RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Азбука для ЧП / ФЛП

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Порядок закрытия ФОП (ФЛП)

Ваше имя:    EMail: 

Страницы: << ... 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... >>    Всего: 36

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

29/02/16 22:03  Marlboro! > Olga244    29/02/16 19:09Дерево
1) Це різні звіти, просто їх можна подавати разом і все.
В той час звіти вже приймав Міндоход (який нині називається ДФС), тому мабуть Ви так і здавали.

2) По штрафних санкціях з ЄСВ строків давності немає. Тому можете сміливо платити.

29/02/16 19:09  Olga244 > Marlboro!    27/02/16 19:11Дерево
Здравствуйте! Хочу закрыть ФОП. Общая система налогообложения. Отчеты с нулевыми показателями в налоговую подавались вовремя. (до 10 февраля кроме 2011 года - был уплачен штраф)Доходов нет с 2009 года.
Вопросы:
1. запуталась с ЕСВ - отчитываясь за 2013 и 2014 года отчет по ЕСВ подавался в налоговую вместе с отчетной годовой декларацией (додаток5)? Или это не ЕСВ?
2. За 2015 год просрочен строк сдачи отчета по ЕСВ. Спрашивала в налоговой, сказали светит штраф 179 грн. Есть ли у этого штрафа строк давности? Спрашиваю для чего - после подачи заявления о ликвидации фоп мне нужно "сдаться" в налоговую для проведения аудита. Хочу понять когда лучше сдаваться. Сразу после написания заявления госрегистратору или есть возможность обойти штраф за несвоевременную подачу отчета по ЕСВ в связи с истечением срока давности, если таковой есть?

27/02/16 19:11  Marlboro! > zenias    27/02/16 19:05Дерево
Якщо все здано і знаєте, що боргів немає, то можна просто ігнорувати

27/02/16 19:05  zenias > Innochka2208    25/02/16 15:19Дерево
Доброго дня. В 2016р відкрив приватного підприємця. Жодного дня цим не скористався. Кожного року вчасно подавав до 10 лютого нульові звіти. Два тиждні назад закрив ПП написавши відповідну заяву. Здав тиждень назад ліквідаційну декларацію за 2016р. Отримав лист з податкової про виклик до інспектора. Попередньо передзвонивши, інспектор мені сказала що треба пройти десь 9 інстанцій з обхідним листом (щоб підписати що нічого не винен). Що мені робити? адже як ПП я вже закритий( вони і самі зацікавлені щоб люди які не здійснюють підприємницької діяльності, закривались), впевнений що ніяких прострочок із здачею не маю. Невже податкова немає бази по ПП що і кому ми винні. Може просто нереагувати???????????

25/02/16 15:19  Innochka2208 > Marlboro!    25/02/16 14:49Дерево
Да, конечно! Место проведения деятельности во всех документах - это прописка по паспорту. Там, собственно говоря, я и работала. Спасибо большое:)

25/02/16 14:49  Marlboro! > Innochka2208    25/02/16 12:59Дерево
Ні, доказувати нічого не треба.
Вони мають право вимагати тільки документи які стосуються оподаткування, а сертифікати до таких не відносяться. По оренді можете просто морозитись, але в принципі можна і дати офіційні пояснення про те, що проводили діяльність у себе дома.
Ви ж коли реєструвались місце провадження діяльності вказали свою прописку?

25/02/16 12:59  Innochka2208 > Marlboro!    24/02/16 21:50Дерево
Добрый день! Подскажите, пожалуйста... Я занималась маникюром у себя на дому по прописке официально на едином налоге, 1 группа! 6 месяцев работала, сейчас закрылась. Все налоги уплачены, ЕСВ также, никаких задолженностей нет. Мое дело в налоговой передали на проверку. На что начальник сказала, как я могу доказать, что я занималась именно этим видом деятельности, что делала именно маникюр, где мой сертификат (у меня его нет), где договор аренды помещения?? Книга доходов заполнена, сдана вместе с моим делом. Вопрос, нужно ли мне вообще что-то доказывать о моей деятельности налоговой инспекции??? И зачем, если у меня нет никаких долгов...

