RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Справки и Объявления

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Аукціон від Олега Скрипки для шанувальників екслюзивних авто


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
11/08/10 13:09  Небайдужа   Дерево
Автомобіль Олега Скрипки можна буде купити у його власника 12 серпня, в четвер
Аукціон, на якому продадуть супермегазірковий кабріолет «Запорожець», відбудеться 12 серпня о 20.00 в клубі «Olmeca Plage». Машинка-легенда прославилася тим, що стала головною дійовою особою кліпу гурту «Воплі Відоплясова» «Відпустка».
Диво техніки та творчої думки, що запам’яталось глядачам патріотичними кольорами і розкішним виглядом, було створено у Запоріжжі, в стінах «Hot Rod Factory», засновником і власником якої є Барон Оберхаузен (Олександр Мозговий). За три робочих дні команда Барона, що спеціалізується на реставрації старих авто, реконструкції нових та конструюванні справжніх хот-родів, перетворила звичайний «Запорожець» на стильний кабріолет: зрізала дах, занизила борти, замінила двигун, пофарбувала... Кошти, виручені від продажу залізного коня, будуть спрямовані на розвиток дитячого відпочинку – їх отримає Дитячий історичний табір ім. Євгена Чикаленка в селищі Кононівка Черкаської області, який організовують ВГО "Не будь байдужим!" та Кононівська школа.
[контакты внести в профиль]

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100