RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Питання по сплаті держмита і ПДВ при ввезені товару на територію України.


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
21/04/15 02:40  MasutinОтправить письмо > oleg___?    5/05/14 17:27Дерево
Пожалуйста, всё ли верно в договоре на услуги представителя FedEx?
Не знал об ограничении в 150 EUR, надо платить. Заплатив немало за доставку, надеялся, как раньше, ничего не делать, а тут договор надо составлять, предоставлять "ссылку на сайт или торговые марки".

Про надання послуг з митного декларування вантажів для фізичних осіб

2.1 ЗАМОВНИК зобов`язаний:
2.1.1 надати ВИКОНАВЦЮ повну інформацію про вантаж;
2.1.2 для проведення митних процедур, надати всі необхідні документи у відповідності до чинного митного законодавства України;
2.1.3 сплатити необхідні митні платежі; брокерські послуги; послуги з касового обслуговування та додаткові послуги, після здійснення митного декларування або внести передоплату на вимогу ВИКОНАВЦЯ.
2.2. ВИКОНАВЕЦЬ зобов`язаний:
2.2.1 провести митне декларування вантажу у відповідності до чинного законодавства України;
2.2.2 надати ЗАМОВНИКУ документи, які підтверджують завершення митного оформлення вантажу;
2.3 ВИКОНАВЕЦЬ має право, на прохання ЗАМОВНИКА, сплатити необхідні митні платежі з власного рахунку.

3.1 Вартість послуг за проведення митного оформлення - заяви щодо здійснення митного оформлення до 150 Євро (тут і далі по курсу НБУ на день митного оформлення) та митної декларації М-16, при сумарній фактурній вартості МЕВ від 150,01 до 400 Євро включно, складає 250 грн та 2,5% за касове обслуговування (від суми митних платежів стосовно декларації М-16).
3.4 Вартість послуг в пунктах 3.1-3.3 розрахована на три коди товари згідно УКТЗЕД. Починаючи з четвертого коду товару, додатково сплачуються 30 грн за кожний наступний код товару.
3.6 У разі сплати усіх витрат з оформлення вантажу відправником, а саме податків (мито, ПДВ) та інших послуг, ЗАМОВНИК, підписуючи цей договір, погоджується лише на те, що ВИКОНАВЕЦЬ має право представляти інтереси ЗАМОВНИКА в митниці, без сплати будь-яких платежів.

5/05/14 17:27  oleg___? > Николай Инвекта    1/07/13 17:15Дерево
Доброго дня!
У мене склалась така ситуація, може хтось зможе допомогти.
Наша компанія має намір заключити договір з компанією з Угорщини щодо тимчасового (строком на один рік) ввезення на територію України Гомогенізатора (УКТ ЗЕД 8479820000) для проведення іспитів з метою перевірки як цей механічний пристрій поведе себе в наших кліматичних умовах з нашою напругою, навчивши при цьому персонал з ним працювати. Вивезти плануємо через рік. Відповідно до Стамбульської конвенції цей механічний пристрій відповідає Додатку В.4 ЩОДО ТОВАРIВ, ЯКI ВВОЗЯТЬСЯ В РАМКАХ ВИРОБНИЧОЇ ОПЕРАЦIЇ без мети виробництва продукції на період тимчасового ввезення.

ПИТАННЯ!

1. Яким чином юридично правильно оформити документи на тимчасове ввезення Гомогенізатора з обох сторін?
2. Чи потрібний дозвіл на ввезення (УКТ ЗЕД 8479820000), який державний орган повинен його надати?
3. Які документи потрібні з обох сторін?
4. Чи потрібна фінансова гарантія?
5. Якої форми повинен бути документ щодо підтвердження мету ввезення?
6. Форма (тип) договору між сторонами?
7. Чи потрібні додаткові платежі (які саме?) для тимчасового ввезення Гомогенізатора?

1/07/13 17:15  Николай ИнвектаОтправить письмо > Инти    2/10/09 11:21Дерево
Доброго дня!
Могу помочь с вопросами, связанными с прохождением таможенного контроля ;)
[link]
Обращайтесь, обязательно решим Вашу проблему.

С уважением, Николай Петрищев

2/10/09 11:21  Инти > lemur    1/10/09 12:21Дерево
Дякую Вам за допомогу. Ми так і зробили але за усними консультаціями на митниці нам повідомили, що митну вартість вони визначатимуть все ж згідно своєї електронної бази. Підкажіть чи є узагальнена судова практика зі спорів субєктів господарювання і митниці щодо визначення митної вартості? До чого мені готуватись?

1/10/09 12:21  lemurОтправить письмо > Инти    30/09/09 14:28Дерево
я бы рекомендовал в контракт, от которого ожидаются такие последствия, внести подробное описание того, почему цена такая (товаром является продукция, которая не может найти сбыта в течение 3-лет в связи с ее несоответствием нынешним ьребованиям рынка...) - как-то так с учетом Вашего понимания, почему это неликвид

1/10/09 12:14  Инти > Инти    30/09/09 14:28Дерево
???

30/09/09 14:28  Инти > 00001    30/09/09 11:28Дерево
Саме так і мені пояснювали.
В нас така ситуація, що планується завезення облицювальних матеріалів - неліквіду. Вартість відповідно буде нижча від звичайної. Нас попередили, що пдв і мито нам визначать від вартості згідно електронної бази митниці. Але ще нам сказали, що такі дії митниці легко оскаржуються в суді. Я готую контракт і хочеться зробити все так, щоб потім не було проблем в суді.
Чи є вже судова практика по даному питанню?

30/09/09 12:06  Кутузов > Инти    30/09/09 10:44Дерево
Понятия "обычные цены" в таможенном деле отсутствует. Методы определения таможенной стоимости ( из которой расчитываются таможенные платежи) описаны в главе 47 ТКУ + Постанова КМУ № 1766 от 20.12.06 и № 339 от 09.04.08. Изучайте.

30/09/09 11:57  Кутузов > 00001    30/09/09 11:28Дерево
таможенную пощлину и НДС таможня не визначает. Они расчитываются исходя из таможенной стоимости. А вот таможенную стоимость таможня может изменить, если она митникам не понравится ,))

30/09/09 11:28  00001 > Инти    30/09/09 10:44Дерево
Такого немає. Просто якщо ціна товару низька- вам мито і пдв визначать на основі їх електронної бази ПІК ЄАІС ДМСУ "Цінова інформація при визначені митної вартості". За резервним методом.

30/09/09 11:06  Probably > Инти    30/09/09 10:44Дерево
постанова УМ??

30/09/09 10:44  Инти   Дерево
Мені сказали, що, якщо товар ввозиться на Україну по ціні нижчій ніж звичайно, то ПДВ і мито сплачується від середньої ціни аналогічного товару, що визначається за даними митниці. Я не можу знайти документа, що це регулює. Це нібі-то постанова УМ

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100