RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

не розумію чому повернули Позов...


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
26/05/10 14:06  КорнеліяОтправить письмо > Мито    26/05/10 13:49Дерево
Прошу. Успіхів. Тримайтеся.

26/05/10 13:49  Мито > Корнелія    26/05/10 13:46Дерево
Дякую і хорошого Вам дня !))

26/05/10 13:46  КорнеліяОтправить письмо > Мито    26/05/10 13:38Дерево
Підійдуть ті ж квитанції.

26/05/10 13:38  Мито > diplomat 777    16/01/10 17:30Дерево
Шановні юристи, підскажіть початківцю - мені повернуто позов разом з оригіналами квитанцій, зараз я подаю такий - же позов і до того ж суду і з таким-же митом і ІТЗ. Чи можу я додати до позову квитанції про сплату мита і ІТЗ, що датовані 12.04.2010 р. Чи мені потрібно спочатку звертатись до казначейства з приводу повернення проплати і заново сплачувати суд. збір ? Дякую

16/01/10 17:30  diplomat 777 > Nata.Nik    16/01/10 17:20Дерево
Пожалуйста

16/01/10 17:20  Nata.NikОтправить письмо > diplomat 777    16/01/10 17:11Дерево
я зрозуміла. Колись брала довідку про зарахування держ.мита для Арбітражного керуючого. Дякую!

16/01/10 17:11  diplomat 777 > Nata.Nik    16/01/10 16:50Дерево
Державне мито сплачується за місцем розгляду й оформлен­ня документів і зараховується до бюджету місцевого самовря­дування, крім мита, стягнутого з позовних заяв, що їх подано до господарського суду, із заяв про перевірку рішень, ухвал та постанов господарських судів у порядку нагляду, а також за дії, пов'язані з одержанням патентів на сорти рослин, підтрим­кою їх дії та за подання до Кабінету Міністрів України проекту створення промислово-фінансової групи, що зараховується до Державного бюджету України. Державне мито з позовних заяв і заяв кредиторів по справах про банкрутство, що надходять з інших держав і розглядаються відповідними органами Украї­ни, зараховується до Державного бюджету України.

Підтвер­дити факт надходження і зарахування, у разі такої необхід­ності, державного мита до відповідного бюджету може тільки орган, на рахунок якого воно надійшло, незалежно від того, де зберігаються платіжні документи, тобто територіальний орган державного казначейства.


16/01/10 17:07  Nata.NikОтправить письмо > diplomat 777    16/01/10 16:45Дерево
?

16/01/10 16:50  Nata.NikОтправить письмо > diplomat 777    16/01/10 16:45Дерево
Тобто, "отримайте підтвердження зарахування державного мита в повному обсязі саме до державного бюджету"...?

16/01/10 16:45  diplomat 777 > Nata.Nik    16/01/10 16:04Дерево
Як варіант, отримайте підтвердження зарахування державного мита в повному обсязі саме до державного бюджету, та керуючись ч. 3 ст. 63 ГПКУ, подайте до суду (на ім*я судді, що повернула позов) клопотання, до якого долучить підтвердж. сплат.держмита та усі повернуті матеріали, у якому вкажить, що Вами виконана вимога зазначеної Інструкції, а саме сплачено держмито до державного бюджету України в повному обсязі (тобто виконано ст. 6 Декрету "Про деравне мито").

16/01/10 16:42  Nata.NikОтправить письмо > лева    16/01/10 16:04Дерево
?

16/01/10 16:22  Nata.NikОтправить письмо > diplomat 777    16/01/10 16:19Дерево
Так оригінал. Я не розумію...то потрібно йти в Банк та ставити печатку чи ні?

16/01/10 16:19  diplomat 777 > Nata.Nik    16/01/10 16:04Дерево
Якщо ви додали оригінал квітанції (ПО ПЕШОМУ ВАРІАНТУ), то вважаю, що суд необгрунтовано повернув Вам позовну заяву.


16/01/10 16:04  Nata.NikОтправить письмо > diplomat 777    16/01/10 15:56Дерево
Платили готівкою через касу звичайного Банку! Надіслали оригінал квитанції. Все. Виходить, що 1 варіант!

16/01/10 16:04  лева > Nata.Nik    16/01/10 15:45Дерево
Вобщем Вы правы, можно и на етих, объясните в банке что Вам квитанция на пошлину нужна, они знают что делать.

16/01/10 15:56  diplomat 777 > diplomat 777    16/01/10 15:31Дерево
З Вашої відповіді я так і не зрозумів, який саме Ви додали документ.
Так, п. 14 Інструкції "про порядок обчислення та справляння держ.мита" При сплаті державного мита готівкою до документа, щодо якого вчинюється відповідна дія, додається !!!!! оригінал квитанції кредитної установи, яка прийняла платіж!!!!! (ЦЕ ПЕРШИЙ ВАРІАНТ СПЛАТИ), а при перерахуванні мита з рахунку платника - останній примірник !!!! платіжного доручення !!!! (ДРУГИЙ ВАРІАНТ СПЛАТИ) з написом (поміткою) кредитної установи такого змісту "Зараховано в дохід бюджету ____ грн. (дата)".

Який саме з наведених документів Ви долучали до позову?

16/01/10 15:52  Nata.NikОтправить письмо > овчарка-2    16/01/10 15:47Дерево
обращаться в то отделение в котором платили или можно в любое?

