RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Авто

Автофорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Як витребувати автомобіль з міліції?

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

2/06/16 16:35  BuranОтправить письмо > Defender    7/04/16 14:00Дерево
Чё-то, не нашел такой ухвалы в реестре...

1/06/16 17:53  Defender > lapam13    1/06/16 12:04Дерево
конечно... а как же еще ..
единственное что можете попытаться сделать это или зажимать того продавца по уголовному производству по мошенничеству ст. 190 УК,
или пробовать через гражданский иск расторгнуть договор продажи и вернуть деньги..
Но это все требует большого опыта, умения, настойчивости и капиталовложений, потому как никакой следователь искать не будет того злодея просто так... так устроена система, все на бездияльyости, дияльнисть только по оплате или звонку сверху..
Так что такие вот перспективы невеселые..
В Киеве это произошло? Контора не ТОВ "Глобал Авто" справку счет выписывала?

1/06/16 12:04  lapam13 > Defender    7/04/16 14:00Дерево
Вот здесь [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 7 вересня 1998 р. N 1388
(у редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 23 грудня 2009 р. N 1371 ( 1371-2009-п )

ПОРЯДОК
державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів
п. 15 ....
Державна реєстрація (перереєстрація), зняття з обліку транспортних засобів, крім випадків вибракування їх у цілому, без ідентифікаційного номера або із знищеними, пошкодженими (один чи кілька символів номера візуально не визначаються) чи підробленими (змінено один або кілька символів номера, замінено панель (табличку) або частину панелі (таблички) з номером) ідентифікаційними номерами складових частин (кузова, шасі, рами) не допускається. Перша державна реєстрація таких засобів, а також ввезених на митну територію України транспортних засобів, що розшукуються правоохоронними органами інших держав, НЕ ПРОВОДИТЬСЯ .
{ Абзац другий пункту 15 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 600 ( 600-2012-п ) від 27.06.2012 }

Как понять? выходит если номер перебит, а первичный не установлен, то зарегистрировать не получиться?

1/06/16 11:40  lapam13 > Defender    8/04/16 17:54Дерево
То что меня кинули это понятно.. Но на данный момент потрачено много сил и средств, что бы хоть как-то отбить вложенное.
Машину вернул, уже пол дела сделано. Вот теперь понять бы как можно ее зарегистрировать и тогда можно "забить"

1/06/16 11:36  lapam13 > vassai    19/05/10 12:21Дерево
Спустя два месяца вопрос решен частично.
Машинку мне следователь вернул, а в самом деле признал потерпевшим. Правда машину вернули без права эксплуатации (оно и понятно, ведь перебитый номер никуда не делся). И вот вопрос:
Как можно узаконить данный автомобиль? Вроде говорилось про вариант, при котором можно обязать через суд сотрудников МРЭО (Серв.Цент.) зарегистрировать данное авто за мной?

8/04/16 17:54  Defender > liuzin    18/05/10 20:58Дерево
Забудьте ..вас кинули просто, этой схема с бородой..двойником ваша автивка называется..их сначала делаю и продают сами же менты или приближенные к ним барыги, а потом хлопают ..вы просто жертва аферы.. Таких сотни случаев ..потом ещё снова перепродадут по доверенности и снова отберут ..ну не жить же милицанерам за зарплату в 3500 грн.

8/04/16 09:00  lapam13 > та ну    7/04/16 13:17Дерево
по справке то владелец есть, но он авто не продавал, а спокойно катается на своей машине с таким же номер что продали мне..
Как мне сообщил следователь: есть схема (точнее была пока справку счет не отменил Аваков), в которой есть машина с перебитым номером и документами и контора с знакомыми, которая выдает справки счет о купле продаже используя подделанные документы, при этом экспертиза не обязательна..
Ниже, 19/05/10 12:21, vassai написал три варианта решения, может кто знает, третий вариант (через решения права собственности) работает?

8/04/16 08:51  lapam13 > Defender    7/04/16 14:00Дерево
Спасибо! Вы все правильно написали.. такой вариант действительно есть.
Так, согласно ст. 171 КПК Укр. на следующий день после изъятия (если на эту вещь нет конкретного постановления, про изъятия, суда) следователь или прокурор должен подать прошение об наложение ареста или (если вещь изъята из законного обихода (наркотики например) конфискации. В моем случае следователь этого не сделал, а просто вынес постановлении о признании авто как вещ. доком.
Изначально я так и пытался вернуть авто, а именно через ст. 169 КПК Укр. так как на авто арест не наложен, но..
Вся суть в том, что первичный номер кузова установить невозможно.. И по этому ни суд ни менты мне ее вернуть, вроде как не могут, по скольку не понятно кто владелец данного авто..
По этому направлению действовал с адвокатом и суд в этом случае отказал в возврате (апелляция результатов не дала)..
Второй адвокат говорит, решить через признания собственности..

