RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Орендодавець помер. Чи діє договір оренди?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
9/09/18 02:24  Idaves > Molodoi_Gariacii    21/02/17 11:46Дерево
А давайте подумаем, наскільки ця норма є справедливою і у якій частині (щодо чинності договору після смерті орендодавця).
Як ми знаємо, ці договори укладають на тривалі строки. Наприклад, уклали у 2008 на 20 років, ціна 800грн/га,ок. Але ж уже 2018, 10 років минуло, а ціна та сама. Проте новий власник у договірній кабалі, адже орендар йому закидає ту ж норму про чинність договору оренди після зміни власника.
Ніхто не проти що земля не має стояти несіяна та неорана, але чому ж віддавати її "на халяву"?
Враховуючи викладене,
Який на думку шановних колег буде найбільш прийнятний та ефективний спосіб розірвання старого договору, якщо орендар не бажає платити актуальну ціну і посилається на ті ж норми, де вказано що договір зберігає чинність. Виходить власник позбавлений права отримати належні плоди зі своєї власності, "примусово" здаючи землю за безцінь орендареві скнарі, у той час як навколо є альтернативні пропозиції її орендувати вдесятеро дорожче.

Як ви вважаєте, чи можливим є розірвання через пропозицію зміни ціну договору на актуальну, і в разі відмови орендаря - розірвати його у звязку зі зміною обстановки (істотних умов), а саме у власника відпало бажання здавати за стару ціну ділянку. Чи можливо є якісь відомі альтернативи отримати те, що пропонував ринок, а не орендар монополіст?

На жаль дуже часто надходить інформація щодо зловживань орендарями, особливо корпораціями, які селян не мають за людей, не бояться ані судів ані спорів і впевнені у своїй безкарності. Повинні ж бути способи із ними боротися..?

21/02/17 11:46  Molodoi_GariaciiОтправить письмо > agronom777    2/02/17 16:00Дерево
1. Договор, пройдя регистрацию, будет заключенным и действительным, так как свою волю Арендодатель выразил в момент подписания.

2. Если есть свидетельство о наследстве, в котором указана земля, то арендатор ОБЯЗАН платить арндную плату даже, если не переоформлена на нового наследника. Это позиция Пленума от 2013 года.

3. Акт приема-передачи сейчас не главное.

2/02/17 16:00  agronom777 > Molodoi_Gariacii    28/09/15 13:22Дерево
Ситуація наступна: 25.09.2008 Орендодавець підписує Договір оренди землі з орендарем.
18.03.2009 року Орендодавець помирає.
15.07.2009 р. Спадкоємець приймає спадщину (отримує свідоцьво, проте право власності не реєструє)
28.11.2009 р. Орендар реєструє договір оренди землі. (Обробляє звітує, проте оренду не сплачує, так як право власності спадкоємця не зареєстровано)
Питання: Даний Договір є не укладеним (оскільки передача землі згідно Договору в триденний строк після державної реєстрації, наслідок майно не передано, підпис іншої особи на акті прийому передачі до договору) ???
Чи данний Договір є укладеним, проте оспорюваним правочином, так як передача земельної ділянки не могла відбутися з обєктивних причин - смерті орендодавця і сторони не дійшли істотних умов Договору. Судова практика різниться, підскажіть.

28/09/15 13:22  Molodoi_GariaciiОтправить письмо > sasha r81    23/09/15 22:11Дерево
1. на якій термін було укладено договір ?

2. чи могли б Ви прочитати (написати) всю строку, де зазначено про строк дії (зазвичай це 6 чи 9 пункт договору)

23/09/15 22:11  sasha r81 > Molodoi_Gariacii    16/11/13 10:14Дерево
ечір добрий!Скажіть якщо договір орен.землі був підписаний в 2006 році а орендарь не зареєстрував цей договір до сьогодня і орендодавець вже помер.чи можем ми якось оскаржити якщо орендарь захоче зареєструвати цей договір зараз?

