RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Перлы принятого проекта налогового кодекса.


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
20/11/10 12:13  DennisseОтправить письмо > ircha    19/11/10 14:03Дерево
164.2.7. сума заборгованості платника податку за укладеним ним цивільно-правовим договором, за якою минув строк позовної давності та яка перевищує суму, що становить 50 відсотків місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, крім сум податкової заборгованості, за якими минув строк позовної давності згідно з розділом II цього Кодексу, що встановлює порядок стягнення заборгованості з податків, зборів і погашення податкового боргу, а також дохід, що становить позитивну різницю між сумою коштів, одержаною платником податку від фінансової установи після реалізації заставленого майна платника податку при зверненні стягнення фінансовою установою на таке майно у зв'язку з невиконанням платником податку своїх зобов'язань за договором кредиту (позики), та сумою фактично сплачених платником податку зобов'язань за таким договором кредиту (позики), і сумою, що утримана фінансовою установою в рахунок компенсації своїх витрат/втрат (включаючи залишок непогашеної платником податку суми фінансового кредиту) згідно з таким договором.

Я, вот, не пойму. Здесь государство выступает в роли коллектора, выкупающего у фин.учреждения остаток долга за 15%, или в роли киллера, типа контрольный в голову???

19/11/10 14:03  irchaОтправить письмо > GH    8/10/10 14:48Дерево
Стаття 164. База оподаткування

164.2.12. кошти або майно (нематеріальні активи), отримані платником податку як хабар, викрадені чи знайдені як скарб, не зданий державі згідно із законом, у сумах, які підтверджені обвинувальним вироком суду незалежно від призначеної ним міри покарання;

Взяточники и воры только 15% от взятки отдадут государству, остальное можно оставить?

13/10/10 11:44  ЕНуш > miro    8/10/10 21:35Дерево
"пересувне джерело забруднення - транспортний засіб, рух якого супроводжується викидом в атмосферу забруднюючих речовин;"
Мабудь додати, транспротний засіб 70-х 80-х років 20 сторіччя що придбаний з рук чахтить, пер...ть, погано їде?

8/10/10 21:35  miroОтправить письмо > GH    8/10/10 14:48Дерево
"10.2. Податки і збори (обов‘язкові платежі), не зазначені у пункті 10.1 цієї статті, сплачуються платниками податку в порядку і розмірах, встановлених цим Кодексом, а страхові внески до Пенсійного фонду України і фондів загальнообов‘язкового державного соціального страхування - в порядку, визначеному законами про загальнообов‘язкове державне пенсійне та соціальне страхування.

Вводится с 01.01.2011 единый соцвзнос, а в кодексе по-прежнему фонды соцстраха

8/10/10 14:48  GH   Дерево
"14.1.47. діяльність у сфері розваг - господарська діяльність юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, що полягає у проведенні лотерей, а також розважальних ігор, участь в яких не передбачає одержання її учасниками грошових або майнових призів (виграшів)..."
Как вам, насчёт лоттерей?
:)

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100