24/02/16 21:50  Marlboro! > Viktoria123    24/02/16 21:34Дерево
По звіту з єдиного податку: 294.6. У разі державної реєстрації припинення юридичних осіб та державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця, які є платниками єдиного податку, останнім податковим (звітним) періодом вважається період, у якому подано до контролюючого органу заяву щодо відмови від спрощеної системи оподаткування у зв'язку з припиненням провадження господарської діяльності. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

По звіту з ЄСВ: 8. У разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності страхувальників, зазначених у пункті 2 цього розділу, такі особи зобов'язані подати самі за себе Звіт із зазначенням типу форми «ліквідаційна», де останнім звітним періодом є період з дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

По нульовій декларації майновій немає просто обовязку. Але можете послатись на: 49.2. Платник податків зобов’язаний за кожний встановлений цим Кодексом звітний період, в якому виникають об’єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог цього Кодексу подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є.

24/02/16 21:36  Viktoria123 > Marlboro!    24/02/16 21:17Дерево
Чому вони мене заставляють подавати нульові звітності за 2015 за 4 кв, і за 2016 за 1 кв?

24/02/16 21:34  Viktoria123 > Marlboro!    24/02/16 21:17Дерево
А як мені доказати їм що я не повинна подавати,на що схилятись більше? Чі просто сказати:-не буду і все!

24/02/16 21:17  Marlboro! > Viktoria123    24/02/16 20:32Дерево
1) Так, можуть звертатись практично в будь-який час.

2) Ні, не повинні. Якщо Ви припинились в серпні, то останній звіт по єдиному податку був за 3 квартал (294.6 ПК).
По нульовій майновій декларації - її подавати не треба (особливо якщо немає чого декларувати).

3) Перевірку вони проводять і після закриття. Але по перевірках Ви все можете прочитати в цій же темі. Спустіться вниз, полистайте декілька останніх сторінок, там багато корисного

24/02/16 20:32  Viktoria123 > Marlboro!    22/02/16 19:09Дерево
Добрий день! Дякувати Богу найшла ваш сайт і хоть хтось може відповісти на мої запитання! Я знаходилась на 3 групі з березня по серпень 2015 року! Я подала до реестру на закриття, звітності в налогову, оплатила, подала ліквідаційну звітність. Мені сказали мов все, ти вільна! Потім 12.02.2016 року мені приходе лист щоб з'явилася в налогову другого міста, ( так як налогова куди я подавала по місту прописки все передає в те місто звідки прийшов лист)! Я з'явилася, мені сказали зробити деякі операції такі як:закрити рахунок, привезти договір, книгу доходів і витрат та ПОДАТИ НУЛЬОВУ ЗВІТНІСТЬ ЗА КІНЕЦЬ 2015 РОКУ ТА 1 КВАРТАЛ 2016 РОКУ! прийшовши по місту прописки для подачі звітності мені сказали,що мов для чого мені подавать 0 звітність як у мене ліквідаційна подана( тобно я прекратила свою діяльність).А ще по суті , те шо я просрочила звітність яку треба було якоби подать до 9 лютого, то на мене накладаються штрафи за прострочку!
І так суть питання така: 1. Чому до мене звернулись тільки через пів року після подачі на закриття.чі мають вони на це право.
2. Чі повинна я подавати ці звітності про нульовий дохід!
3. Чі повинні були мене донести до відома, що мені потрібно ще доздати якісь документи щоб це не затягувалось на такий термін!
Що підскажете, я незнаю що мені робити, робила по договору з Пп! Для того щоб працювати на роботі треба було стати Пп, а тепер незнаю що робити! Може на мене хочуть щось навісити просто так! І якщо правда на моїй стороні, якими законами я маю відштовхуватись, щоб доказати свою правоту

24/02/16 10:09  shavan > Marlboro!    22/02/16 19:09Дерево
Доброго дня. Ходять чутки, що зараз строк податкової перевірки у разі ліквідації ТОВ за рішенням власника становить 1 місяць і якщо після закінчення цього строку податкова на видає рішення за результатом перевірки, то вважається що заборгованості немає і реєстратор потім може спокійно вносити в реєстр інформацію про припинення ТОВ. Ви чули про таку норму? В якому НПА шукати?

