RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Сумістництво директора


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
26/05/17 16:06  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > DneprSasha    24/05/17 18:03Дерево

24/05/17 18:03  DneprSasha > ОК АКА Олюня    31/10/12 12:02Дерево
Подскажите кто знает: может ли ФЛП быть заместителем начальника коммунального предприятия?
Спасибо!

31/10/12 12:02  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Daria_B    31/10/12 10:16Дерево
это к чему в теме 3-хлетней давности?

31/10/12 10:16  Daria_BОтправить письмо > ОК АКА Олюня    30/04/09 16:21Дерево
МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Л И С Т
16.09.2010 N 294/13/116-10
Про сумісництво посадових осіб державних і комунальних установ та соціальні гарантії інвалідів
(Витяг)
<...>
1. Робота за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій регулюється постановою Кабінету Міністрів України "Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій" від 3 квітня 1993 року N 245 і Положенням про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій, затвердженим наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України від 28 червня 1993 року N 43.
На час прийняття і дії цих нормативно-правових актів відповідно до Закону України "Про власність" до державної власності відносились загальнодержавна власність і власність адміністративно-територіальних одиниць (комунальна власність). Зазначені нормативно-правові акти врегульовували питання роботи працівників на умовах сумісництва як на державних (комунальних) підприємствах, так і в державних (комунальних) установах, організаціях, що фінансуються з бюджетів всіх рівнів.
Незважаючи на втрату чинності Закону України "Про власність" (Закон України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Цивільного кодексу України" від 27.04.2007 р. N 997) , зазначені нормативно-правові акти врегульовують питання роботи на умовах сумісництва в установах, організаціях, що фінансуються з бюджетів всіх рівнів.
Отже, дія зазначеної постанови поширюється не тільки на державні, а і на комунальні підприємства, установи і організації. Тому керівники комунальних підприємств, установ і організацій, їхні заступники, керівники структурних підрозділів (цехів, відділів, лабораторій тощо) та їхні заступники не мають права працювати за сумісництвом (за винятком наукової, викладацької, медичної і творчої діяльності).

18/05/09 15:57  JammОтправить письмо > ОК АКА Олюня    18/05/09 15:13Дерево
ще викликає питання норми п.2 Постанови КМУ від 3 квітня 1993 р. N 245 Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій
"Установити, що тривалість роботи за сумісництвом не може перевищувати чотирьох годин на день і повного робочого дня у вихідний день. Загальна тривалість роботи за сумісництвом протягом місяця не повинна перевищувати половини місячної норми робочого часу."

якщо основна робота - 8 год/тиждень(2 дні по 4 години), тоді на іншій роботі, де планується працювати повний день буду перевищення даного обмеження



18/05/09 15:13  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Jamm    18/05/09 15:07Дерево
почему Вы решили, что худрук - не творческая деятельность? найдите определение творческой. пропишите конкретный график

18/05/09 15:07  JammОтправить письмо > ОК АКА Олюня    18/05/09 14:47Дерево
так але він працює і хоче працювати в держ.установі, а це питання регулює Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій (наказ Мінпраці, Мінюсту, Мінфінансів №43 від 28.06.93). А там у п.1 говориться
"1. Сумісництвом вважається виконання працівником, крім своєї основної, іншої регулярної оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому ж або іншому підприємстві, в установі, організації або у громадянина (підприємця, приватної особи) за наймом."

справа в тому, що ці дві установи в одному населенному пункті і він збирається працювати там одночасно (не в вільний від основної роботи час), хоча лише один день на тиждень...можливо йому при прийнятті на роботу в наказі про прийняття на роботу якось прописати, що один день у нього гнучкий графік?


18/05/09 14:47  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Jamm    18/05/09 14:16Дерево
совместительство запрещено только госслужащим

18/05/09 14:46  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Jamm    18/05/09 14:16Дерево
а какая разница творческая или не творческая?

18/05/09 14:16  JammОтправить письмо > Jamm    29/04/09 10:29Дерево
таке питання: людина працює 8 год/тиждень вчителем музики в школі, хоче при цьому одночасно працювати худ.керівником (це не є творча робота) в будику культури на повну ставку (повна зайнятість). Ци законно це?
ІМХО ні, але повністю не впевнений

30/04/09 16:21  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Jamm    30/04/09 09:22Дерево
Слід, однак, мати на увазі, що зазначені вище обмеження щодо
відчуження майна державних, у тому числі казенних, підприємств, не
стосуються підприємств, заснованих на комунальній власності,
оскільки останні не є державними. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

+ глава 8 ХК

30/04/09 09:22  JammОтправить письмо > ОК АКА Олюня    29/04/09 17:51Дерево
якщо виходити із того, що робота худ.керівника не є творчою в контексті даної статті Ви згодні з тим, що даний керівник (комунальної установи) не має право на таке сумістництво?

29/04/09 17:51  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Jamm    29/04/09 13:09Дерево
а где определение творческой?

29/04/09 13:09  JammОтправить письмо > ОК АКА Олюня    29/04/09 11:07Дерево
рорбота на посаді художнього керівника не є творчою діяльністю. цікавить чи застосовується дана норма до директора?

29/04/09 11:07  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Jamm    29/04/09 10:29Дерево
и даже если государственного:
4. Керівники державних підприємств, установ, організацій,
їхні заступники, керівники структурних підрозділів державних
підприємств, установ, організацій (цехів, відділів, лабораторій
тощо) та їхні заступники не мають права працювати за сумісництвом
(за винятком наукової, викладацької, медичної і творчої
діяльності
). ;)

29/04/09 11:06  JammОтправить письмо > ОК АКА Олюня    29/04/09 10:58Дерево
художнім керівником на 0,5 ставки

29/04/09 10:58  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Jamm    29/04/09 10:29Дерево
аккордеонистом?

29/04/09 10:29  JammОтправить письмо   Дерево
директор районного будинку культури рацює за сумістництвом в цьому ж закладі.чи застосовуються норми п.4 Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій затвердженого наказом Мінпраці від 28.06.1993 N 43. Виникає сумнів щодо того, що йдеться про державні заклади, а районний будинок культури перебуває в комунальній власності райради

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100