16/11/13 10:14  Molodoi_GariaciiОтправить письмо > ТТТЕЕЕ    14/11/13 16:36Дерево
Давайте сначала разберемся с бизнесом. Какая форма: ЧП, ООО, ... Кто конкретно был собственником? Какое отношение юридическое имела мама : собственник, директор, никакое, просто папе помогала...?
Исходя из этого будем понимать что дальше.

14/11/13 16:50  Юра_ЗП > ТТТЕЕЕ    14/11/13 16:36Дерево
стаття 7 Закону України «Про оренду землі». Право на оренду земельної ділянки переходить після смерті фізичної особи орендаря до спадкоємців, а в разі їх відмови чи відсутності таких спадкоємців — до осіб, які використовували цю земельну ділянку разом з орендарем і виявили бажання стати орендарями

14/11/13 16:43  MuironОтправить письмо > ТТТЕЕЕ    14/11/13 16:36Дерево
Да, но это не совсем наследство. Правильнее сказать, имеет право переоформить договор аренды на себя.

14/11/13 16:36  ТТТЕЕЕ > Nokiec    4/10/11 20:40Дерево
а помогите мне пожалуйтса!!! у нас умер папа 2 мес. назад. у него с мамой был совместный бизнес. но земля в аренде на папу на 49 лет. имеет ли мама право вступить в наследство на эту землю, если они с папой работали вдвоем и вкладывали в дело семейные деньги и все то что сейчас находится на этой земле (раньше был только стихийный рынок)это их вложения и силы. помогите, разобраться!

5/10/11 10:53  Ivor > Nokiec    4/10/11 20:40Дерево
Дякую. В цілому починаю розуміти що до чого.

4/10/11 20:40  NokiecОтправить письмо > Ivor    4/10/11 11:11Дерево
Доброго вечора.

1. Додатково не потрібно. Коли Ви укладаєте зі спадкоємцем (у якого вже є новий держакт на себе) новий договір, то при реєстрації земельний перевіряє. Головне, щоб у договорі був пункт: що старий договір № .. від .. на прізвище ... втрачає дію з моменту державної реєстрації цього договору.

Стосовно додатку з померлими не рекомендую. Краще новий договір, так як що при додатку і при договорі В Вашому випадку потрібно робити кадастрову. А новий договір.. Особисто я вважаю, що в ньому багато що цікавого можно написати :) для орендаря.

2. Договір переукладати бажано і це краще(потрібна Воля Ваша і правонастуника), але часто правонаступники не бажають переукладати. Тут їх не заставиш. Але поки договір діє, ніхто у Вас не забере.

3. Знач так. Є два варіанти. Якщо раніше в справі не було кадастрової, то заставлять робити однозначно. Якщо була, то:
був лист земельного де роз'яснялося, що збільшення відсоткової ставки не веде до виготовлення кадастрової (так як відсоткова ставка не вбивається в іхні поля даних). якщо змінюється строк, то потрібно робити.
Для реєстрації потрібно:
1 . Договір в трьох екз.
2. Кадастрова (ми заказуємо фірмі )
3. 3 копії паспорту, 3 коду, 3 держакту
4. Копія свідоцтва юрособи.
якщо укладається договір по дорученню, то 3 копії доручення і 3 копії паспорту- коду цієї людини.
5. в земельному паралельно дають заяву. візьміть її форму. все.

Якщо щось турбує, пишить на пошту.

