RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Відшкодування витрат з утримання технологічних електричних мереж основного споживача


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
5/12/18 09:02  Yura0101 > Евгений Одесса    4/12/18 22:11Дерево
Как передавали на баланс? Где на схеме проходит граница балансовой принадлежности (до или после ТП)?

4/12/18 22:11  Евгений ОдессаОтправить письмо > L.Q.    14/10/10 20:54Дерево
Доброго вечора, хтось зтикався з питанням можливості стягнення компенсації вартості трансформатора переданого на баланс Обленерго.
Суть питання, 40 домоволодіннь за власний рахунок через підрядну організацію придбали трансформаторну підстанцію, кабелі стовпи, і таке інше. витрачено близько 2 500 000 грн. Трансформаторна підстанція в подальшому була передана на баланс обленерго який в свою чергу почав активно навішувати на новий трансформатор нових абонентів які на брали фінансової участі у купівлі ТП. Чи е якась можливість зобовязати Одленерго компенсувати вартість ТП людям що її купували за власні кошти, якщо є, то який алгоритм дій. Заздалегідь дякую.

14/10/10 20:54  L.Q.Отправить письмо > xdimon    28/08/09 12:41Дерево
Уважаемые участники форума! Поделитесь пожалуйста мыслями по поводу -

Предприятие А пользуется собственной подстанцией, электроэнергию получает согласно договора с облэнерго.
В дальнейшем предприятие Б, с письменного разрешения А, подключается к подстанции последнего, и заключает с облэнерго договор на получение электроэнергии.
На сегодняшний день, облэнерго навязывает А заключить с ними договор "о совместном использовании технологических електрических сетей".
Предмет договора п.1.1. "Власник мереж (предпр. А) зобов*язується забезпечити технічну можливість передачі (транзиту) електричної енергії власними технологічними електричними мережами в точки приєднання електроустановок Користувача або інших суб*єктів господарювання, передачу електр. енергії яким забезпечує Користувач, а Користувач (облэнерго) - своєчасно сплачувати вартість послуг Власника мереж з утримання..."

Директор А не хочет заключать договор, т.к. уверен, что облэнерго в дальнейшем начнёт подлючать к его подстанции других пользователей и т.п.

Есть ли поводы говорить о необоснованости понуждения заключения подобного договора (либо в такой редакции)?

Очень важно знать ваше мнение, заранее благодарю за внимание!
С уважением, неэлектрик).

21/10/09 13:29  Та же проблема > Brendon    21/10/09 10:39Дерево
Проблема в тому, що субспоживачі відмовляються його оплачувати мотивуючи тим, що ПКЕЕ зобовязують такі платежі здійснювати лише електропередавальну організацію, яка в свою чергу сплачує в 10 разів менше ніж реальний кошторис.

21/10/09 10:39  BrendonОтправить письмо > Та же проблема    21/10/09 10:33Дерево
Якщо в 10 разів більший, то які проблеми?
В нас ситуація з майже 10-ти разовим зменшенням відшкодування.

21/10/09 10:36  alika-1Отправить письмо > Brendon    21/10/09 10:25Дерево
спасибо!

21/10/09 10:33  Та же проблема > Brendon    21/10/09 10:25Дерево
Київобленерго. Також думаю стосовно оскарження ПКЕЕ. Цікавий факт НКРЕ погодило для нас кошторис на в 10 разів більший ніж відшкодовує обенерго.

21/10/09 10:25  BrendonОтправить письмо > тинка-6    21/10/09 10:11Дерево
Читайте Правила. Ви укладаєте із осн споживачем договір про тех забезпечення, а осн споживач і обленерго договір про спільне використання. Осн споживаж не має права відмовити субспоживачеві у підключенні до його елекромереж. Відключити "свєт" може тіки за дозволом обленерго.

21/10/09 10:11  тинка-6 > Brendon    21/10/09 09:52Дерево
сейчас столкнулись с той же проблемой, основной потребитель за подключение требует плату.Мы - субпотребитель. После подключения с основным потребителем субпотребитель обязан заключает договор о совместном использовании сетей или договор о техническом обеспечении ((Приложение 3) И как застраховаться субпотребителю от отключения?

21/10/09 09:52  BrendonОтправить письмо > Та же проблема    21/10/09 08:46Дерево
Фактично питання не лишилося не вирішене. Зараз ведемо переговори з обленерго щодо відшкодування витрат понад розміри закріплені нормативно.
Як варіант можна пробувати оскаржувати в адмін порядку Правила користування електричною енергією в частині регулювання відшкодування витрат на спільне використання електромереж.

Яке у Вас обленерго?

21/10/09 09:31  АгнешаОтправить письмо > Brendon    28/08/09 11:23Дерево
Начисляют 10% сверх расчетных за "втрати в енергомережах" и не отвертитесь. Порядок не показывают. Засекретили. :0)

21/10/09 08:46  Та же проблема > Brendon    31/08/09 13:12Дерево
Так как Вы вышли из ситуации. У нас такая же проблема.

31/08/09 13:12  BrendonОтправить письмо > Витали    31/08/09 13:08Дерево
Вчора пів дня Правила штурмував, зара ще раз вчитаюся

31/08/09 13:08  ВиталиОтправить письмо > Brendon    31/08/09 12:48Дерево
Про затвердження Правил користування електричною енергією

Постанова Національної комісії з питань
регулювання електроенергетики України
від 31 липня 1996 року N 28

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
2 серпня 1996 р. за N 417/1442

первый раздел именно эти вопросы регулирует.
пожалуйста)))

31/08/09 12:48  BrendonОтправить письмо > Витали    31/08/09 12:28Дерево
Ви не підкажите, де це нормативно закріплено (пункт і т.д.)?
Дяк!