22/02/16 19:09  Marlboro! > belkavaly58    22/02/16 19:04Дерево
Само воно нічого не закриється.
Якщо Ви зареєстровані як ФОП і досі, то Вам будуть урізати пенсію як працюючій особі.
Закривайте - як це робиться вже описано в попередніх постах цієї теми

22/02/16 19:04  belkavaly58 > Marlboro!    30/01/16 17:18Дерево
Будьте добры,ответьте на мой вопрос:
На моё имя в ...2003(?) году было открыто частное предпринимательство. В течение ..трёх-четырех лет велась небольшая деятелность. Отчёты сдавались. В дальнейшем работа была прекращена. ЧП не закрывалось,но деятельность не ведётся 8-10 лет.
Сегодня пришло письмо из пенсионного (я пенсионерка) с просьбой принести справку о закрытии ЧП.К сожалению, племянница,которая вела деятельность,работает за границей. Я в этом ничего не понимаю. Что мне делать и можно ли вообще не реагировать на письмо из пенсионного..?
Если не ведется деятельность такой длительный срок,не является ли это основанием для закрытия ЧП? Спасибо.

17/02/16 18:14  stasyapetro > Marlboro!    17/02/16 18:09Дерево
Спасибо большое за помощь.

17/02/16 18:09  Marlboro! > stasyapetro    17/02/16 17:50Дерево
Ні, закриють в день звернення і нові податки потім платити не потрібно буде. Тільки штрафи і податки за період до закриття.

17/02/16 17:50  stasyapetro > Marlboro!    17/02/16 11:14Дерево
Простите я опять к вам,я подам в исполком справку о закрытии чп,но как я понимаю что пока я не уплачу налоги,штрафы и пеню,мне его не закроют?И пока будет закрываться мне нужно будет портить налоги новые?Могут ли в исполкоме дать какую то справку,о том что я закрываюсь?Просто мне нужно в срочном порядке предоставить справку о закрытии в соц.защиту.

17/02/16 11:14  Marlboro! > stasyapetro    17/02/16 11:05Дерево
У виконком де відкривались

17/02/16 11:05  stasyapetro > Marlboro!    17/02/16 10:53Дерево
Прошу прощенья,за ещё один глупый вопрос.Регистратор это кто?Это идти в исполком,где открывалось,или к своему инспектору в налоговую?

17/02/16 10:53  Marlboro! > stasyapetro    17/02/16 10:46Дерево
Всі ці питання дійсно тут вже обговорювались, у Вас немає абсолютно нічого унікального в ситуації. Тому краще потрудитись і почитати цю тему.

В будь-якому разі, зараз просто подавайте на закриття у реєстратора, а далі по інерції буде видно. Ви у всьому винні, тому платити штрафи треба буде які скажуть, відбиватись там немає від чого

17/02/16 10:46  stasyapetro > Marlboro!    5/02/16 09:57Дерево
Люди подскажите пожалуйста,хочу закрыть чп 2 гр.зарегистрировано в январе 2015, налоги сплотились только пол года,декларация не сдана ,тетради и накладных нет,вот такие проблемы!С чего начать,и какими штрафами грозит,простите может и были подобные вопросы,но с телефона не могу найти.

10/02/16 10:28  stlady > Valeriy563    9/02/16 16:32Дерево
Вам нужно обратиться в свою налоговую и написать заявление на проведение проверки в связи с закрытием. Когда Вас вызовут на проверку, то скажут сдать т.н. ликвидационные отчеты о доходах и по ЕСВ. Надеюсь, что это случится до конца года.