4/10/11 11:11  Ivor > Nokiec    17/09/11 23:23Дерево
Я з викладеною Вами позицією цілком згоден, її підтверджують і розяснювальні листи Держкомзему (Див.Лист, від 21.04.2010, "Щодо роз'яснення деяких питань земельного законодавства України" "смерть фізичної особи - наймодавця не є підставою для припинення договору, оскільки разом із правом власності на земельну ділянку до його спадкоємців переходять права та обов'язки за договором оренди, якщо інше прямо не передбачено в самому договорі").
Але працювати із договорами оренди землі я тільки почав, тож прошу пояснити мені наступне:
1. Чи потрібно якимось чином ставити земресурси до відома про заміну орендодавця у договорі оренди землі? Чи мають право спадкоємці підписувати додаткові угоди до цього договору оренди (в частині збільшення орендної плати та строку дії договору). Чи є якісь особливості процедури укладення додаткових угод із спадкоємцями та їх реєстрації?
2. Чи потрібно переукладати договір оренди після отримання спадкоємцем держакту (в земкадастрі сказали, що тільки так)?
3. Які документи потрібно подавати для реєстрації додаткової угоди до договору оренди землі, щодо збільшення орендної плати та збільшення строку дії договору оренди землі (взагалі та у разі її підписання спадкомцями орендодавця)?
Дякую.

17/09/11 23:23  NokiecОтправить письмо > annia    17/09/11 13:07Дерево
На підстави заяви Орендодавця або Орендаря.
читайте уважніше.
А Орендар робить офіційну заяву.

17/09/11 23:22  NokiecОтправить письмо > annia    17/09/11 12:51Дерево
1. если мы сюда пришли как юристы , которые основываются на законах, то укажите пожалуйста конкретную норму закона и конкретно статью, которая говорит, что "в разі смерті орендодавця договір припиняє свою дію" в случае, если в договоре конкретно отмечено, что переход права собственности не является...?
Пока я Вижу только Ваши слова.
Я же Вам показал норму закона, которая разрешает продолжать аренду в случае смерти арендодателя и привожу тысячи решений судов, которые подтверждают мои права.
И плюс спадкоэмець принимает вссе обязательства по договору.

Тогда вот пример. Иванов умер, но у Иванова остался невыплаченный кредит в банке и какая-то сосбвтенность.
Петров не зная о долге Иванова принимает в спадок его собственность и вместе с ней долги Иванова.
Вы скажите тоже, что договор Иванова в банке прекратил силу?

2. "на місці нового власника звернулася б в держкомзем щоб встановити межові знаки на зем.ділянці і написала лист колишньому орендарю , що в звязку з тим , що я як новий власник маю дану земельну ділянку використувувати для власних потреб і маю посіяти пшеницю ( необхідно вказати культуру). прошу на земельній ділянці не проводити сільс. робіт . Якщо орендар не виконав вимоги - звертатися до суду з позовом про витребування земельної ділянки з чужого незаконного володіння . "
Лично у меня такое было. я им объяснял четко письмом, что пока действует договор аренды, разрывать мы его не согласны.
человек шел в суд и суд ему объяснял, что мы правы на основании закона.
Вы хоть никому не рассказывайте.
Это глупо.
3. :-))))))))))))))))))))))))
"розумійте одне , що орендар не може користуватися земельною ділянкою без зареєстрованого договору, а якщо власник помер то і договір припинився." - конкретно, какая статья закона? :-)))))

4."Просто це велика прогалина в законодавстві - ЗУ "Про оренду землі" іде врозріз з іншим законодавством , а основне з Конституцією , яка гарантує непорушність права власності та не втручання у власність держави. "
Вы неверно трактуете закон.
Он сделан правильно для всех.
То есть по Вашему получается, что есть договор. Человек умирает. И договор закончился.
Теперь человек через 6 месяцев получает свидоцтво про спадщину, еще год получает акт на землю и что ?? 1,5 года земля не должна обрабатываться??
Да если б Вы были на земле, Вы понимаете, что это ужас!!! Авария: бурьяны, санэпидемстанция... уууу
Для этого законом и предусмотрена норма.
Тут Вы не правы.

17/09/11 13:07  anniaОтправить письмо > Nokiec    16/09/11 14:17Дерево
як я вже сказала , що без зареєстрованого речового права оренди орендар використовує землю незаконно. На даний час у зем.від. прийшла нова інструкці - реєструвати договори лише на підставі заяви орендодавця !!!!!! От скажіть як тоді бути ?????

