RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Банки: Кредиты / Депозиты

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Процедура изъятия имущества банком


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/07/09 22:43  IGOZAEVVV > Buffalo    4/07/09 15:53Дерево
Беручи до уваги те що банк звернувся до послуг колектора,розумію що з вашої сторони мало місце порушення боргових зобов"язань по кредитному договору , або умов договору іпотеки.
Перше з чого потрібно почати, це з"ясування на якій стадії розгляду знаходиться ваша справа.
Якщо колектор ще не звернувся до суду із заявою про видачу судового наказу (найпошириніша дія колекторських контор)то істотних перешкод для продажу будинку покупцеві який влаштовує саме вас немає.В будь якому випадку вам необхідно звернутись до банку( в тому числі і письмово)з ініціативою добровільного відчуження заставленого майна для погашення ваших боргових зобов"язань по кредитному договору.Для самого банку це вигідно, оскількі позбавляє його необхідності витрачати ресурс на процедуру стягнення на предмет іпотеки.В даному випадку лише договір купівлі-продажу будинку буде трьостороннім, де банк виступатиме як вигодонабувач.
У випадку якщо вже є судовий наказ (або рішення суду)про задоволення вимог іпотекодержателя,то банк(або колектор,оскількі він представляє його інтереси)зобов"язані письмово повідомити вас про намір продати ваш будинок за 30 днів до дати укладення договору купівлі-продажу.Протягом 30 днів з моменту отримання повідомлення ви маєте письмово повідомити іпотекодержателя про намір купити предмет іпотеки(за цей строк маєте знайти покупця та визначитись з ним із схемою проплати), з дня отримання іпотекодержателем вашого повідомлення ви набуваєте переважне право на придбання будинку. Данні норми предбачені ЗУ Про іпотеку.
На мій погляд найскладніше у вашому питанні буде знайти покупця(якщо ви його зазделегідь не маєте).Також зазначу що перелік варіантів я звичайно навів невичерпний,з задоволенням надам вам пораду на питання більш конкретні.

12/07/09 21:10  IGOZAEVVV > Buffalo    4/07/09 15:53Дерево
=

4/07/09 15:53  Buffalo   Дерево
Помогите советом, плз! У меня в залоге дом и банк передал дело коллекторам. Каков законный порядок действий по изъятию и можно ли теперь найти покупателя самому, чтобы продать дом по нормальной цене?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100