9/02/16 16:32  Valeriy563 > Marlboro!    2/02/16 22:56Дерево
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста. Я сегодня, 09.02.2016 подал заяву госрегистратору о прекращении предпринимательской деятельности. Я на общей системе. Деятельность не велась больше трех лет. Когда мне подавать отчет о доходах и по есв за период с начала года и по сегодняшний день? В первом квартале 2017 или можно сейчас?

5/02/16 09:57  Marlboro! > olena-zagoruyy    3/02/16 16:10Дерево
Ви на єдиному податку чи на загальній системі?
Якщо на загальній, то вони платять податки тільки якщо є дохід. Платники ЄП платять податки (ЄСВ і єдиний податок на 1-2 групах) незалежно від наявності доходу (платники 3 групи ЄП також тільки якщо є дохід, а ЄСВ незалежно від наявності доходу).

По "мораторію на ЄСВ" там дуже мутне питання, я б не спішив на нього розраховувати. Там зараз і судова практика дуже не певна.

Але в будь-якому разі потрібно зараз закриватись, далі тягнути сенсу немає.

5/02/16 09:54  Marlboro! > Sergnin    4/02/16 14:46Дерево
Не знаю, ніяких скасовуючих не передбачено для подачі.
Не спішіть нічого подавати і писати, хай конкретно покажуть що вони мають на увазі - скоріш за все вони хочуть, щоб Ви написали самостійно заяву про проведення перевірки (вони зараз не мають права самостійно її призначити, скоріш за все щодо Вас діє мораторій на первірки до кінця 2016).

4/02/16 16:19  ТАГ > olena-zagoruyy    3/02/16 16:10Дерево
А може Вам краще звернутись до держреєстратора там де Ви зараз перебуваєте і зразу припинити підпр.діяльність? Для чого змінювати адресу і податкову)

4/02/16 14:46  Sergnin > Marlboro!    30/01/16 17:18Дерево
Добрый день. В июне 2015 у держрегистратора "припинив" деятельность ФОП на едином налоге 2 группа. Сегодня сдал отчёты годовые по ЕСВ и по единому. Все налоги проплачены вовремя ещё в июне. В налоговой сказали, что надо было сдать ещё "скасовуючи" бланки, чтобы снять с учета у них. Проверок не было. Так что же они хотят- Ваше мнение?

3/02/16 16:10  olena-zagoruyy > Marlboro!    2/02/16 22:56Дерево
Будь ласка, підкажіть, як краще вчинити в наступній ситуації:
ФОП у Луганську, не переселенець. Якщо з липня 2014 року не платили податки, нічого не подавали, діяльність не припиняли по документам, однак фактично вона не велась, тобто доходів не було. Наскільки я розумію, з жовтня ФОП у зоні АТО не потрібно платити ЄСВ, до того ж діє мараторій на штрафи/пеню та є мораторій на перевірки. Вірно?

Чи правильно буде в такій ситуації звернутись до київського реєстратора, написати спочатку заяву про зміну адреси (аби рахуватись вже за київською податковою), коли адресу реєстратор змінить, написати в того ж реєстратора заяву про припинення діяльності.

Що буде далі? Наскільки я розумію, далі має припинити ФОП податкова та пенсійний фонд. Що стосується податкової -- як вона буде себе вести? Тобто їй від реєстратора надійде інформація, що певний ФОП почав процедуру припинення. Податкова побачить, що ФОП з липня 2014 нічого не платив. Що далі? Потрібно прийти пояснити, що діяльність не велась? За який період потрібно буде заплатити податки?

Що стосується пенсійного -- зовсім не розумію, як з ним вчинити.
Якщо є якась інформація, поясніть, будь ласка. Вибачте, якщо таке питання вже було.

