RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Незаконне звільнення!


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
10/04/09 16:19  GG_proОтправить письмо > Larisa_Stroich    10/04/09 16:02Дерево
Та багато чого можна. Наприклад, змінити країну проживання :))
Якщо серйозно, прокурор же не безбашенний, за кожне порушення ще й може й відповісти доведеться. Тим більше, що депутати ради на стороні заступника - запросто можна привести штатний розклад у відповідність... Як крайній засіб.

10/04/09 16:02  Larisa_Stroich > GG_pro    10/04/09 15:28Дерево
можна ще подати в суд на прокуратуру за бездіяльність;) А взагалі ви ж пишете, що прокуратура під дахом мера, чи ви думаете, що заява людини щось змінить? Пропоную скаргу на бездіяльність прокуратури . Є інший варіант звернутися в суд за нововиявленими обставини , про те що посади такої не існує. а взагалі досить специфічна справа:)

10/04/09 15:28  GG_proОтправить письмо > Larisa_Stroich    10/04/09 15:13Дерево
В суді про це сторона відповідача не заявляла. Заявили потім про надання роз'яснення рішення суду - суд відмовив і залишив в силі. Судовиконавець відкрив провадження ще у листопаді! Виконав всі дії - вимоги, штрафи, акт про невиконання, подання до прокуратури... Прокуратура тупо відписалася, тобто постанови не було ніякої. Судовиконавець дрейфить, що зрозуміло. Прокуратура під дахом у мера. Людина написала скаргу до Ген.Пр., зійшло на місцеву, ті телились 16 днів (!) - КПК побоку. Людину не викликали, пояснень не відбирали, судовиконавця теж не шукали. Планують винести відмову (з достовірних джерел). Підем оскаржувати в судовому, звичайно. Але виникла ідея підловити їх на протесті прокурора - адже при винесенні постанови про відмову у порушенні на підставі твердження голови, що поновляти немає куди - виникає питання - а з якої посади звільняв? Сам підтрверджує - з неіснуючої. Висновок: має бути протест прокурора -> автоматичне зупинення дії розпорядження -> поновлення на роботі! Мене лиш цікавить ЯК заставити прокурора винести протест? Заява громадянина про порушення її прав і свобод?

10/04/09 15:13  Larisa_Stroich > GG_pro    10/04/09 14:25Дерево
є рішення суду про поновлення на посаді, воно має виконуватись (ст. 14 ЦПК ) А отже, прокуратура , як на мене, має керуватися рішенням суду, а не поясненнями Голови. Те, що такої посади дефакто вже не існує, це проблема тільки Голови. І взагалі це мало бути зясовано під час розгляду справи в суді. Тим паче розпорядження про звільнення мало бути скасовано рішенням суду.

10/04/09 14:25  GG_proОтправить письмо > Larisa_Stroich    10/04/09 14:00Дерево
Змінили штатний розпис, змінилась назва посади - скажімо, із "Заступник міського голови з питань №1" на "Заступник міського голови з питань №1 і №2", змінились посадові інструкції. Людину ознайомили лише з посадовими - в них, доречі, назва посади звучить ще інакше :) !!! Змін до трудової не внесли. Голова звільняє людину по п.3.ст 40 КзПП. У розпорядженні вказує назву посади "Заступник міського голови з питань №1". В трудовій - такий же запис. Чоловік виграє суд - поновити на посаді "Заступник міського голови з питань №1". Виконавець працює, але мляво. Проходить час, людина пише скаргу в прокуратуру (від виконавця не дочекаєшся). В понеділок буде постанова про відмову у порушенні КС на підставі того, що НЕ ІСНУЄ ПОСАДИ "Заступник міського голови з питань №1"!!! На підставі пояснення голови!
Питання - якщо сам голова визнає, що такої посади НЕМАЄ - є шанс тупо опротестувати САМЕ РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ :)? Адже саме з ЦІЄЇ (неіснуючої за його словами) посади він чоловіка звільнив! А заодно і прокуратуру в стійло поставити! Чи повинен прокурор винести протест на цей АКТ, якщо людина звернеться?

10/04/09 14:00  Larisa_Stroich > GG_pro    10/04/09 12:32Дерево
чи змінились посадові обовязки після зміни назви посади?
Звісно в трудовій обовязково має бути запис про це, і в наказі про зміну назви посади , мав бути ознайомлений працівник. Проблеми у людини потім будуть в Пенсійному фонді при зарахуванні стажу, будуть невідповідності в їхніх даних і трудовій працівника. Яка причина звільнення7

10/04/09 12:32  GG_proОтправить письмо   Дерево
Друзі!
Прошу допомоги в такому питанні: видано розпорядження міського голови про звільнення посадової особи. У розпорядженні невірно вказано назву посади, яку вона займала. Причина - за кілька місяців до того, при перегляді штатного розпису рішенням сесії міськради назву посади змінили, але особу не повідомили і змін до трудової книжки не внесли. Рішення сесії чинне. Звільнена особа має на руках трудову, ропорядження і новий штатний.
Тепер, власне, питання: чи може людина звернутися до прокуратури за захистом її прав і свобод і вимагати прокурора ОПРОТЕСТУВАТИ дане розпорядження міського голови?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100