17/09/11 12:51  anniaОтправить письмо > Nokiec    16/09/11 14:17Дерево
маю зазначити , що в разі смерті орендодавця договір припиняє свою дію і розривати його в судовому порядку чи за згодою сторін не потрібно. Згідно ст.34 ЗУ "Про оренду землі" орендар зобовязаний повернути орендовану земельну ділянку після припинення дії договору. Згідно ст.125 ЗК України приступати до використання земельної ділянки необхідно лише за наявності зареєстрованого договору оренди землі ( тобто коли на тобі є зареєстроване речове право оренди). Отже , смерть орендодавця автоматично зупиняє реєстрацію речового права оренди земельної ділянкиі відповідно орендар без нового договору не може приступати до її використання без дозволу нового власника. Заочне рішення місцевого суду - я так і не зрозуміла , що розривали , договір який припинив свою дію із смертю власника ????????? Я на місці нового власника звернулася б в держкомзем щоб встановити межові знаки на зем.ділянці і написала лист колишньому орендарю , що в звязку з тим , що я як новий власник маю дану земельну ділянку використувувати для власних потреб і маю посіяти пшеницю ( необхідно вказати культуру). прошу на земельній ділянці не проводити сільс. робіт . Якщо орендар не виконав вимоги - звертатися до суду з позовом про витребування земельної ділянки з чужого незаконного володіння . Якщо суд затягнувся і врожай зібрано - збільшити позовні вимоги в яких вказати про стягнення збитків ( ось тут вам і потрібен буде розрахунок саме по тій культурі яку ви вказали в листі).Зрозумійте одне , що орендар не може користуватися земельною ділянкою без зареєстрованого договору, а якщо власник помер то і договір припинився. Необхідно укладати договір з новим власником. Отже орендар може звернутися до суду з вимогою про спонукання укласти договір до нового власника посилаючись на п.договору , що перехід права власності не є підставою для його розірвання. Але це можливо лише в разі , якщо земельна ділянка передана в оренду іншій особі . А якщо ні то ніхто власника не заставить передати в оренду свою земельну ділянку . Просто це велика прогалина в законодавстві - ЗУ "Про оренду землі" іде врозріз з іншим законодавством , а основне з Конституцією , яка гарантує непорушність права власності та не втручання у власність держави. От і виходить , що закон як дишло - куди повенув , те й вийшло!!!

16/09/11 14:17  NokiecОтправить письмо > annia    16/09/11 11:53Дерево
"Я просто кажу , що якщо людина не бажає з орендарем мати справу -значит є вісома причина ." - когда человек заключает договор аренды, его же силком не ведут, правильно?
значит заключая, он сразу должен оговорить все условия. в том числе и арендную плату.

16/09/11 14:15  NokiecОтправить письмо > annia    16/09/11 11:53Дерево
относительно Вашей защиты селян вижу, что у Вас есть сердце и Вы за них болеете.
но давайте говорить откровенно.
Бізнес (англ. business — справа, діло) — підприємницька, комерційна чи будь-яка інша діяльність, що не суперечить закону і спрямована на отримання прибутку.
то есть в первую очередь, бизнесмены приходят, чтобы заработать денег.
к примеру, ранее людям давали 1,5%, что уже в чистом виде составляет на сегодня около 400 грн, 3% - 800 грн.
у нас на 3% дают 1 тонну, которая фактически в деньгах составляет 5%.
но люди приходят и говорят, что им все равно мало.
Садики, школы , больницы, дороги, спортивные команды, праздники, гуляния, ярмарки.... мы не обязаны. но к нам приходят и настойчиво просят помочь. да, помогаем.
зимой кого занесет "рятуйте, расчистите дороги".
людям мало.
но... когда фермер, при этом не заключая договора аренды, даст им по 1300 кг, то сразу все бегут в суд разрывать договора , чтобы уйти к фермеру.
при этом фермер не платит налоги, не помогает садикам, школам, больницам и т.д.....
и.. при незаключении договора , когда нет урожая, а были такие годы, фермер показывал спину и говорил "так получилось".
так что здесь я с Вами не соглашусь.
я понимаю Вас, что всегда существовали бедные и богатые.
от этого никуда не денешься.
но кто тогда селянам мешает объеденить свои 20-30 ГА в одно и сообща обрабатывать? никто.
то есть получается, что у людей зависть, что кто-то смог и заработал больше, чем они.
но самое парадоксальное.
приедешь к ним на жигулях, скажут, что за оборванцы.
приедешь на джипе, скажут, что совсем зажрались.