2/02/16 22:56  Marlboro! > Igorash111    2/02/16 22:48Дерево
Це питання вже обговорювалось нещодавно в цій темі

2/02/16 22:48  Igorash111 > Marlboro!    30/01/16 18:04Дерево
Добрый день, я ФОП на едином налоге 2 группа, планирую закрываться в марте, мне надо только подать заявление о закрытии и все? В налоговую ничего не надо будет? Отчеты за январь и февраль мне не надо будет писать? Спасибо.

30/01/16 18:04  Marlboro! > aleks33    30/01/16 17:34Дерево
А тепер почитайте цю ж тему знизу.
Майже аналогічне питання розглядалось тут вчора.
У Вашому питанні немає абсолютно нічого унікального - такого, що не було б обговорене в цій темі на 2-3 останніх сторінках

30/01/16 17:34  aleks33 > Marlboro!    30/01/16 17:18Дерево
Доброго дня! Єдиний податок - 2 група без найманців. В квітні 2014 року був перехід на загальну систему (звіти здані по єдиному та ЄСВ). В січні 2015 держреєстратором видано повідомлення про припинення діяльності. В податковій зробили копію та сказали чекати від них дзвінка а також принести виписки з банку, книгу обліку, договора, акти та інше. Підкажіть будь ласка, які повинні бути наступні дії. 1. Які документи для проведення перевірки мені потрібно подавати? 2. Чи подавати заяву Форма N 8-ОПП ? Яка сума штрафу, якщо відсутні первинні документи (квитанції на придбання матеріалів) та книга обліку?

30/01/16 17:18  Marlboro! > Marlboro!    29/01/16 18:40Дерево
Народ, будь-ласка, не треба писати мені приватні повідомлення

29/01/16 18:40  Marlboro! > Andriy1985    29/01/16 18:15Дерево
А для чого заново реєструватись?

По заяві - закон такого не дозволяє, думаю буде залежати від конкретної податкової де стоїте на обліку

29/01/16 18:15  Andriy1985 > Marlboro!    29/01/16 11:51Дерево
Всім дякую за допомогу!
Сьогодні проконсультувався у юриста, розповів свою ситуацію. Він порадив піти в податкову і відхилити свою заяву. З його слів це не поодинокий випадок, зокрема в Києві люди таке вже робили і заяву анолювавали без проблем бо були прициденти на користь заявника і існує мораторій на перевірки. Далі потрібно знову звернутися до реєстратора і зареєструватися повторно... Оскільки існує мороторій перевіряти вонни не зможуть ще рік... Далі подавати нульові звіти, а потім закритись.
Як Ви вважаєте це можливо?

29/01/16 11:51  Marlboro! > Andriy1985    29/01/16 11:34Дерево
Так, треба доставати документи у постачальників.
Виписки посвідчують факт оплати, а не отримання витрат.

29/01/16 11:39  Andriy1985 > stlady    29/01/16 11:28Дерево
Ви праві книгу заповнити не проблема - там не багато надходжень і в принципі по виписці по рахунку її можна заповнити. А от що робити з іншими документами? Їм копій вистачить?

29/01/16 11:34  Andriy1985 > Marlboro!    29/01/16 11:15Дерево
Тобто кожна витрата на яку не має документів буде оцінюватись як прибуток? Якщо спробувати дістати копії документів у постачальників, це буде підтвердженням витрат?
Якщо діяльність здійснювалась лише через картковий рахунок то хіба виписка з банка по рахунку не засвідчить витрати?

29/01/16 11:28  stlady > Andriy1985    29/01/16 10:41Дерево
Не ховайтесь від інспекторів, ідіть до них і домовляйтесь. Книгу, якщо вона є і можна її заповнити, то заповняйте. Документів у ФОПів завжди не вистачає.

29/01/16 11:15  Marlboro! > Andriy1985    29/01/16 10:41Дерево
Переважна більшість питань дійсно вже неодноразово обговорювалась в цій темі.
Перевірку тепер треба проходити, раз вже написали самі заяву. За відсутність документів познімають витрати та донарахують відповідно ПДФО і ЄСВ (+штрафи 25% зверху). Ну можуть ще штраф за неналежне ведення документів (зараз 510грн) і адмінштрафи якщо будуть встигати (170-340грн).
Якщо будете ігнорувати перевірку, то буде тільки гірше.

