RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чим відрізняється поновлення на роботі держслужбовця від звичайного українського громадянини ?

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

30/11/09 15:53  lyktorОтправить письмо > мнс    30/11/09 15:43Дерево
Якщо небуло присяги, присвоєння рангу то не державний службовець, а лише прирівнені тоді по КЗпП України - місцеви суд у строки встановлені ст.233...

30/11/09 15:43  мнс > Катрін    6/04/09 15:02Дерево
Добрый день! Прошу Вашей консультации по вашему случаю.У меня идентичный случай и тоже не могу определиться в каком суде судиться .Скажите Ваша должность являетя гос.служащ.вы принимали ранг или по определенным документам вы являетесь гос служащей а по факту нет(у меня случай -моя должность по положению приравнена к гос службе но я не принимала ни присягу ни ранг работала на этой должности почти 2-года)Буду признательна за информацию хоть какую нибудь!
С Уважением Татьяна.

6/04/09 15:16  ответ > Катрін    6/04/09 15:02Дерево
п.2 ч.1 ст.17 КАСу спори з приводу прийняття громадян на публічну службу, її проходження, звільнення з публічної служби відноситься до компетанції адміністративних судів

6/04/09 15:02  Катрін   Дерево
Я була звільнена за скороченням штатів. Подала до районного суду позов про поновлення на роботі. На те в мене є вагомі аргементи ( 1) я маю вищу економічну освіту, а інші такі ж за посадою не мають , а відповідно до службової інструкції ця вимога є обов’язковою, 2) зі мною укладена угода про надання мені можливості стажуватись, а потім, після здачі екзаменів, працювати протягом 3-х років за фахом в цій організації та інші). Але районний суд залишив позов без руху посилаючись на ст.119, 121,293 ЦПК України. Із ухвали: "із позовної заяви та доданих до неї документів не вбачається чи віднесена посада, на якій працювала позивачка до категорії посад державних службовців, чи ні? Втім, зазначене має значення для вирішення питання в порядку якого судочинства належить розглядати даний спір (цивільного або адміністративного)". Ухвалою запропонував мені усунути недоліки і в 5-денний строк з дня отримання копії письмово повідомити суд про те, чи належить посада, на яку я прошу поновити мене, до категорії посад державних службовців , чи ні? На підтвердження або спростування цього надати суду повну копію трудової книжки. Моє питання: хіба має значення який суд буде розглядати? В чому різниця? Навіть якщо ця посада держслужбовця, то хіба не може цю справу розглядати районний суд? Чи це умисне затягування справи? Що мені робити в цій ситуації?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100