никто не мешает селянам объединяться, учиться и расти. просто надо желание, а не пассивное отношение и воровство с поля, "бо колысь воно було колхозное".

16/09/11 13:59  NokiecОтправить письмо > annia    16/09/11 11:53Дерево
но.. и Вы можете быть правы в ситуациии с приемом в собственность земельного учатска по спадщине в случае, если только !!! в самом договоре написано, что "...підставою для його розірвання є перехід права власності на орендовану земельну ділянку до другої особи. ".
вот решение суда:
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

но на сегодняшний день єто является недоработкой землепользователей, так как земля должна обрабатываться и родить .

16/09/11 13:55  NokiecОтправить письмо > annia    16/09/11 11:53Дерево
6. "З ваших міркувань уявіть ситуацію - орендар має право зобовязати спадкоємця укласти ( я вказую укласти а не переукласти договір)оренди землі . ".

Я такого не писал. Вот мои слова:
"5. к сожалению, согласно конституции, человека нельзя заставить подписать договор. и старый договор будет действовать пока не закончится или пока новый не укладут.
вы можете мотивировать тем, что принимая спадщину, человек вступил в обязанности по этой земельной дилянке и ему нужно оформить ее на себя на срок, пока не закончится старый договор."

когда писал фразу "мотивировать", имелось ввиду, что проветси беседу и предложить ему подписать, а взамен дать больше арендной платі или какой-то бонус.
єто разніе вещи.
я же не писал "Ві можете его заставить.."

7. "Спадкоємець заперечує на підставі того , що це його власність і нею він користується сам для забезпечення свого підсобного господарства" - если изначально власність пришла через спадщину и біл договор, то он не будет сам использовать , ему не дадут, пока не закончится договор.

8. "Так шановні дайте будь-ласка хоч одне рішення суду , яке не скасоване вишкою , що власника всупереч його волі зобовязали укласти договір оренди землі з орендарем , якщо він сам використовує землю , а не здав її в оренду. " - такого рішення не має.
Но по сути темы и вопрос надо задавать, а не писать творчество от себя. Если бы по сути темы Вы задали вопрос: "шановні дайте будь-ласка хоч одне рішення суду , яке не скасоване вишкою , що новому власнику всупереч його волі по успадкованій земельній ділянці не віддають її щоб використовувати самостійно ", то заходиет по ссілке и ищите..их море: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

16/09/11 12:25  NokiecОтправить письмо > annia    16/09/11 11:53Дерево
1. Человек задал вопрос: "Господарство заключило договір оренди землі який зареєструвало в кадастрі.Орендодавець помер , а спадкоємець хоче розірвати договір оренди в односторонньому порядку.В кадастрі говорять що договір оренди після смерті орендодавця втрачає свою чинність. Ми заперечуємо і одностороннє розірвання і те що договір втратив чинність. Хто прав?"

а також

"1.В договорі оренди землі прописано:
А.Розірвання договору оренди в односторонньому порядку не допускається.
Б.Перехід права власності до другої особи не є підставою для зміни умов або розірвання договору."

Вы отвечаете:
"Що є стосується договору з небужчиком - він припинив свою дію в звязку зі смерю орендадавця."


Ви кажете не вірно, в зв'язку з тим, що :
ЗУ Про оренду землі
Стаття 31. Припинення договору оренди землі,
в якій не має підстав разриву договору стосовно смерті орендодавця.
а ст.32 чітко вказує: Перехід права власності на орендовану земельну ділянку до іншої особи... не є підставою для зміни умов або розірвання договору, якщо інше не передбачено договором оренди землі.
а договір оренди землі Вам привели. В ньому не передбачено.

