RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Иностранец желает стать учредителем и директором ООО. Документы? Процедуры?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
13/03/18 17:31  Marlboro! > овчарка-2    11/01/10 16:15Дерево
Колеги, аналогічне питання. Як зараз з директорами-іноземцями?
Фабула така: буде ТОВ де диром має бути іноземець. Але працювати реально він не буде, і зарплати не буде, власне кажучи трудові відносини теж не будуть оформлюватись.
Реально працювати буде заступник (в єдрпоу буде як підписант).

Чи треба дозвіл на працевлаштування іноземця для створення ТОВ і для його подальшої роботи в такому режимі?

п.с. питання роботи дира без зарплати не зачіпаємо поки :)

13/01/10 11:24  gestaltОтправить письмо > ДенисСеливанов    30/11/09 05:45Дерево
*** УДАЛЕНО МОДЕРАТОРОМ ***

11/01/10 16:15  овчарка-2Отправить письмо > luzan    30/11/09 11:59Дерево
Мін'юст: З 11 січня документи про реєстрацію актів цивільного стану легалізуватимуть для пред‘явлення за кордоном протягом одного дня

11.01.2010 | 12:45 | Прес-служба Мін'юсту

З 11 січня 2010 року апостиль на документах про реєстрацію актів цивільного стану – свідоцтвах про шлюб, розлучення, народження чи смерть – проставлятиметься протягом одного робочого дня. (Апостиль - спеціальний штамп, що легалізує за кордоном офіційні документи, засвідчуючи справжність підпису особи під документом і автентичність відбитку печатки або штампа, яким скріплено відповідний документ.)

Відповідний наказ підписав Міністр юстиції Микола Оніщук.

Так, згідно з наказом, термін розгляду документів про реєстрацію актів цивільного стану, поданих будь-якою особою до відділу Мін‘юсту, що проставляє апостиль, – один робочий день.

У виняткових випадках (хвороба, звільнення, довготривала відпустка працівників відділу проставлення апостиля) термін розгляду документів про реєстрацію актів цивільного стану може бути збільшено до трьох робочих днів.

Раніше термін розгляду документів, поданих для проставляння апостилю не безпосередньо, а через третіх осіб, дорівнював п'яти робочим дням.

«Щоб уявити обсяги такої роботи, а також кількість часу, яка буде «зекономлена» громадянами, що мають легалізувати якісь документи для використання за кордоном, достатньо сказати, що протягом 2009 року Міністерством юстиції було проставлено апостиль майже на 45 тис. документів. Щодня для проставляння апостилю громадянами подавалося від 200 до 400 документів про реєстрацію актів цивільного стану», - зазначив Міністр юстиції.

Довідково: 10 січня 2002 року Україна приєдналася до Конвенції 1961 року, що скасовує вимогу консульської легалізації іноземних офіційних документів. Конвенція набула чинності для України 22 грудня 2003 року.

Після цього єдиною формальною вимогою для легалізації офіційних документів у стосунках України з державами - учасницями цієї Конвенції є наявність апостилю.

На сьогодні до Конвенції приєдналося близько 100 держав, включаючи Україну. Заперечення проти приєднання України до вказаної Конвенції були висловлені Німеччиною. У стосунках з цією країною продовжує застосовуватися процедура консульської легалізації документів.

Міністерству юстиції України надано повноваження щодо проставлення апостилю на документах, які видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України.


« повернутись Постійна www-адреса статті:

[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]30/11/09 11:59  luzan > yalena    30/11/09 11:48Дерево
Доверенность, если будет выдана за границей - необходима легализация на тер. Укр.(имелось в виду приведение доверенности под укр. зак-во).

30/11/09 11:48  yalena > ДенисСеливанов    30/11/09 05:45Дерево
Выписывайте доверенность на поверенного, заверяйте в своей западноевропейской стране, апостилируйте, высылайте сюда.
Здесь поверенный организует ее перевод и его нотариальное заверение и на основании этой доверенности поверенный :
1. Получает на иностранца ИНН.
2. Участвует в Собрании учредителей и утверждает Устав.
3. Регистрирует юридическое лицо.
4. Получает разрешение на трудоустройство директору-иностранцу.

30/11/09 11:43  yalena > luzan    30/11/09 09:14Дерево
>> Доверенность если будет выдана за рубежлм - необходима легализация на тер. Укр.

Легализация не нужна, если доверенность будет нотариально заверена в стране выдачи, которая является участницей Гаагской конвенции.
В некоторых случаях, когда между Украиной и другой страной есть договор о правовой взаимопомощи, то даже апостиль не нужен. У меня так было доверенностям, выданными в России и Польше. Нотариус заверил перевод польской доверенности без апостиля и у банка не было вопросов.

30/11/09 09:14  luzan > ДенисСеливанов    30/11/09 05:45Дерево
1. Получит идент. код.
2. Стандарт. пакет. док-ов для открытия ООО (решение/протокол; 2 устава - заверить у нотариуса).
3. Получить разрешение в ЦЗ на трудоустройство.
Доверенность если будет выдана за рубежлм - необходима легализация на тер. Укр.

30/11/09 05:45  ДенисСеливанов   Дерево
Помогите, пожалуйста, кто сталкивался.
Какие процедуры (перечень) необходимо осуществить и какие докменты оформить иностранцу, что бы стать учредителем и директором ООО? (гражданин западноевропейского государства).
Как необходимо заверять копию паспорта?
Какие из процедур может выполнить поверенный по доверенности и как такую доверенность заверить?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100