RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Азбука для ЧП / ФЛП

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

касса


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
9/06/10 14:12  margo_slavОтправить письмо > margo_slav    9/06/10 14:11Дерево
Рубрику підготувала
Алла Дяченко Оглядач «Вісника»
За сприяння:
Ігоря Заглади Заступника директора Департаменту податкового
контролю юридичних осіб ДПА України
Юрія Ярмоловського Начальника відділу контролю
за розрахунковими операціями


(Вопросы-ответы, Журнал "Вестник налоговой службы Украины", от 14.08.2009, "Нужно ли применять РРО, если за предоставленные услуги покупатель вносит наличные денежные средства в кассу предприятия?")

9/06/10 14:11  margo_slavОтправить письмо > alesya_simf    8/06/10 14:08Дерево
Нашла вот такую консультацию "Чи потрібно застосовувати РРО, якщо за надані послуги покупець вносить готівкові кошти до каси підприємства?"

Закон України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.95 р. № 265/95-ВР (зі змінами та доповненнями) визначає правові засади застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.
Статтею 1 цього Закону визначено коло суб'єктів господарювання, які повинні застосовувати РРО при здійсненні розрахункових операцій у готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.
Водночас ст. 9 Закону № 265/95-ВР передбачено виняток із правила, коли РРО та розрахункові книжки не застосовуються, зокрема, при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва і наданні послуг підприємствами, установами й організаціями всіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою в установленому порядку.
Таким чином, отримані від покупця готівкові кошти за надання послуг можна проводити через касу підприємства без застосування РРО з додержанням вимог Закону № 265/95-ВР та Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Нацбанку України від 15.12.2004 р. № 637 (зі змінами та доповненнями), у разі, якщо таке підприємство не належить до підприємств торгівлі та громадського харчування.

8/06/10 14:08  alesya_simfОтправить письмо > alesya_simf    8/06/10 12:28Дерево
Жаль, что здесь никто не может подсказать.

8/06/10 12:32  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > alesya_simf    8/06/10 11:34Дерево

8/06/10 12:28  alesya_simfОтправить письмо > Ester    8/06/10 12:06Дерево
я предлагала,чтоб оплачивали через кассу или доп. договор на ЧП, но я хочу узнать,чем это будет мне грозить

8/06/10 12:06  EsterОтправить письмо > alesya_simf    8/06/10 11:31Дерево
Спокойнее внести деньги через кассу любого банка с его расчётной квитанцией.

8/06/10 11:34  alesya_simfОтправить письмо > Liam    8/06/10 11:33Дерево
я новечок и несразу заметила,где написала.СОРИ)))

8/06/10 11:33  LiamОтправить письмо > alesya_simf    8/06/10 11:14Дерево
alesya_simf, не дублируйте темы! Они будут удалены.

8/06/10 11:31  alesya_simfОтправить письмо > ElenK    8/06/10 11:24Дерево
услуги связи интернет

8/06/10 11:24  ElenKОтправить письмо > alesya_simf    8/06/10 11:14Дерево
предприятие производственное? т.е. вы торгуете продукцией собственного производства?

8/06/10 11:14  alesya_simfОтправить письмо   Дерево
Доброго времени суток!!! такая ситуация: на предприятии наличные идут на ЧП, а безналичные на счет предприятия,есть один клиент которому выписываю счет и акт,(он неплательщик)и когда у него нет денег на его счете.он платит наличными и просит выписать кассовый ордер не от ЧП.А ОТ ЭТОГО ПРЕДПРИЯТИЯ.какие последствие это влечет???

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100