2. "В таких випадках часто новий власник укладає угоду з ін.юр. про співпрацю , надання послуг . Такий договір не реєструється , але є дійсним ."

если предметом заключения этого договора будет аренда именно этой сельхоз дилянкы, то это будет договор аренды земли, который вступит в действие только с момента госрегистраии, а зем виддил не зарегистрирует 2 договора по одной и т ой же зем дил, если предыдущий договор действует. для этого земельный государством и поставлен.
если новый хозяин укладет с каким-либо другим лицом про надання послуг, то оно(лицо) не сможет обрабатывать землю и собирать с нее урожай, так как он (урожай) уже принадлежит на основании договора аренды с умершим действующему арендатору.

договор нового хозяина и любого лица про надання послуг может рассматриваться только в контексте, к примеру, нанятия охраны и наблюдения за земельной дилянкой, чтобы ее не использовали не по назначению (не взорвали, испортили верхний родючий грунт и т.д.). это не запрещено. пусть наблюдают.

3. "Перехід права власності на орендовану зем. ділянку не є підставою для розірвання або зміни умов договору.- це прописано в договорі і стосуєть лище договору оренди з власником. З дня смерті власника - договір припиняє свою дію ."
Договір не припиняє дію, ЗУ Про оенду землі та ст. 1218 ЦКУ до складу спадщини входять усі права та обов*язки , що належили спадкоємцеві.

4."Відповідно новий власник (спадкоємець) зобовязаний переукласти договір оренди з орендарем. "
Ніхто не зобов'язаний переукласти - Стаття 19. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не
передбачено законодавством.

5. "Але він його не укладає , а сам використовує землю." - якщо є договір попередній , Він не може використовувати зем діл, бо йому ніхто не дасть поки є договір та ст. 1218 ЦКУ до складу спадщини входять усі права та обов*язки , що належили спадкоємцеві.


16/09/11 11:53  anniaОтправить письмо > Nokiec    9/09/11 00:05Дерево
я нікого "е ввожу в заблуждение". Договір про співвпрацю- це не договір оренди землі , якщо я не права , то вкажіть закон.статті де це прописано. . Перехід права власності на орендовану зем. ділянку не є підставою для розірвання або зміни умов договору.- це прописано в договорі і стосуєть лище договору оренди з власником. З дня смерті власника - договір припиняє свою дію . Відповідно новий власник (спадкоємець) зобовязаний переукласти договір оренди з орендарем. Але він його не укладає , а сам використовує землю. З ваших міркувань уявіть ситуацію - орендар має право зобовязати спадкоємця укласти ( я вказую укласти а не переукласти договір)оренди землі . Спадкоємець заперечує на підставі того , що це його власність і нею він користується сам для забезпечення свого підсобного господарства . Так шановні дайте будь-ласка хоч одне рішення суду , яке не скасоване вишкою , що власника всупереч його волі зобовязали укласти договір оренди землі з орендарем , якщо він сам використовує землю , а не здав її в оренду. Стосовно джипів я не проти того , щоб на них їздили . Але уважно читайте , який смисл я вклала в свої слова. Хто займається орендою землі - той знає про що я кажу . З 1000 га можна отримати 500000$ в рік спокійнісінько. Дійсно потрібно добре працювати і вкласти свої кошти та працю. Але ці гроші ви отримуєте на людській землі , і якщо цим 400 власникам землі ви видасте на 100 грн. більше , це всього 40 тисяч грн. це мала толіка від вашого прибутку. Але люди вже будуть і цьому раді та повірте ніколи не будуть перебіжчиками. Ось в чому полягає моє слово - ділитися!!!!!!!!!!!!А Вам шановний Nokiec скажу , що для багатьх селян 100 грн. це дуже великі гроші і тому це і є ненормально , коли джипчик іздить по твоїй землі , на ній заробляє собі кошти , платить тобі мізер або взагалі може нічого не заплатити, але коли власник забирає свою землю - то відразу починають згадувати що в договорі прописано . Я просто кажу , що якщо людина не бажає з орендарем мати справу -значит є вісома причина . Відповідно потрібно усунути цю причину - збільшити орендну плату до того скільки пропонує конкурент , а не шукати шляхів , як би все залишити постарому і не платити .

