RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Як співвідносяться ЗМІ та видавець?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
16/04/18 09:00  Mark-DonОтправить письмо > Andrej50    16/04/18 08:05Дерево
Договор о чем вы хотите найти ?

16/04/18 08:59  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Andrej50    16/04/18 08:05Дерево
Темы характера справок: о поиске документов, с просьбами выслать шаблон и т.п. - создаются в разделе "Справки и объявления". (с) правила форумов [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

16/04/18 08:05  Andrej50Отправить письмо > Aly    7/05/03 11:40Дерево
*** УДАЛЕНО МОДЕРАТОРОМ ***

7/05/03 11:40  AlyОтправить письмо > vvo    6/05/03 17:13Дерево
Будь ласка, не плутайтесь самі та не плутайте іншіх. Відносини між видавцем друкованого засобу масової інформації (газети, журналу), її засновником, редакцією регулюються Законом України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні". Плутанина виникає внаслідок того, що поняття "видавець" у цих законах дуже різняться - якщо у статті 28 Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні" видавець - це "суб'єкт підприємницької діяльності, який здійснює функції матеріально-технічного забезпечення видання друкованого засобу масової інформації, на підставі пред'явлення засновником (співзасновниками) свідоцтва про його державну реєстрацію і укладеного між ними договору" (тобто тількі друкує видання і не більше), то у Законі України "Про видавничу справу" видавцем справді є "фізична чи юридична особа, яка здійснює підготовку і випуск видання;" У житті видавці періодичних друкованих видань чітко відокремлюють себе від видавців книжок та іншої поліграфічної продукції. Те, що розуміється kissulia під "видавцем" насправді (на мою думку), відповідно до статті 21 Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні" є організація, що здійснює підготовку та випуск у світ друкованого засобу масової інформації, тобто за Законом -редакція друкованого засобу масової інформації. Відповідно до цієй статті "Підготовку та випуск у світ друкованого засобу масової інформації за дорученням засновника (співзасновників) здійснює редакція або інша установа, що виконує її функції.
Редакція діє на підставі свого статуту та реалізує програму друкованого засобу масової інформації, затверджену засновником (співзасновниками).
Редакція друкованого засобу масової інформації набуває статусу юридичної особи з дня державної реєстрації, яка здійснюється відповідно до чинного законодавства України."

Тобто засновники друкованого засобу масової інформації відповідно до статті 9 Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні" укладають між собою установчий договір, реєструють відповідно до вимог цього Закону друкований засіб масової інформації, після чого або видають його власними силами відповідно до статті 7 цього Закону, або укладають цивільно-правовий договір доручення з іншою юридичною особою на підготовку і випуск у світ цього видання, а також договір з видавництвом на друкування цього видання (або передоручає укладання цього договору редакції). Якщо у поважної kissulia виникнуть якісь більш конкретні запитання, будь ласка, надішліть на мою електронну адресу.

7/05/03 11:32  Чайник-2 > kissulia    6/05/03 17:02Дерево
Наприклад, університет виступає засновником газети.
І якщо він має гроші, він же, університет, виступає видавцем цієї газети, тобто оплачує поліграфічні роботи.
Якщо видавець інший, ніж засновник, - це може означати, що університет не має грошей на видання газети, і фактично газету утримує інша особа.
Всі ці стосунки можуть бути обумовлені в договорах про спільну діяльність, у статуті ЗМІ і таке інше.

6/05/03 17:13  vvoОтправить письмо > kissulia    6/05/03 17:02Дерево
В соответствии со ст.1 Закона Украины от 05.06.97 г. № 318/97-ВР «Об издательском деле» издательская организация - это предприятие, учреждение или организация, уставом которой наряду с другими видами деятельности предусмотрена подготовка и выпуск в свет издательской продукции, а предприятие, предоставляющее ему полиграфические услуги по изготовлению заказанного тиража издания, является лишь изготовителем издательской продукции.
После опубликования в газете «Урядовий кур’єр» от 20.06.2001 г. № 108 вступил в силу Закон Украины от 17.05.2001 г. № 2406-III «О подтверждении соответствия». Согласно ст.1 упомянутого Закона производитель - это юридическое или физическое лицо - субъект предпринимательской деятельности, ответственное за проектирование, изготовление, упаковку и маркировку продукции независимо от того, выполняются указанные операции самим этим лицом или от его имени.

6/05/03 17:02  kissuliaОтправить письмо   Дерево
Підкажіть будь-ласка, як співвідносяться ЗМІ (друковане видання - журнал) та видавець, тобто напр. ж-л "коммерсант" видавець - один, засновник - інший. Яким чином співвідносяться ці поняття і взагалі яким чином працює ця схема

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100