RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Протокол про АП по ст.5 ЗУ "Про боротьбу з корупцією", звільнення


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
26/04/09 17:55  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Таина    25/04/09 22:05Дерево
п.2 ч.1 ст.30 "Про державну службу", наверное

Хто із знайомих юристів не читав, за що мого чоловіка покарали - усі дивувалися, як можна у даному випадку застосовувати цей закон. (с)
изложите и здесь суть "даного випадку"

25/04/09 22:05  Таина   Дерево
На мого чоловіка, що працював державним виконавцем в управлінні юстиції, працівниками СБУ був складений протокол про АП, в якому його звинувачували по двом частинам ст. 5 ЗУ "Про боротьбу з корупцією"(порушення спеціальних обмежень). На всяк випадок, уточню, що факти, наведені в протоколі "були притягнуті за вуха", а упрередженість судді видно неозброєним оком, також мали місце численні порушення законодавства. Місцевий суд по одному з пунктів провадження в справі закрив, а по п."г" ч.1 ст.5 визнав винним і наклав штраф у розмірі 255 грн. Обласний апеляційний суд залишив рішення місцевого суду без змін. Хто із знайомих юристів не читав, за що мого чоловіка покарали - усі дивувалися, як можна у даному випадку застосовувати цей закон. Формальний розгляд справи призвів до того, що чоловік залишився без роботи, його на другий день після засідання апеляційного суду звільнили, посилаючись на ч.2 ст.30 ЗУ "Про державну службу" та лист Департамента кадрової роботи та державної служби №28-32/59 від 05.02.09.
В даному випадку ніхто не зважив ані на відмінну характеристику, ані на те, що до зазначених подій він отримував тільки грамоти та заохочення, ані на те, що він виховує двох неповнолітніх дітей. Викликали, показали наказ, віддали трудову книжку і вибачились, що звільняють у п'ятницю напередодні свята Пасхи, ось і усе. Розрахунку також не видали, сказали - пізніше.
Ми на цьому зупинятись не збираємось, рішення судді явно помилкове, хоча й оскарженню не підлягає.
Порадьте, будь ласка, що можна зробити в даному випадку.


Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100