9/09/11 00:05  NokiecОтправить письмо > annia    23/12/10 16:37Дерево
"А тепер головне - скажіть , скільки Вам всім потрібно "нажертися" щоб ви нормально почали ставитися до власників землі. Ви , що цю землю заробили чи вони ? " - а кто сказал, что к ним относятся ненормально. Может не стоит так.
Кто Вам мешает ездить на джипе? :-)

9/09/11 00:04  NokiecОтправить письмо > annia    23/12/10 16:37Дерево
"В таких випадках часто новий власник укладає угоду з ін.юр. про співпрацю , надання послуг . Такий договір не реєструється , але є дійсним".
Интересно Ваше мнение. НЕ регистрируется, но есть действительным.
Откуда такое мнение?
Есть четкий закон про оренду земли:
Стаття 18. Чинність договору оренди землі
Договір оренди землі набирає чинності після його державної реєстрації.

Так что не вводите людей в заблуждение.

9/09/11 00:01  NokiecОтправить письмо > Nokiec    8/09/11 23:59Дерево
6. и помните: в случае невыплаты уже новому хозяину (с момента получения госакта на себя) аренды он может пойти в суд и расторгнуть договор . в законе написано, что систематическая невыплата аренды (а это 2 и более раза) - имеет право разорвать договор.

8/09/11 23:59  NokiecОтправить письмо > Lyud_ka    3/06/09 17:02Дерево
1. если в Вашем договоре написано, что смерть не является разрывом, то пользуйтесь.
2. после того, как человек получил свидетельство на право на спадщину вы имеет право (и он тоже) выплатить только те суммы, которые не получил умерший при жизни до даты смерти.
3. с даты смерти предыдущего уже можете (по желанию) не выплачивать арендную плату, так как это уже не спадщина, а право собственности, которое в будущем получит новый человек.
4. как только новый человек получит свидетельство на право собственности, можете ему выплатить средства за период с даты смерти по сегодня.
5. к сожалению, согласно конституции, человека нельзя заставить подписать договор. и старый договор будет действовать пока не закончится или пока новый не укладут.
вы можете мотивировать тем, что принимая спадщину, человек вступил в обязанности по этой земельной дилянке и ему нужно оформить ее на себя на срок, пока не закончится старый договор.

8/09/11 14:16  YdjenОтправить письмо > annia    23/12/10 16:37Дерево
шановна 23/12/10 16:37 annia, все шо ви кажете про несправедливість - правильно. Але це не стосується питання яку задала Lyud_ka.
Аб. 4 ст. 32 ЗУ Про оренду землі - Перехід права власності на орендовану зем. ділянку не є підставою для розірвання або зміни умов договору.

23/12/10 16:37  anniaОтправить письмо > Lyud_ka    3/06/09 17:02Дерево
якщо новий власник сам буде використовувати землю - його ніхто не примусить укласти з вами договір. В таких випадках часто новий власник укладає угоду з ін.юр. про співпрацю , надання послуг . Такий договір не реєструється , але є дійсним . Що є стосується договору з небужчиком - він припинив свою дію в звязку зі смерю орендадавця. А тепер головне - скажіть , скільки Вам всім потрібно "нажертися" щоб ви нормально почали ставитися до власників землі. Ви , що цю землю заробили чи вони ? Вони заробили її своєю працею ! Так дайте їм вільно володіти і розпоряджатись нею ! А якщо хочете , щоб спадкоємці з вами укладали договори - то ведіть себе по людськи , оренду платіть нормальну. Я як подивлюся на орендарів , так майже всі на дорогущих джипах їздять за десятки тисяч доларів а то і за сотні тягне . То на машинки і на свої привілеї у них грошей вистачає , а добавити власникам за їх же землю - зась . Ви хоч уявляєте скільки за кордоном власник отримує за оренду ? Я лише скажу , що не 800 грн. за 3 га в рік , це точно ! Так що трошечки з людьми діляться ( повірте вам вистачить) , тоді ніхто до вас з претензіями не звернеться!!!!!!!!!!

