RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Який термін пред'явлення лікарняного?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
30/06/17 11:43  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > lenchak    30/06/17 11:41Дерево
дни отмеченные в больничном подлежат оплате. но платить одновременно ЗП и по б/л за одни и те же дни нельзя.

30/06/17 11:41  lenchakОтправить письмо > ОК АКА Олюня    18/09/09 17:51Дерево
Працівник приніс лікарняний через три дні з дня його відкриття. Про лікарняний нікого не повідомляв, на роботу ходив. З якого дня рахувати допомогу, з дня відкриття лікарняного (коригувати табель) чи з дня пред'явлення лікарняного?

18/09/09 17:51  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Пологи-лікарняний    18/09/09 17:48Дерево
так и есть, но тогда мой вопрос "а почему сразу больничный не выписали?" был уместен

18/09/09 17:48  Пологи-лікарняний > ОК АКА Олюня    18/09/09 17:20Дерево
Нібито з тих підстав, що единий містить в собі частку податку на соц.страхування, а тому потрібно не довідку, а лікарняний, який треба обміняти на довідку.

18/09/09 17:42  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > lyktor    18/09/09 17:29Дерево
спасибо, что поправили:)

18/09/09 17:39  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > lyktor    18/09/09 17:29Дерево
уупсс((( не в ту сторону прорыла, но по той же нормативной базе;)

1.3. Листок непрацездатності видається:
1.3.4. Особам, які забезпечують себе роботою самостійно
(особи, які займаються підприємницькою, адвокатською,
нотаріальною, творчою та іншою діяльністю, пов'язаною з одержанням
доходу безпосередньо від цієї діяльності [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

18/09/09 17:29  lyktorОтправить письмо > ОК АКА Олюня    18/09/09 17:21Дерево
для оплати у робочому органі Фонду СС застрахованим особам, зазначеним у ч. 2 та 3 ст. 6 цього Закону [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
необхідно представляти листок непрацездатності встановленої форми а для отримання у сабесі лише довідку...тому вимоги фонду правомірні...

18/09/09 17:23  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Пологи-лікарняний    18/09/09 16:21Дерево

18/09/09 17:21  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Пологи-лікарняний    18/09/09 16:21Дерево
просто для справки:
1.1. Тимчасова непрацездатність працівників засвідчується
листком непрацездатності. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

18/09/09 17:20  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Пологи-лікарняний    18/09/09 16:21Дерево
пишите им письмо о выяснении причин, по которым их эта справка не устраивает. регистрируйте это письмо в их канцелярии. и пусть попробуют отказать письменно

18/09/09 17:18  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Пологи-лікарняний    18/09/09 16:21Дерево
6.6. Жінкам, які не підлягають загальнообов'язковому
державному соціальному страхуванню, видається довідка встановленої
форми. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

18/09/09 17:03  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Пологи-лікарняний    18/09/09 16:21Дерево
пусть застреляться.
Стаття 8. Умови надання і тривалість виплати допомоги
у зв'язку з вагітністю та пологами
Підставою для призначення жінкам допомоги у зв'язку з
вагітністю та пологами є видана в установленому порядку довідка
лікувального закладу встановленого зразка
та довідка:
...
- з місця проживання для непрацюючих жінок про те, що вони не
працюють (не служать, не навчаються). [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

то же самое в п.4 [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

+ 5. Допомога у зв'язку з вагітністю та пологами призначається:
1) якщо звернення за нею надійшло не пізніше ніж через шість
місяців з дня закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та
пологами
.

18/09/09 16:21  Пологи-лікарняний > ОК АКА Олюня    18/09/09 13:30Дерево
Вона не найманий працівник. Платник єдиного податку. Тому видали довідку. А в Фонді зараз говорять, що для того,щоб отримати мат.допомогу, "обміняйте вашу довідку на лікарняний".

18/09/09 16:19  Пологи-лікарняний > ОК АКА Олюня    18/09/09 13:29Дерево
Так нормальный же пункт!? А по решению КС так его, вроде как, вообще нет. В данном случае, его отсутствие, как по мне, хуже наличия.

Не понимаю, а как он может работать, если он неконституционен, а следовательно, по Закону, не применим?

18/09/09 13:32  lyktorОтправить письмо > nokkia    18/09/09 12:00Дерево
для не застрахованих і отримують в сабесі термін теж існує 6 місяців з дня закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами...ст.8 ..[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

18/09/09 13:30  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Пологи-лікарняний    18/09/09 11:42Дерево
несите сейчас. а почему сразу больничный не выписали?

18/09/09 13:29  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Пологи-лікарняний    18/09/09 12:24Дерево
есть такая практика, к сожалению: пока не внесли изменения в ЗУ в соответствии с решением КСУ, пункт работает. пример [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] . только через суд люди чего-то и добились

18/09/09 12:30  Кутузов > Пологи-лікарняний    18/09/09 12:13Дерево
Ну, естественно за весь период. Конечно, если женщина фактически не работала и не получала заработную плату в этот период.

18/09/09 12:24  Пологи-лікарняний > ОК АКА Олюня    18/09/09 12:18Дерево
Так п.6 визнано неконституційним. Як бути?
А є різниця для працюючи і непрацюючих?

18/09/09 12:18  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > nokkia    18/09/09 12:00Дерево
існує

Верховна Рада України; Закон вiд 18.01.2001 № 2240-III
Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
ст. 52 п. 6. Матеріальне забезпечення, передбачене цим Законом,
виплачується у разі, якщо звернення за його призначенням надійшло
не пізніше дванадцяти календарних місяців з дня відновлення
працездатності, встановлення інвалідності, закінчення відпустки у
зв'язку з вагітністю та пологами, смерті застрахованої особи або
члена сім'ї, який перебував на її утриманні.

18/09/09 12:13  Пологи-лікарняний > nokkia    18/09/09 12:00Дерево
А за весь період лікарняного, чи з моменту надання?

18/09/09 12:00  nokkia > Пологи-лікарняний    18/09/09 11:42Дерево
Загального терміну в законодавстві не існує. Лікарняний є підставою для нарахування коштів. Чим пізніше надасте тім пізніше нарахують кошти.

18/09/09 11:42  Пологи-лікарняний   Дерево
Суть в наступному. Людині(жінці)в поліклініці зв"язку з майбутніми пологами видали відповідну довідку для відпустки. Після пологів видали оформили відповідний лікарняний замість довідки. Однак відпустка ще не закінчилась. В зв"язку з цим і питання: який термін пред"явлення лікарняного за місцем роботи або до фондів?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100