RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Зберігання векселів в банку


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
31/01/11 18:15  MortiferОтправить письмо > ывак    31/01/11 17:58Дерево
те що ви навели, це обов"язок банку надавати відомості, а не визначення розрахункової палати. визначення розрахункової палати дано в першому пункті.

31/01/11 18:13  MortiferОтправить письмо > Финансист    31/01/11 17:49Дерево
і що тут не автоматичного? ця стаття - це перепис 403 положення, до того ж не дуже коректна. згідно цієї статті векселедержатель повинен спочатку надіслати листа. хоча це право а не обов"язок.

до речі банки відмовляють саме на підставі того, що векселедержатель не є розрахунковою палатою, оскільки в договорі про р-к обслуговування нема пункту про векселі!!!

31/01/11 17:58  ывак > Mortifer    31/01/11 17:20Дерево
цитата из 403 постановы роздел 1 глава 1 п.4
"У разі надходження до установи банку письмового запиту від особи, яка стверджує (і може підтвердити це документально), що є векселедержателем певних векселів, установа банку зобов'язана протягом двох робочих днів надати письмове підтвердження про можливість виконання нею функцій розрахункової палати лише в разі наявності договору (окремого або включеної умови до договору про розрахунково-касове обслуговування) між клієнтом (платником за векселем) і установою банку про можливість підтвердження нею свого статусу розрахункової палати в разі звернень держателів векселів."

Внимательней прочтите это предложение, только в случае заключения векселедателем с банком соотвествующего договора, а не банк автоматически. Он не может автоматически по конвенции. Это раз.

А два подавайте в суд на векселедателя в суд. Судя из того что Вы сказали, векселя предъявлять к оплате уже бесполезно. Или они по предъявлению ?

31/01/11 17:49  ФинансистОтправить письмо > Mortifer    31/01/11 17:20Дерево
Все не так автоматично як Ви думаєте.
Почитайте [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] тут докладно написано.

31/01/11 17:20  MortiferОтправить письмо > ывак    31/01/11 15:59Дерево
ні векселедержателем є ми. безпосередньо до боржника ми не можемо звернутися - він відсутній за місцезнаходженням і знайти його неможливо.

так ми йдемо по 403 положенню. банк згідно цього положення автоматично є розрахунковою палатою і мені нема необхідності бігати за боржником.

я до операціоністів навіть не ходив!!!! я одразу - в головний офіс у відділ ЦБ. Люди завдяки мені вперше знайомляться з векселями!!!! і це у ведучих банках країни...

31/01/11 15:59  ывак > Mortifer    31/01/11 12:21Дерево
Раз Вы схватили бога за бороду, то предъявите векселя сами к платежу, Вам же никто не запрещает.

31/01/11 15:57  ывак > Mortifer    31/01/11 12:31Дерево
Вы проигнорировали мой вопрос:
31/01/11 12:03 ывак > Mortifer 31/01/11 10:42
А Вы хотите их предъявить, по 403 постанове НБУ?
Судя по Вашему профилю на данном сайте, векселя принадлежат скорей всего не Вам(Вашей организации). А что бы в банках Вас лучше поняли, Вы предложите им передать на инкассо векселя и если Вас устроит их комиссия за это, то я думаю Вы вполне сможете реализовать задуманное. Да и Ваша организация вполне может предоставить клиенту услуги по сопровождению предъявления векселя к платежу. В этом нет ничего военного.
В банках Вы операционисту вопросы задавали ? Вы попробуйте найти у них отдел по работе с ЦБ, может тогда Вы поменяете свое мнение о них.
С наилучшими пожеланиями.

31/01/11 13:10  ФинансистОтправить письмо > Mortifer    31/01/11 12:31Дерево
А йому то не потрібно знати. Нема такого в інструкції. А в заяві напишіть, що векселедавець відмовився підписувати акт.

31/01/11 12:31  MortiferОтправить письмо > Финансист    31/01/11 12:24Дерево
у мене завжди просять:
1. заяву;
2. вексель;
3. опис векселя;
4. акт пред"явлення векселя.

