RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Азбука для ЧП / ФЛП

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Проблемы расчетов через депозитный счет нотариуса при банкротстве физлица -СПД


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
21/10/10 14:19  s_vashenyakОтправить письмо   Дерево
Доброго дня колеги! Будь ласка поділіться опитом, якщо такий є.
Питання: Згідно з абзацом 3 ч.7 ст.48 Закону, кошти, отримані від продажу майна громадянина-підприємця, визнаного банкрутом, вносяться на депозитний рахунок нотаріальної контори або приватного нотаріуса та використовуються за рішенням господарського суду, який визнав громадянина-підприємця банкрутом.
Натомість згідно з п. 278 інструкції «Про порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України», затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 03.03.2004 N 20/5 (далі – Інструкція), приймання грошових сум або цінних паперів у депозит для передавання кредитору здійснюється за заявою заінтересованої особи. Заява має містити відомості зокрема щодо особи, від якої прийнято внесок у депозит, а також щодо особи, для передавання якій його внесено.
Посилаючись на норми Інструкції, нотаріуси, зокрема в обов’язковому порядку вимагають від ліквідатора зазначення в заяві на внесення коштів відомостей про особу, для передавання якій вноситься депозит. В іншому випадку відмовляють в прийнняті.Таким чином, внесення ліквідатором грошової суми на депозитний рахунок нотаріуса до моменту винесення господарським судом рішення про відповідний розподіл грошових коштів, отриманих від реалізації майна банкрута є неможливим.

Отже, згідно з положеннями ст.48 Закону та п.278 Інструкції ліквідатор вносить кошти на депозитний рахунок нотаріуса на підставі рішення господарського суду, яке має містити перелік осіб, на користь яких ці кошти вносяться. Таке рішення може бути винесено після проведення відповідних заходів по ліквідації громадянина-підприємця (реалізації майна банкрута, отримання коштів, тощо).
У зв’язку з цим, залишається незрозумілим питання, куди (на чий рахунок) акумулювати кошти, які будуть надходити в результаті проведення ліквідаційної процедури до прийняття господарським судом рішення щодо їх використання?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100