RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

затраты плательщика налога на прибыль


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
23/12/10 15:44  buhforum.com > zame1    24/11/10 14:42Дерево
Предпринимателей на общей этот запрет (на отражение расходов при покупках у ЧПЕНа) тоже коснется. С 01.04.11.
Налоговики считают так:

"Чи має право ФОП включити до складу валових витрат вартість товарів (робіт, послуг), які будуть придбані у ФОП платників ЄП відповідно до норм Податкового кодексу України?

Діє з 01.01.2011 Відповідно до п. 177.4 ст. 177 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ (далі – ПКУ), до переліку витрат, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів, належать документально підтверджені витрати, що включаються до витрат виробництва (обігу) згідно з розділом ІІІ ПКУ. Згідно із пп. 139.1.12 п. 139.1 ст. 139 розділу ІІІ ПКУ не включаються до складу валових витрат витрати, понесені у зв’язку із придбанням товарів (робіт, послуг) та інших матеріальних і нематеріальних активів у фізичної особи – підприємця, що сплачує єдиний податок (крім витрат, понесених у зв’язку із придбанням робіт, послуг у фізичної особи – підприємця – платника єдиного податку, яка здійснює діяльність у сфері інформатизації). При цьому, розділ ІІІ ПКУ набирає чинності з 01.04.2011 року. Таким чином, якщо фізична особа – підприємець придбаває товар (роботи, послуги) у фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку, то такі витрати не включаються до складу валових витрат платника податків, починаючи з ІІ кварталу 2011 року".

22/12/10 13:44  **Незнайка** > zame1    24/11/10 14:42Дерево
Не относятся к витратам, що враховуються при визначені оподаткованого прибутку ...
139.1.12. витрати, понесені у зв'язку із придбанням товарів (робіт, послуг) та інших матеріальних і нематеріальних активів у фізичної особи - підприємця, що сплачує єдиний податок (крім витрат, понесених у зв'язку із придбанням робіт, послуг у фізичної особи - платника єдиного податку, яка здійснює діяльність у сфері інформатизації);

24/11/10 14:42  zame1 > Крот-одиночка    18/10/10 14:03Дерево
На счет этого возник вопрос, всем ли нельзя с ЕН, кто на общей системе? или только предприятиям - юр.лицам?
177.4. До переліку витрат, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів, належать документально підтверджені витрати, які включаються до витрат виробництва (обігу) згідно з розділом ІІІ цього Кодексу.
138.1. Витрати, що враховуються при обчисленні об’єкта оподаткування, складаються із:
.....
Здесь нет, что нельзя работать с ЕН.

относится ли Стаття 139. Витрати, що не враховуються при визначенні оподатковуваного прибутку - также к Физ.лицам на общей системе?

18/10/10 14:03  Крот-одиночка > Yuristka    18/10/10 13:58Дерево
никому из находящихся на общей системе налогооблажения юрлиц или флп не будет экономически выгодно работать с единоналожниками... Единщики вынуждены будут жить отдельно...

18/10/10 13:58  Yuristka > Крот-одиночка    18/10/10 13:55Дерево
не поняла

18/10/10 13:55  Крот-одиночка > Yuristka    18/10/10 13:19Дерево
Делают гетто для остатков ЕН

18/10/10 13:19  Yuristka   Дерево
Налоговым кодексом предусматривается запрет на отнесение к затратам плательщика налога на прибыль затрат на приобретенные товары (работы, услуги) и другие материальные и нематериальные активы у физического лица-предпринимателя, работающего на едином налоге. Чем это грозит и какие последствия?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100