RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Юридична особа як платник туристичного збору?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
4/04/13 10:52  Денри > rumumba    11/02/11 11:56Дерево
Згідно з рішенням сільської, селищної та міської ради справляння збору може здійснюватися:
а) адміністраціями готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та іншими закладами готельного типу , санаторно-курортними закладами;
б) квартирно-посередницькими організаціями, які направляють неорганізованих осіб на поселення у будинки (квартири), що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму;
в) юридичними особами або фізичними особами-підприємцями, які уповноважуються сільською, селищною або міською радою справляти збір на умовах договору , укладеного з відповідною радою.
Меня интересует такой вопрос. Допустим юридическое лицо предоставляет физ. лицам помещение в аренду, но оно не относится ни к отелям и прочему. Является ли оно, грубо говоря, налоговым агентом. Кто вообще относится к т.н. "другим учреждениям отельного типа"? Влияет ли количество мест?
И п. "в" не действует, если соответствующего договора нет?

11/02/11 11:56  rumumbaОтправить письмо   Дерево
Юридична особа поселяє в готелі пілотів і пасажирів з оплатою по безналу. Готель виставляє рахунок з туристичним збором, посилаючись на ст. 268 ПКУ. Згідно цієї статті платниками збору є фізичні особи :
Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної та міської ради про встановлення туристичного збору, та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк.
Не було б проблем, якщо надали б копії посвідчення про відрядження.
АЛЕ згідно Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон - Службові поїздки працівників, постійна робота яких проходить в дорозі або має роз'їзний (пересувний) характер, не вважаються відрядженнями, якщо інше не передбачене законодавством, колективним договором, трудовим договором (контрактом) між працівником і власником (або уповноваженою ним особою). ТОБТО і пілоти і тим паче пасажири не знаходяться у відрядженні.
Виставляти рахунок без туристичного збору а вже туристичний збір стягувати налом з пілотів і пасажирів - теж не вихід.
Податкова мукає про базу оподаткування і говорить, що платити повинні всі крім зазначених в п.268.2.2. ПКУ винятків. Місцеве рішення про введення туристичного збору тупо копіює статті ПКУ.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100