31/08/09 12:28  ВиталиОтправить письмо > Brendon    31/08/09 12:17Дерево
извинте - в спешке неверно прочитал ваш пост 31/08/09 12:17
да, все правильно - заключается дог с основ. потребит. и олбэнерго платит за это - в случае если точка продажи на граниче суб потребителя и основного потребителя.
если точка продажи на меже балансовой принадлежности основ . потреб. то дог на совместное использование закл. с суб потреб и он за это платит.

31/08/09 12:25  ВиталиОтправить письмо > Brendon    31/08/09 12:17Дерево
нет - это дог заключается с обл енерго.

У разі використання технологічних електричних мереж електропередавальною організацією відносини між власником цих мереж та електропередавальною організацією, у тому числі їх взаємна відповідальність, регулюються договором про спільне використання технологічних електричних мереж, що укладається між ними на основі типового договору (додаток 2).

31/08/09 12:17  BrendonОтправить письмо > Витали    31/08/09 11:57Дерево
Наскільки як зрозумів із Правил, то договір про спільне використання укладається із обленерго і основним споживачем. Оленерго відшкодловує витрати.
Чи щось не так розумію?

31/08/09 11:57  ВиталиОтправить письмо > Brendon    31/08/09 11:54Дерево
ну по цифрам ничего сказать не могу...отказать вы не можете-через суд заставят - лучше всего составьте сами кошторис и уже с НКРЕ ведите работу по поводу его согласования...ну а если уж совсем невыгодно будеть вам передавать энергию субпотредителям, то всегда можно устроить тех. проблемы и сослаться на них....по крайней мере наши технари сказали что, если оплата суб потреб нас не устроит то мы сделаем так что что технически не будем в состоянии передавать энергию,а в таком случае, как вы понимаете - ни одно решение суда не поможет...нет возможности и все - сломались у нас все утсановки и провода)))

31/08/09 11:54  BrendonОтправить письмо > Витали    31/08/09 11:43Дерево
Абз 4 п. 6.32 Величина витрат споживача не може перевищувати граничної величини витрат, визначених відповідно до нормативів витрат за об'ємом умовних одиниць електроустановок, які складаються за результатами діяльності електропередавальної організації, на території здійснення ліцензованої діяльності якої приєднані електроустановки основного споживача (споживача).

Ситуація складається так, що Обленерго повністю не відшокодокує витрат за спільне використання електромер.

31/08/09 11:52  ВиталиОтправить письмо > Brendon    31/08/09 11:50Дерево
он является дополнением к правилам - вписывайте свое наименование и заключайте.

31/08/09 11:50  BrendonОтправить письмо > Витали    31/08/09 11:43Дерево
Для забезпечення передачі електричної енергії електричними мережами, що не належать електропередавальній організації, між електропередавальною організацією та відповідним власником мереж, який не має ліцензії на здійснення діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами, укладається договір щодо спільного використання електричних мереж (положення пункту 1.10 Правил).


31/08/09 11:43  ВиталиОтправить письмо > Brendon    31/08/09 11:37Дерево
ну так тут тоже все просто и понятно
п. 6.32. правил

У разі використання електропередавальною організацією, яка здійснює ліцензовану діяльність на закріпленій території, мереж споживача (основного споживача) останній погоджує кошторис обґрунтованих витрат у відповідному територіальному представництві НКРЕ.

Узгоджений з територіальним представництвом НКРЕ кошторис витрат є невід'ємним додатком до договору про спільне використання технологічних електричних мереж.

Так что звоните в тер. представ. НКРЕ - просите показать примерный кошторыс, что там надо учитывать, что нет - и вперед - составляйте и с ними согласовывайте.

31/08/09 11:37  BrendonОтправить письмо > Витали    31/08/09 11:23Дерево
Так проблема в тому, що зараз договір про стільне викоритсання має укладатися із енергопостачальном і від має відшкодовувати витрати.

31/08/09 11:23  ВиталиОтправить письмо > Brendon    28/08/09 11:23Дерево
все верно - есть типофой договор о своместн. использ сетей и есть п. 6.32. вы должны составить кошторис на видшкодування витрат, в случае если согласие с субпотребителем не будет найдено, то такой кошторис передается на утверждение в НКРЕ. проблем в том, что согласно правил вы не должны на этом зарабатывать, то есть размер видшкодування должен быть не больше чем вы сами как основной потребитель тратите на передачу этой энергии субпотребителю.
но это почти не реально - мы в нашем случае составили примерно расчитали расходы - согласовали их размер с субчиками и выставили им цену за 1 клвт переданной энергии.

28/08/09 14:57  Don_rumataОтправить письмо > Brendon    28/08/09 11:23Дерево
Порядок відшкодування витрат з утримання технологічних електричних мереж основного споживача визначено пунктом 6.32 Правил користування електричною енергією, затверджених постановою НКРЕ України від 31.07.96 N 28, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 2 серпня 1996 р. за N 417/1442.
А що конкретно полягає питання?

28/08/09 12:41  xdimonОтправить письмо > Brendon    28/08/09 11:23Дерево
Чем Вас не устраивает договор на совместное использование сетей, который есть в ППЭЭ ?

28/08/09 11:55  Dr2 > Brendon    28/08/09 11:23Дерево
В поиск.

28/08/09 11:23  BrendonОтправить письмо   Дерево
Існує ситуація: Обленерго продає електоренергію основному споживачеві і субспоживачам, які підключені до/ і використовують електричні мережі основного споживача.
Чи зіштовхувався хто із порядком відшкодування витрат з утримання технологічних електричних мереж основного споживача, який є на сьогодні?
Листів НКРЕ за 2009 р. з цього питання найти не можу.

Всім небайдужим дяк!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100