RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Справки и Объявления

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

заповнення реєстраційної картки


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
19/06/15 13:16  Paul > 11apple    19/06/15 13:00Дерево
У Вас в форме нет маневра для полета мысли ;)
"вкл", "викл" или "зміна відомостей"
Уходящему - "викл", обогатившемуся "зміна відомостей" и все.
Остальных не трогаете.

19/06/15 13:00  11apple > Юрбизконсалт    2/04/13 07:12Дерево
Подскажите, а если у нас 5 учредителей, один выходит и передает свою долю одному из оставшихся учредителей, в форме 3 стр. 3 заполняем на вышедшего учредителя и учредителя у которого увеличился уставной фонд или заполнять и на оставшихся учредителей, даже если данные по ним не изменялись? Спасибо.

2/04/13 10:30  Rodion_NОтправить письмо > Юрбизконсалт    2/04/13 07:12Дерево
Дякую

2/04/13 07:12  ЮрбизконсалтОтправить письмо > Rodion_N    1/04/13 18:08Дерево
Вказуєте лише ті пункти які змінюєте. Тобто якщо змінюєте статутний капітал і засновників - заповнюєте лише ці графи, всі інші залишаються не заповненими.

1/04/13 18:08  Rodion_N > лія    25/09/12 12:05Дерево
Підкажіть будь ласка, чи потрібно у реєстраційній картці форма 3 при зміні статутного капіталу та учасників вказувати види економічної діяльності (вони залишилися без зміни)?

25/09/12 12:12  Дюг > лія    25/09/12 11:28Дерево
Указываем все данные участника, в т.ч. и измененные.

25/09/12 12:05  лія > лія    25/09/12 11:28Дерево
Зателефонувала в адміністрацію: сказали заповнювати повністю всі відомості про засновників, навіть якщо змінюється тільки розмір внеску. Ось так

25/09/12 11:28  лія > Дюг    20/09/12 13:20Дерево
А коли змінюється тільки розмір внеску кожного засновника до стутутного фонду, то заповнюються графи "Повне найменування або ПІБ" та "ІНН засновника"? чи ІНН не заповнювати?

20/09/12 14:35  лія > Дюг    20/09/12 13:20Дерево
Дякую!

20/09/12 13:20  Дюг > лія    20/09/12 12:36Дерево
Все данные, которые были изменены на всех страницах.

20/09/12 12:36  лія > ЛП    6/09/10 16:32Дерево
Підкажіть будь ласка як заповнювати реєстраційну картку форму 3! Першу сторінку заповнюю, другу - заповнюю тільки зміни (розмір статутного капіталу)?, а третю заповнювати?

7/09/10 14:00  luzan > ЛП    7/09/10 13:28Дерево
вобщем, чтобы Вам много раз не ходит к регистратору:
1. печать, подпись руководителя.
2. подписывать все листы, ставить печать.

7/09/10 13:58  luzan > ЛП    7/09/10 13:28Дерево
Стаття 8. Вимоги до оформлення документів, які подаються державному реєстратору
1. Документи, які відповідно до вимог цього Закону подаються (надсилаються рекомендованим листом) державному реєстратору, повинні бути викладені державною мовою.
2. Реєстраційна картка заповнюється машинодруком або від руки друкованими літерами. Якщо документи надсилаються державному реєстратору рекомендованим листом, справжність підпису заявника на реєстраційній картці (заяві, повідомленні) повинна бути нотаріально засвідчена.
(частина друга статті 8 із змінами, внесеними
 згідно із Законами України від 16.03.2006 р. N 3575-IV,
від 25.12.2008 р. N 809-VI)
Підпис особи, уповноваженої діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), на реєстраційній картці та заяві про втрату (заміну) документів має бути засвідчений відповідною посадовою особою та скріплений печаткою цієї юридичної особи або нотаріально засвідчений.

7/09/10 13:29  ЛП > ЛП    7/09/10 13:28Дерево
Насколько я понял, регистратор хочет чтобы ставили подпись на ВСЕХ ЛИСТАХ даже тех, которые не заполняем!

7/09/10 13:28  ЛП > Іван1    7/09/10 13:18Дерево
Присоеденяюсь и к вопросу Иван1 но относительно Ф.3.
Кто подписывает карточку:
а) лицо по доверенности (простой от предприятия достаточно)?
б) Ставится ли печать на подпись поверенного в этом случае?

в) Ставится ли подпись и печать на пустых листах от Ф.3. а не только на те которые мы заполняем?







7/09/10 13:18  Іван1 > luzan    7/09/10 11:54Дерево
я не керівник, але є довіреність, на вчинення дій, в тому числі і у держ.реєстратора. Документи я буду подавати сам, без керівника. То хто має підписувати форму №4:я+печатка установи (але печатка ставиться лише на підпис керівника або його в.о.) чи керівник+печатка, але ж подаю документи я?

7/09/10 11:54  luzan > ЛП    6/09/10 16:32Дерево
1. нет
2. да, хотя некоторые регистраторы просят "галочку" в "зміни видів економ. д-сті"
3. переносы не нужны.
4. ставите подпись руководителя + печать на каждой станице, которую заполняете.

7/09/10 11:37  ЛП > ЛП    6/09/10 16:32Дерево
?

6/09/10 16:32  ЛП > dobr_and_72    2/09/10 10:14Дерево
Заполнение рег. карточки Ф.3. изменения в устав (Приказ №53 от 20.04.2007)
1. Есть ли где-то порядок заполнения данной карточки.