21/12/10 13:27  AndreyCHCorn > Lyud_ka    4/06/09 09:27Дерево
А кому Вы оплачивали арендную плату?

4/06/09 09:27  Lyud_ka > RATSCHLAG    3/06/09 20:44Дерево
1.В договорі оренди землі прописано:
А.Розірвання договору оренди в односторонньому порядку не допускається.
Б.Перехід права власності до другої особи не є підставою для зміни умов або розірвання договору.
2.Спадкоємець ще не отримав новий держ.акт. але зараз нотаріус ставе відмітку у старому Держ.акті. Залишилось тільки його зареєструвати (на даний час наш зем.відділ не знає як це зробити)
3. Умови договору ми виконували орендну плату виплачували вчасно і в повному обсязі.
Згідно ст. 1218 ЦКУ до складу спадщини входять усі права та обов*язки , що належили спадкоємцеві.

4/06/09 08:53  визави > черниговский    4/06/09 08:44Дерево
Точно )))))))))) туплю, по памяти писал )))))) Память отказывает. Вот, что значит с вечера на коньяк, а с утра - на коня))
Прошу прощения, за недостоверность:) Сегодня мне, наверное, в форуме лючше не учавствовать.

4/06/09 08:44  черниговскийОтправить письмо > визави    4/06/09 08:24Дерево
Вы о чем коллега? в 31-й "...припиняється в разі...смерті фізичної особи-орендаря..."

4/06/09 08:24  визави > Lyud_ka    3/06/09 17:02Дерево
Разделяйте понятия "прекращение" и "расторжение". Я полагаю, что в Вашем случае, со смертью арендодателя (кстати - ошибся в 4/06/09 08:20 визави > Земеля1 3/06/09 20:36, там тоже об арендодателе говорил) договор аренды действительно прекращен, т.е. утратил силу.

4/06/09 08:20  визави > Земеля1    3/06/09 20:36Дерево
"Зміна власника землі не веде до зміни умов договору".. Не совсем согласен. В ЗУ "Об аренде земли" есть и приписка "если иное не предусмотрено договором" Так что нужно внимательно изучить заключенный договор. Там все условия расторжения и прекращения договора прописаны.

И потом, здесь не изменение собственника, здесь смерть арендатора - физического лица, а это, прямо прописано в ст. 31 ЗУ "Об аренде земли" как основание для прекращения договора аренды.

3/06/09 20:44  RATSCHLAG > Lyud_ka    3/06/09 17:02Дерево
вы добросовестно выполняете условия договора?

3/06/09 20:44  RATSCHLAG > Lyud_ka    3/06/09 17:02Дерево
а наследник уже вступил в наследство?

3/06/09 20:36  Земеля1Отправить письмо > Lyud_ka    3/06/09 17:02Дерево
Договір не втрачає своєї сили після смерті власника землі. Зміна власника землі не веде до зміни умов договору.
Розірвати в односторонньому порядку спадкоємець може лише на підставах, передбачених чинним законодавстом.

3/06/09 17:02  Lyud_ka   Дерево
Господарство заключило договір оренди землі який зареєструвало в кадастрі.Орендодавець помер , а спадкоємець хоче розірвати договір оренди в односторонньому порядку.В кадастрі говорять що договір оренди після смерті орендодавця втрачає свою чинність. Ми заперечуємо і одностороннє розірвання і те що договір втратив чинність. Хто прав?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100