RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

лицензионный договор


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
7/06/10 21:13  Svet@ > vassai    4/06/10 11:17Дерево
дякую за відповідь. теж читала-читала, виявилось, що під реалізацією у нашому договорі розуміється продаж насіння нам (ліцензіату) й цю суму ми вже сплатили.

4/06/10 11:17  vassai > Svet@    3/06/10 14:45Дерево
у вас в договорі 2 терміни: реалізація та продаж, очевидно вони відносяться до різних подій і не є синонімами. Тре бачити весь договір, а можливо і рахунки, акти, листи і т.п.

3/06/10 14:45  Svet@   Дерево
в 2008 г. был подписан лицензионный договор. по договору передавалась "невиключне право на використання сортів і гібридів без права передачі невиключного права третім особам". срок действия договора до 30.09.2009 года. в договоре предусмотрено роялти: "відшкодування за надання прав, передбачених Договором, роялті, Ліцензіат сплачує на користь Ліцензіатора у формі: одночасного платежу в грошовій формі 5% від суми реалізації насіння протягом 15 діб із дня його надання та Поточного платежу - роялті в сумі 5% від суми продажу відтвореного насіння". Вопрос: получается 10% роялти в случае реализации?, а если таковой реализации не было - значит и роялти НЕТ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100