насправді я не розумію нащо опис, а от акт пред"явлення має бути: нотаріус опротестовує що? неоплату! а звідки він знає, що даний вексель не був оплачений?

31/01/11 12:24  ФинансистОтправить письмо > Mortifer    31/01/11 12:23Дерево
У мене ні один не просив :о))

31/01/11 12:23  MortiferОтправить письмо > Финансист    31/01/11 12:15Дерево
практика показує, що потрібний. я до декількох нотаріусів звертався - усі просять акт про пред"явлення векселя до оплати.

31/01/11 12:21  MortiferОтправить письмо > Mortifer    31/01/11 12:13Дерево
і чим більший банк, тим глупіший персонал там працює.

31/01/11 12:15  ФинансистОтправить письмо > Mortifer    31/01/11 12:13Дерево
Не потрібно нотаріусу такого документу. Він, взагалі, нічим не передбачений, такий документ.

31/01/11 12:14  MortiferОтправить письмо > ывак    31/01/11 12:03Дерево
так. а ще є якійсь порядок пред"явлення?

31/01/11 12:13  MortiferОтправить письмо > Финансист    31/01/11 11:12Дерево
Нотаріус - це наступний етап. Нотаріусу вже треба принести документ, який підтверджує, що вексель пред"являвся до оплати. А цей документ (акт) складається або з боржником, або з розрахунковою палатою, якою є банк. Кумедного тут нічого не має. Кумедним є те, що в банках працюють люди, вищою планкою яких є прибирання вулиць і торговля на ринках.

31/01/11 12:03  ывак > Mortifer    31/01/11 10:42Дерево
А Вы хотите их предъявить, по 403 постанове НБУ ?

31/01/11 11:12  ФинансистОтправить письмо > Mortifer    31/01/11 10:42Дерево
А Ви через нотаріуса не пробували, а то через банки якось кумедно :о))

31/01/11 10:42  MortiferОтправить письмо > ывак    26/01/11 10:44Дерево
Мій регіон - Київ. Проблемні банки, по яким не вдалося досягти порозуміння: Свед, ВТБ і Південкомбанк. Векселі видані також в Києві.

26/01/11 10:44  ывак > Mortifer    25/01/11 17:53Дерево
А какой регион ? Какой вексель, местный ? В принципе мог бы помочь, если Вы попадаете под зону моей отвественности. Сам банк.

25/01/11 17:53  MortiferОтправить письмо > G.E.    25/01/11 14:08Дерево
а ви - Банки - взагалі ні в чому не досвідчені))) зараз маюся з різними банками по операції пред"явлення векселя до оплати: ще жодного не було, який би розумівся на цьому...

Ще є Положення НБУ №403. Почитайте, може це ваш випадок.

25/01/11 14:32  ALEX XO > G.E.    25/01/11 14:08Дерево
Тогда читайте р. 14 508-го, разрабатывайте на этой основе: -внутреннее положение;
-типовые договора (можете их "украсть" под видом клиента в другом банке).
-первичную документацию (на основе додатка № 8 к 508-му + документы по внебалансовому учету применяемые в Вашем банке).


25/01/11 14:08  G.E. > ALEX XO    25/01/11 13:37Дерево
Я и есть - Банк... только в банке до єтого момента такой услуги не предоставлялись, или просто клиенты не интересовались...
Так что мы не опытные в вопросе принятия на хранения оригиналов векселей.)))

25/01/11 13:37  ALEX XO > G.E.    25/01/11 13:21Дерево
Думаю что кроме Постаноления НБУ № 508 ничего нет.
Оно касается векселей в гривне, но раздел 14 "хранение векселей" думаю универсален.
За документацией обратитесь в банк который будет хранить у них должно все быть

25/01/11 13:21  G.E.   Дерево
Добрый день!
Надеюсь на помощь экспертов в вопросе Принятия на хранения ВАЛЮТНОГО векселя в банк.
Какими законодательными актами регулируется данный вопрос?!
какая процедура принятия векселя Банком. (Какие необходимы Документы от клиента)?
Заранее спасибо за помощь.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100