RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Банки: Кредиты / Депозиты

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Стягнення заборгованості


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
9/07/09 15:24  rvs2006Отправить письмо > Beholder    22/06/09 13:28Дерево
Стаття 7. Порядок сплати державного мита
...
З позовів, що подаються до суду та господарського суду в іноземній валюті, а також за дії та операції в іноземній валюті державне мито сплачується в іноземній валюті. У разі коли розмір ставок державного мита передбачено в частинах неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, державне мито сплачується в іноземній валюті з урахуванням курсу грошової одиниці Національного банку України, крім випадків, передбачених у частині третій цієї статті.

22/06/09 13:28  BeholderОтправить письмо > rvs2006    5/06/09 12:52Дерево
Ну как? Нашли разъяснение? Если такое было, очень интересно взглянуть...
А если не было, то ЦК, Стаття 524. Валюта зобов'язання
1. Зобов'язання має бути виражене у грошовій одиниці
України - гривні.
2. Сторони можуть визначити грошовий еквівалент зобов'язання
в іноземній валюті.

5/06/09 12:52  rvs2006Отправить письмо   Дерево
Кредит отримували у валюті, стягуємо в валюті, а судді кажуть, щоб переробили п/з та розрахунок на гривні...... посилаються на розяснення ВСУ. Але точної дати і номера ніхто не помнить. Чи правомірно це!!! Допоможіть знайти розяснення!!!!!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100