29/01/16 10:41  Andriy1985 > stlady    28/01/16 14:59Дерево
Всім доброго дня!
Допоможіть порадою, бо наробив помилок... ФОП на загальній системі опадаткування. В зязку з кризою діяльність майже рік не здійснював. з податкової постійно телефонували - попросили закритись. Пішов до держреєстратора написав заяву. Інспектор скаав що потрібно обовязково пройти перевірку... Написав заяву, я думав що перевірка буде заключатись в перевірці відсутності боргів а мене "нагородили" списком докумементів для перевірки. А в мене з цим виявились проблеми - відсутня половина документів, не вів книгу.
Тому маю наступні запитання:
1. Які можливі штрафи за відсутність частини документів та не заповнена книга?
2. Чи можна якось не проходити цю перевірку... не заносити документи? Які можуть бути наслідки?
3. Якщо ж всеж таки я відновлю більшу частину документів, заповню книгу... а податкова виявить якісь недоплати до бюджету. Які тут можливі "санкцї"?
Я вибачаюсь якщо подібні запитання про штрафи вже були в цій темі, просто там зазвичайно про Єдиний податок, а в мене загальна система. Буду дуже вдячний будь якій пораді.

28/01/16 14:59  stlady > Iccr2536    27/01/16 15:41Дерево
По поводу невозможности устроиться на работу из-за "хвостов" в налоговой - слышу впервые. Откуда Вы об этом узнали?
Никакого срока давности по снятию с учета нет. Пока Вы сами этого не сделаете, никто не сделает. Более того, если в налоговой насчитают штрафы и прочие неприятности, то и имущество может оказаться в залоге.

27/01/16 15:41  Iccr2536 > Marlboro!    20/01/16 11:35Дерево
ФЛП в регистрационной палате било закрыто ещё в 2014 году. В налоговой за проверку потребовали взятку, поэтому просто оставили там документы и пустили все на самотёк. За весь период с налоговой звонка с желанием провести проверку не поступило. На данный момент начали устраиваться на работу, и с толкнулись с проблемой, что в налоговой числимся и по этому не можем официально работать. Подскажите, можна ли устроиться официально на работу не пройдя проверку в налоговой. И какой срок давности для проверки после чего ФЛП автоматически сниматься с учета в налоговой. Спасибо

20/01/16 11:35  Marlboro! > woksterwokster    20/01/16 11:28Дерево
Про накладні питання в цій темі вже обговорювалось.
По книзі також обговорювалось. Там в принципі можливий штраф по ст121 ПКУ

20/01/16 11:28  woksterwokster > Marlboro!    14/01/16 11:17Дерево
Есть ли штрафы за отсутствие накладных и книги учета единоналожника (простите за мой русский). Спд 2 группа, декларации все сданы, все оплачено, но нет книги и накладных. Стоит ли ждать штрафов при аудите и какого размера. Где вообще почитать можно о процедуре аудита и штрафах?

14/01/16 12:42  alla-91 > Marlboro!    14/01/16 11:17Дерево
Спасибо!

14/01/16 11:17  Marlboro! > alla-91    14/01/16 11:13Дерево
Якщо подаєте в електронній формі, то не ставте нічого
Якщо подаєте в паперовій, то ставте прочерки

14/01/16 11:13  alla-91 > Marlboro!    13/01/16 16:41Дерево
Если мне нечего писать в VI, VIІ, VIІІ можно просто не заполнять или нужно проставить прочерки?

13/01/16 16:44  Marlboro! > Sandrine    13/01/16 15:58Дерево
Так, припинення реєстрації у державного реєстратора достатньо.
Подавати в податкову (відмова від ЄП, тощо) нічого не треба.

Ці питання вже обговорювались в цій же темі.

Страницы: << ... 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... >>    Всего: 36

Реклама

bigmir)net TOP 100