, что это за порядок такой, встановлений КМУ?
Проблема как и у топикстартера: предприятие не платит по 44 КЗоТ, ссылаясь на Рішення Конституційного Суду N 10-рп/2008, в военкомате посылают в сад, т.е. на предприятие.

Ужель как и по мамочкам, путь только один - через суд?

18/03/09 16:42  All-new > All-new    18/03/09 16:38Дерево
Правда, знайшов тільки
щодо альтернативної служби. Має бути й щодо призову, начебто.

18/03/09 16:38  All-new > ОК АКА Олюня    17/03/09 17:16Дерево
Дозвольте не погодитись. Зверніть увагу на це: "текст статті 44 в редакції Закону N 107-VI ( 107-17 ) від 28.12.2007 - зміну визнано неконституційною згідно з Рішенням Конституційного Суду N 10-рп/2008 ( v010p710-08 ) від 22.05.2008 }" [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Тобто, останні зміни цієї статті не чинні.

Тоді діють ці зміни:

З А К О Н У К Р А Ї Н И
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань військового обов'язку і військової служби
( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2007, N 33, ст.442 )
Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
1. У Кодексі законів про працю України ( 322-08 ) (Відомості Верховної Ради УРСР, 1971 р., додаток до N 50, ст. 375):
1) у статті 44 слова та цифри "у разі призову або вступу на військову службу, направлення на альтернативну (невійськову) службу (пункт 3 статті 36) - не менше двомісячного середнього заробітку" виключити;

[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Таким чином, підприємство не зобов'язане виплачувати ці гроші.

Натомість, діє обов'язок державного органу платити ці гроші: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

14. Статтю 4 Закону України "Про альтернативну (невійськову) службу" ( 1975-12 ) (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., N 15, ст. 86) доповнити частиною третьою такого змісту:
"Громадянам, які направляються для проходження альтернативної служби, виплачується грошова допомога в розмірі двох мінімальних заробітних плат за рахунок коштів Державного бюджету України в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України".

18/03/09 16:22  koop > почти солдат    17/03/09 17:13Дерево
В последний день много не бухай и не закидывай, а когда привезут в часть наступит момент... (не очень хороший, сочитание отходняка, стреса, и кругом тупильники воеенные). Я сам недавно дембельнулся ЗНАЮ!!

17/03/09 17:22  почти солдат > ОК АКА Олюня    17/03/09 17:17Дерево
Ок,... пойдем за минимумами.
Большое спасибо.

17/03/09 17:17  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > почти солдат    17/03/09 17:13Дерево
но не 2 оклада, как Вы тему обозвали;)

17/03/09 17:16  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > почти солдат    17/03/09 17:13Дерево

17/03/09 17:13  почти солдат   Дерево
Здравствуйте
Подскажите, должно ли предприятие выплачивать выходное пособие в связи с призывом в армию в размере двух минимальных зарплат? А то на предприятии говорят - нет, а в военкомате - должны %)
Спасибо

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100