RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Первинна реалізація? Пост.КМУ № 23 по спецрежиму ПДВ


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
11/05/09 08:58  спецрежимник   Дерево
Згідно Постанови КМУ від 21 січня 2009 р. N 23 Про затвердження переліку видів діяльності, на які поширюються норми статті 8-1 Закону України "Про податок на додану вартість" до послуг у рослинництві відноситься: підготування продукції до первинної реалізації: очищення, різання, сортування, сушіння …… и т.д.
У процесі нашої діяльності ми надаємо послуги з сушіння та очищення сільськогосподарської продукції різним особам. Проте зараз у нас виникли такі сумніви. Якщо уважно вчитатись в Постанову КМУ то до послуг у спецрежимі виідноситься «підготування продукції до первинної реалізації». Але до нашої компетенція, так би мовити, не входить перевірка чи то продукція власного виробництва особи. Що надала її на обробку, чи то вона вже придбала її у когось. Тобто ми сумніваємось: якщо особа, що надала нам продукцію на обробку вже її в когось придбала, а ми її очистили та висушили, то чи буде це вважатись «підготування продукції до первинної реалізації» чи це до «вторинної реалізації? Тобто що взагалі є «первинна реалізація»?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100