7/04/16 14:00  Defender > lapam13    7/04/16 11:31Дерево
\\Само авто признано вещь. доком по делу ч.1 ст. 358 ККУ\\
масса нюансов может быть ..
\\Подскажите, какие на сегодня есть варианты вернуть авто?\\
найти адвоката и вот так..
На підставі викладеного, керуючись статтями 303, 304, 306, 307, 309, КПК України, слідчий суддя
ухвалив:
скаргу ххххххх на бездіяльність слідчого СВ Управління поліції у Голосіївському районі ГУ Національної поліції в м.Києві та повернення тимчасово вилученого майна задовольнити.
Визнати бездіяльність слідчого СВ Голосіївського управління поліції ГУ Національної поліції у м.Києві у кримінальному провадженні № ххххххххххх в частині не повернення хххх хххх хххх вилученого майна, а саме автомобіля марки «Volkswagen» «Touareg», д.н. ххххх та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу серії САТ № хххххх, видане xxxxx 08.05.2014 р., незаконною.
Зобов'язати слідчого СВ Голосіївського управління поліції ГУ Національної поліції у м.Києві у кримінальному провадженні № хххххххххххххххх повернути вилучене майно, а саме: «Volkswagen» «Touareg» д.н. ххххх та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу серії САТ ххххххх, видане хххххххх 08.05.2014 р. -хххххх хххх ххххх
Ухвала оскарженню не підлягає.

7/04/16 13:17  та нуОтправить письмо > lapam13    7/04/16 11:31Дерево
Як це по справці-рахунку неможуть найти власника? Хтось продав же?

7/04/16 11:31  lapam13 > vassai    28/05/10 10:28Дерево
летом 2015 года купил авто по справе-счет. По прибытию в МРЕО для его регистрации оказалось, что авто с перебитым номером, а Тех.Пас. поддельный. Полный джек-пот!
Экспертиза по авто показала, что у авто перебит номер, при этом первичный номер не установлен. Само авто признано вещь. доком по делу ч.1 ст. 358 ККУ. И возвращать мне его не хотят, даже на хранение. Продавца, понятное дело, найти не могут.
Подскажите, какие на сегодня есть варианты вернуть авто?
Спасибо.
Буду благодарен за контакты квалифицированных, в этом деле, адвокатов или юристов.

7/04/16 08:22  lapam13 > liuzin    20/05/10 10:27Дерево
столкнулся с подобной ситуацией.
подскажите, как Вы порешали данный вопрос?
чем все закончилось?

28/05/10 10:47  овчарка-2Отправить письмо > vassai    28/05/10 10:28Дерево
"пешалово"? может быть, может быть...

28/05/10 10:28  vassai > овчарка-2    25/05/10 10:55Дерево
Прецеденти були. В тому числі і простою постановою слідчого. Щоправда мова йшла про авто S-класу.

25/05/10 10:55  овчарка-2Отправить письмо > vassai    25/05/10 10:37Дерево
"та дозволили використання за призначенням" - вряд ли.

25/05/10 10:37  vassai > liuzin    20/05/10 10:27Дерево
Ну я так розумію, що кр. справу ще не завершено і автомобіль поки що віднесений як речовий доказ. Юридично, він повинен бути переданий на зберігання. Клопочіть, щоб вам передали його на зберігання та дозволили використання за призначенням. Але для початку необхідно встановити право власності у суді.

20/05/10 10:27  liuzin > да уж    19/05/10 22:07Дерево
шкода, дуже вдячний за пораду!

19/05/10 22:08  да уж > да уж    19/05/10 22:07Дерево
после фразы "но с неперебитыми номерами" многоточие...

19/05/10 22:07  да уж > liuzin    19/05/10 19:05Дерево
Стало быть, у автомобиля есть установленный собственник. Установлен так же и факт противоправного выбытия авто из владения собственника (скорее всего т.н. "страховочный" автомобиль). Но если "перерыв" действия права: собственник есть, либо хочет (скорее всего нет) вернуть собственность, механизм возврата - туманный, не скажу, что ни разу не реализованный - краденные машины возвращали за границу, но с неперебитыми номерами. "Сытому" бюргеру скорее всего выплатили страховку, а его страховая не знаю, но предполагаю, что смирилась с убытком - т.е. что-то будет дальше в стране интерпола - снимут с учета и все (скорее всего). Но нас должно интересовать правоустановление на Украине - оно-то как раз и не произойдет - во-первых, авто НЕЗАКОННО находится на территории Украины, во-вторых, нет субъекта, который мог бы организовать и сопроводить процедуру легализации авто - ведь при нарушении таможенных правил с имуществом что-то должно произойти - в силу отсутствия собственника или субъекта правонарушения, оно должно отойти государству - и тут бы ее продать на торгах, да номера перебиты (при этом обращаю Ваше внимание, что о Ваших интересах речь вообще пока не шла - их бы тоже не мешало как-то учесть). Как говорят в известном фильме, "картина маслом"

19/05/10 19:05  liuzin > да уж    19/05/10 16:26Дерево
Встановленний, числиться в розжшуку по інитерполу

19/05/10 16:26  да уж > liuzin    19/05/10 15:30Дерево
Первоначальный номер установлен?

