RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

мена векселей


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
1/04/11 15:53  Думка_ > alex_ti    1/04/11 12:52Дерево
Спасибо. Уже сделали Дог поруч на мену одного векселя на два. Цена мены - номинальная цена одного. ТЦБ конечно выгодней два вознаграждения получить, но мы отказались от двух договоров.

1/04/11 12:52  alex_tiОтправить письмо > Думка_    31/03/11 11:46Дерево
Или можете сделать два договора купли-продажи и зачет встречных денежных требований.

31/03/11 11:46  Думка_ > Axel-    31/03/11 09:06Дерево
Спасибо,а в остальном ТЦБ прав? см.( 30/03/11 23:52 )

31/03/11 09:06  Axel- > Думка_    30/03/11 23:52Дерево
договорная цена векселя может отличаться от номинала

31/03/11 00:13  Думка_ > Думка_    30/03/11 23:52Дерево
Номинал векселя покупателя немного меньше суммы моих векс по номиналу. Цена мены должна быть выше или ниже номинальной?

30/03/11 23:52  Думка_ > Татьяна    25/12/02 16:48Дерево
Подскажите пожалуйста. Мне нужно продать 2 векс. Покупатель хочет рассчитаться чужим, имеющимся у него векселем. ТЦБ говорит, это будет договор мены и у обменивающихся пакетов должна быть единая цена мены. Это правильно? Меня интересует:
1 Это точно мена?
2 Может быть разная ст-ть векселей?

26/12/02 17:52  TereshkoОтправить письмо > Банкбонд    26/12/02 15:30Дерево
Платеж по векселю осуществляется в результате предъявления последнего (ст.38 УВЗ). В результате договора мены (ст.241 ГК) происходит обмен одних ЦБ на другие ЦБ. Называется прочувствуйте разницу :о))

26/12/02 15:30  Банкбонд > Tereshko    26/12/02 11:27Дерево
как доказать, что это не платеж по векселю?

26/12/02 11:27  TereshkoОтправить письмо > Банкбонд    26/12/02 11:22Дерево
В чем же коллизия? Что одни ЦБ обмениваются на другие?

26/12/02 11:22  Банкбонд > Tereshko    26/12/02 09:06Дерево
я то это понимаю... к сожалению не смог убедить контрагента (юриста) , он все заладил коллизия, коллизия, можно приписать погашение...

26/12/02 09:06  TereshkoОтправить письмо > Банкбонд    25/12/02 17:53Дерево
Если это не первичное размещение акций, то не должно смущать. Все ОК :о))

25/12/02 17:53  Банкбонд > Татьяна    25/12/02 16:48Дерево
как то смущает оплата моих акций моим же векселем...

25/12/02 16:48  ТатьянаОтправить письмо > Банкбонд    25/12/02 12:32Дерево
А зачем Вам мена ц/б? Почему бы Вам не оплатить покупку акций векселем? Если Вы согласны с мнением "11/10/02 14:30 mdg" и считаете, что мена ц/б не подпадает под критерии проф. деятельности на рынке ц.б., то здесь бы я очень поспорила на основании ч.2 ст.241ГК и определении брокерской деятельности (ст.4 ЗУ № 448/96-ВР). Конечно, если Вы торговец - эти вопросы Вас не волнуют.

25/12/02 14:13  TereshkoОтправить письмо > Банкбонд    25/12/02 12:32Дерево
Возможна.

25/12/02 12:32  Банкбонд > Tereshko    25/12/02 12:16Дерево
Значит возможна операция мены векселей на акции, где акции отчуждает векселедатель?

25/12/02 12:16  TereshkoОтправить письмо > Банкбонд    25/12/02 12:05Дерево
Нет не так. Он может его погасить не продавая, но договор мены к данному акту уже не будет иметь отношения.