2. Например, нам надо добавить деятельность в устав (в Статистику пока её включать не будем), мы заполняем только раздел 1 и только "Інші зміни" в разделе 1?
Где это сказано в каких случаях что заполнять?

3. Допускаются ли переносы в словах которые пишутся в клеточках?

4. Если мы заполняем только страницу 1, страницы 2, 3, 4, Формы 3 - оставлять пустыми, но тем не менее подписывать внизу каждой пустой страницы или прочерк ставить? Т.е. что делать со страницами которые не заполняются.

6/09/10 15:14  V2 > Іван1    6/09/10 13:39Дерево
Ви - керівник?

6/09/10 13:39  Іван1 > георги8    2/09/10 11:18Дерево
внизу форми №4 я ставлю свій підпис та печатку установи (на 1, 2 та 4 сторінці), я правильно зрозумів?

2/09/10 15:55  Іван1 > gb171    2/09/10 14:59Дерево
лише керівника та затверджуємо установчі документи (Положення) у новій редакції

2/09/10 15:53  Іван1 > gb171    2/09/10 14:08Дерево
у нас державний орган - керівник (начальник) призначається розпорядженням голови облдержадміністрації

2/09/10 15:05  V2 > gb171    2/09/10 14:59Дерево
:))))))))))))))

2/09/10 14:59  gb171 > Іван1    2/09/10 14:57Дерево
Что, помимо, дректора меняете???

2/09/10 14:59  gb171 > Іван1    2/09/10 14:57Дерево
Гг... тада нада...))))))))))))))))))))))))))0

2/09/10 14:57  Іван1 > Іван1    2/09/10 13:57Дерево
перепрошую, у нас одночасно зміна керівника і затвердження установчих документів у новій редакції. По установчих документах мені, начеб-то, все зрозуміло, а ось із новим керівником не зовсім

2/09/10 14:53  gb171 > V2    2/09/10 14:52Дерево
тада нинада))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

2/09/10 14:52  V2 > gb171    2/09/10 14:45Дерево
Так учасники ж не змінюються!

2/09/10 14:45  gb171 > V2    2/09/10 14:39Дерево
Якщо директор був учасником товариства...

2/09/10 14:39  V2 > gb171    2/09/10 14:08Дерево
Два екземпляра статуту при зміні директора - це для чого?!!

2/09/10 14:08  gb171 > Іван1    2/09/10 13:57Дерево
Если у вас ОООшка, то Вам не решение, а протокол(!!!!!!!!!!!!!!) нужен... потом, если в уставе вы прописываете директора, то плюс ко всему Вам нужно подать два экземпляра новых уставов с новым директором...

2/09/10 13:57  Іван1 > Іван1    2/09/10 13:54Дерево
наскільки я зрозумів, мені треба подати:
1) рішення про призначення керівника
2) заповнену реєстраційну картку форма №4 (з підписом керівника внизу 1-ї і 2-ї сторінки)
3) довіреність

2/09/10 13:54  Іван1 > георги8    2/09/10 11:18Дерево
тобто на 1-й тоа 2-й сторінці форми №4 керівник має поставити свій підпис і печатку?


2/09/10 11:18  георги8 > Іван1    2/09/10 10:59Дерево
Картки теж завірте підписом та печаткою

2/09/10 11:10  gb171 > gb171    2/09/10 11:04Дерево
8. Якщо документи для проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи подаються особою, яка згідно з відомостями, внесеними до Єдиного державного реєстру, має право вчиняти юридичні дії від імені юридичної особи без довіреності, державному реєстратору додатково пред'являється паспорт.
Якщо такі документи подаються іншим представником юридичної особи, державному реєстратору додатково пред'являється паспорт та надається документ або нотаріально засвідчена копія документа, що засвідчує повноваження представника.

2/09/10 11:04  gb171 > Іван1    2/09/10 10:59Дерево
Та не нужен руководитель (то есть, для предприятия он. конечноже, нужен), а вот у регистратора его присутствие не обязательно... доверенности вам хватит для того, чтоб произвести данные действия...)))

2/09/10 10:59  Іван1 > V2    2/09/10 10:16Дерево
підкажіть ще, будь ласка, в нас помінявся керівник - мені треба подати реєстратору заповнену форму № 4 та рішення про призначення керівника, але телефонував реєстратору, а він сказав, що потрібна ще і особиста участь керівника, чи не можно без нього?

2/09/10 10:41  Іван1 > V2    2/09/10 10:16Дерево
дякую

2/09/10 10:16  V2 > Іван1    2/09/10 10:07Дерево
В рядку "Орг.пр. форма" зазначаєте - "товариство з обмеженою відповідальністю"
в рядку назва "Назва Вашого товариства".

Місця - більш ніж досить

2/09/10 10:14  dobr_and_72 > Іван1    2/09/10 10:07Дерево
в 2-х рядках только орг.-пр.форма, а ниже уже название.

2/09/10 10:07  Іван1   Дерево
а саме форми № 4. В 1-му розділі "Повне найменування юр.особи.Організацйійно-правова форма"
є 2 рядки клітинок, але повне найменування і організац-правова форма на поміщається в ці 2 рядки. Що робити? Мабуть, питання, не серьйозне, але сам не юрист і реєстрацією займаюся вперше

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100