RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи переривається стаж роботи?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/03/13 12:22  lyktorОтправить письмо > Roxyya    12/03/13 11:53Дерево
період з 9.02.13 до 12.03.13 не зараховується усе до і згодом зараховується сумарно ...

12/03/13 11:53  Roxyya > N@T@    22/04/09 13:53Дерево
Чи переривається стаж педагогічної роботи, якщо звільнення з однієї школи було 9.02.13, а прийом на роботу до іншої школи відбулося 12.03.13?

22/04/09 14:30  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > N@T@    22/04/09 13:53Дерево
5. До стажу педагогічної роботи зараховується час перебування
громадян України на військовій службі, час перебування у відпустці
по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та
відпустка без збереження заробітної плати (частини третя і шоста
статті 179 Кодексу законів про працю України) [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

+ Ответы на вопросы, поступившие в ходе встречи с профсоюзным активом образования Донецкой области [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
много по педстажу и пр.

22/04/09 13:53  N@T@Отправить письмо   Дерево
Чи пререривається педагогічний(вчитель початкових класів) стаж якщо жінка піде у відпустку по догляду за дитиною до 6-ти років??

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100