25/12/02 12:05  Банкбонд > Tereshko    25/12/02 11:58Дерево
т.е. все зависит от тога, что сделает с полученным таким образом векселем векселедатель? Если напишет ПОГАШЕНО - нарушение, а если продаст с убытком и оплатит по предъявлению - то порядок. Так ли 7

25/12/02 11:58  TereshkoОтправить письмо > Банкбонд    25/12/02 11:53Дерево
Результатом мены не может быть погашение векселя.

25/12/02 11:53  Банкбонд > Ита    11/10/02 07:55Дерево
А если одна из меняющихся сторон векселедатель, не будет ли это нарушением принципа погашения векселя только деньгами?

11/10/02 14:30  mdgОтправить письмо > Ита    11/10/02 07:55Дерево
Згідно із п. 57 ст. 9 Закону України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності” від 01.06.2000 р. № 1775-III ліцензуванню підлягає такий вид господарської діяльності як ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ на ринку цінних паперів.
Відповідно до ч. 2 ст. 4 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» від 30.10.96 р. № 448/96-ВР (далі – Закон № 448) ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ на ринку цінних паперів, у тому числі посередницька діяльність по випуску та обігу цінних паперів, здійснюється юридичними і фізичними особами виключно на підставі спеціальних дозволів (ліцензій), що видаються в порядку, встановленому чинним законодавством .
Статтею 11 Закону № 448 передбачена відповідальність за діяльність на ринку цінних паперів без спеціального дозволу (ліцензії), одержання якого передбачено чинним законодавством, - у розмірі до 5000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Чинний Кримінальний кодекс України (2001 року) навіть передбачає кримінальну відповідальність за здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів без спеціального дозволу (ліцензії).

У статті 4 Закону № 448 міститься вичерпний перелік видів діяльності, які віднесено до професійної діяльності на ринку цінних паперів:
1. торгівля цінними паперами - здійснення цивільно-правових угод з цінними паперами, які передбачають оплату цінних паперів проти їх поставки новому власнику на підставі договорів доручення чи комісії за рахунок своїх клієнтів (брокерська діяльність) або від свого імені та за свій рахунок з метою перепродажу третім особам (ділерська діяльність), крім випадків, передбачених законодавством;
2. депозитарна діяльність - діяльність з надання послуг щодо зберігання цінних паперів та/або обліку прав власності на цінні папери, а також обслуговування угод з цінними паперами;
3. розрахунково-клірингова діяльність - діяльність з визначення взаємних зобов'язань щодо угод з цінними паперами та розрахунків за ними;
4. діяльність з управління цінними паперами - діяльність, що здійснюється від свого імені за винагороду протягом визначеного терміну на підставі відповідного договору щодо управління переданими у володіння цінними паперами, які належать на правах власності іншій особі, в інтересах цієї особи або визначених цією особою третіх осіб;
5. діяльність з управління активами - діяльність, що здійснюється за винагороду компанією з управління активами на підставі відповідного договору про управління активами, які належать інвесторам на праві власності;
6. діяльність з ведення реєстру власників іменних цінних паперів - збір, фіксація, обробка, зберігання та надання даних, що складають систему реєстру власників іменних цінних паперів, щодо іменних цінних паперів, їх емітентів та власників;
7. діяльність по організації торгівлі на ринку цінних паперів - надання послуг, що безпосередньо сприяють укладанню цивільно-правових угод щодо цінних паперів на біржовому та організаційно оформленому позабіржовому ринку цінних паперів.

Поэтому, Вам не нужен торговец. Меняйтесь на здоровье.


11/10/02 12:31  Aleks > Иван    11/10/02 09:21Дерево
А можно более полно расскрыть Вашу мысль.Я лично проблем не вижу.

11/10/02 09:21  ИванОтправить письмо > Ита    11/10/02 07:55Дерево
Смотря по тому, как вы получили вексель третьей стороны

11/10/02 07:55  Ита   Дерево
Разрешена ли действующим законодательством мена чужих векселей на чужие, минуя торговца ценными бумагами - по обычному хоз.договору?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100