16/01/10 15:47  овчарка-2Отправить письмо > Nata.Nik    16/01/10 15:45Дерево
и не просто печать, а гербовая печать.

16/01/10 15:45  Nata.NikОтправить письмо > лева    16/01/10 15:43Дерево
т.е. кроме печати касового работника нужно на обороте подпись Директора и его печать? А зачем переделывать, можно на этих поставить?

16/01/10 15:43  лева > Nata.Nik    16/01/10 15:36Дерево
В квитанции банка на обороте обязательно должно быть подпись дир. банка (кажется даже 2 подписи должно быть) и гербовая печатать, без етого иск не приймут. Пойдите в банк пусть переделают платежку, с етим проблем не будет, потом подавайте заново.

16/01/10 15:36  Nata.NikОтправить письмо > diplomat 777    16/01/10 15:31Дерево
1. Квитанцию Банка обо уплате гос. пошлины;
2. Дубликат квитанции об уплате информ.тех.обеспечения, заверенный печатью банка.

16/01/10 15:31  diplomat 777 > Nata.Nik    16/01/10 15:24Дерево
Вы можете конкретно указать, какой именно документ Вы прилажили к иску в подтверждение оплаты госпошлины.
Эта информация необходимо для более детального анализа действий суда, поскольку согласно норм Инструкции, данных документов может быть два, и для каждого из них свои требования.

16/01/10 15:24  Nata.NikОтправить письмо > овчарка-2    16/01/10 15:22Дерево
серед недоліків вказано тільки недотримання п 14 Інструкції. Але ж оригінал квитанції подавався!

16/01/10 15:22  овчарка-2Отправить письмо > Nata.Nik    16/01/10 15:18Дерево
Устраните недостатки указанные судом и подайте заново иск.

16/01/10 15:18  Nata.NikОтправить письмо > Nata.Nik    16/01/10 15:12Дерево
а щойно дізналась квитанції повернули разом з Позовом...:-)

16/01/10 15:14  Nata.NikОтправить письмо > овчарка-2    16/01/10 15:05Дерево
там сумма большая...:-(

16/01/10 15:14  Nata.NikОтправить письмо > diplomat 777    16/01/10 14:51Дерево
через банк.

16/01/10 15:13  Nata.NikОтправить письмо > лева    16/01/10 14:35Дерево
на звороті ні не було.

16/01/10 15:12  Nata.NikОтправить письмо > овчарка-2    16/01/10 15:05Дерево
прошу вибачення за відсутність...Мені також казали колеги, що просто знайшли причину відмовити.
Але можливо краще подати заново Позов, а не оскаржувати Ухвалу в апеляції?
А як взагалі повернути держ.мито та ітз?
Є ще один нюанс. Квитанція була втрачена, тому в суд подавався її дублікат, завірений печаткою банку!

16/01/10 15:05  овчарка-2Отправить письмо > diplomat 777    16/01/10 14:26Дерево
лучше оплатить все заново, чем обжаловать, напряг в хоз.апреляциях с временем рассмотрения. Подали 3 недели назад апеялцию на решение суда по хоз. суду Киева, назначили на конец марта 2010г.
Коллега с форума сказал, что харошо что хоть назначили в марте так как все уже занято и в апреле.

16/01/10 14:51  diplomat 777 > Nata.Nik    16/01/10 14:06Дерево
Дополнительно...
Вы уплачивали госпошлину наличкой или через безнал (через р/с истца)?
Соответствует ли оформление данного документа требованиям Инструкии ?

16/01/10 14:35  лева > Nata.Nik    16/01/10 14:06Дерево
гербовая печать банка была на обороте квитанции?

16/01/10 14:26  diplomat 777 > Nata.Nik    16/01/10 14:06Дерево
В даному випадку важко вказати причину повернення позову.
Скоріш за все, це бажання суду знайти будь-яку підставу (до того не завжди обгрунтовану) для того, щоб не розглядати позов.

На мій погляд, як варіант вирішення цього питання, Ви можете:

- Супровідним листом (або клопотанням) надіслати до суду повернуті матеріали (на ім*я судді, що повернула позов), у якому зазначити, що Вами виконана вимога зазначеної Інструкції, а саме до позову було долучено оригінал квітанції, а отже позовну заяву необгрунтовано повернуто.

- Подати аеляційну скаргу на ухвалу суду, у якій викласти обставини (доводи), необгрунтованого повернення позову, та просити апеляційний суд скасувати ухвалу суду першої інстанції та направити справу до розгяду до _________ суду для розгляду по суті.

16/01/10 14:06  Nata.NikОтправить письмо   Дерево
Доброго дня! Зверталась до господарського суду із позовом про визнання недійсним Рішення Загальних Зборів.
Надійшла Ухвала із таким змістом..."Відповідно до п. 14 Інструкції "про порядок обчислення та справляння держ.мита" При сплаті державного мита готівкою до документа, щодо якого вчинюється відповідна дія, додається оригінал квитанції кредитної установи, яка прийняла платіж, а при перерахуванні мита з рахунку платника - останнійпримірник платіжного доручення з написом (поміткою) кредитної установи такого змісту "Зараховано в дохід бюджету ____ грн. (дата)". Цей напис скріплюється першим і другим підписами посадових осіб і відбитком печатки кредитної установи з відміткою дативиконання платіжного доручення.
Я не розумію...оригінал квитанції я надсилала разом із позовом...
До того ж повернули і.т.з...

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100