19/05/10 15:30  liuzin > да уж    19/05/10 15:25Дерево
Стаття 290. Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу

19/05/10 15:25  да уж > liuzin    19/05/10 15:19Дерево
Какая статья УК?

19/05/10 15:19  liuzin > vassai    19/05/10 12:21Дерево
щоб визнати факт купівлі продажу в суді необхідна буде особа котра продала мені цей автомобіль(вона не знайдена) є тільки свідки з моєї сторони, а згідно документів (це автомобіль двійник)цим автомобілем володіє інша особа котра і не знае що на Україні є автомобіль під його номерами і е доручення від його імені. Чи достатньо підстав щоб визнати факт купівлі-продажу, стягнути гроші у регресному порядку і з кого стягувавти??.
А по першому варіанту, я не проти заплатити, алеж автомобіль є речовим доказом по кримінальній справі і сам слідчий не поверне автомобіль,

19/05/10 12:21  vassai > liuzin    19/05/10 00:41Дерево
є 2 варіанти:
1. (простий але дорогий) сплатити мито і таким чином закрити справу.
2. (довгий, але дешевший) визнати факт купівлі-продажу, стягнути гроші у регресному порядку.
3. (майже нереальний) визнати право власності на автомобіль та зобов’язати МРЕО зареєструвати його на Вас в судовому порядку.

Справа в тому, що автомобіль це річ право власності на яку набувається в момент виконання певних вимог законодавства. На момент продажу продавець був володільцем цієї речі, але користуватися майном він не мав права через порушення митного законодавства. Тому сам факт продажу можна оспорити, адже не маючи права власності на річ ви її продати не можете. Ось так.

19/05/10 00:41  liuzin > да уж    18/05/10 23:57Дерево
дуже вдячний за пораду

18/05/10 23:57  да уж > liuzin    18/05/10 22:33Дерево
"Алеж я за автомобіль заплатив грощі"- гроші-то Ви заплатили, але ж купівлі-продажу не відбулось у розумінні діючого законодавства. Тому тут недоречно застосовувати термін "заплатив". Витратив - це дійсно. Але на що? Як вже сказано, купівлі-продажу не відбулось, тому що у власність Вам ніхто нічого не передав. Крім того, авто, як певна річ з індивідуальними ознаками має VIN - номер кузову, який є ідентифікаційним при реєстрації. Змінений номер є підставою для відмови у реєстрації транспортного засобу. Призупинення кримінальної справи, в якій, як вже було сказано, авто є речовим доказом, або, можливо, предметом злочину, не дає Вам можливостей користуватися у звязку з викладеним, а також арештом, під яким знаходиться річ. Таким чином, найкорисніше, що Ви можете для себе "витягти" з ситуації - це спробувати повернути собі ті самі гроші від "продавця"

18/05/10 22:33  liuzin > да уж    18/05/10 22:05Дерево
Алеж я за автомобіль заплатив грощі, а сама справа на даний момент зупинена згідноь ст. 206 п.3 КПК України і наврядчи буде направлена до суду, так як міліція не може знайти особу яка продала автомобіль та перебила номери кузова. Чи можу я визнати мою укладену мною угоду дійсною черезщ суд та забрати на користування автомобіль.

18/05/10 22:05  да уж > liuzin    18/05/10 20:58Дерево
Скорее всего автомобиль как доказательство в уголовном деле, поэтому до приговора да и после него шансы Ваши очень хреновые. Ездить по-любому на ней не придется

18/05/10 20:58  liuzin   Дерево
В 2006 році я придбав автомобіль опель за генеральним дорученням, два роки керував автомобілем після чого мене зупинили співробітники ДАІ, зробивши експертизу номера кузова установили що данний автомобіль не розмитнений, а номер кузова перебитий. Після чого автомобіль був поставлений на штрафний майданчик, по данном у факту порушена кримінальна справа, що мені тепер робити як забрати автомобіль? Як робилось доручення я незнаю так як я власнику надав копії пасопорту і коду, після чого на руки отримав, тех паспорт і доручення.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100