RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Политфорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Махровий "Совок" від влади на першому національному у вигляді "Хороших Новин"


Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
18/02/11 21:19  Хелен > filtr    18/02/11 21:05Дерево
ага. А Азарыч с УНТ не слазит - разъясняет линию партии. Линия партии выглядит так: крупные предприятия нужно возрождать. В них сила и мощь державы. И всё.

18/02/11 21:05  filtrОтправить письмо   Дерево
Влада вирішила взяти на озброєння забуту сучасною Україною практику пропаганди.
Коли робота влади оцінювалась не за її діями, а за переможними реляціями з вуст маріонеткових дикторів.

Так, окрім звичайних новин на першому національному, нас щоп’ятниці ще будуть зомбувати "Хорошими новинами". Новинами коли народу повідомлялось не про реальну дійсність, а виключно "Хороші новини".

Наприклад , ті хто вже не пам’ятає як це виглядало в Радянському Союзі або ті хто такого ще не бачив, може подивитись на повідомлення Північної Кореї, що називається знайдіть відмінності.

Влада вирішила абстрагуватись від реалій сьогодення і створити собі і вам свою реальність реальність під назвою "Хороші новини", реальність де не буде дійсності, а де буде
статистика офіційних установ про стан інфляції, економіки, стану закладів охорони здоров’я яка буде виглядати так неначе її збирали з якоїсь провідної європейської держави.

В радянські часи ми вже це переживали коли нам повідомляли про зростання всього чого тільки можливо з перевиконанням і по термінам і по кількості, але насправді ці переможні реляції були звичайним віртуальним світом в якому проживали ті хто готував такі «Хороші новини».

Да, в таких новинах ви не знайдете негативних явищ від дій влади, навіть якщо з репортажів цих «Хороших новини» вони повинні бути розцінені як негативні їй все одно дають високу позитивну оцінку.

Якщо буде повідомлення, що українці стали менше споживати хліб, то це не тому, що він дорогий, а тому, що українці масово перейшли на здорову дієту. Чому влада і аплодує і чим вона пишається. Якщо ціни дуже підвищились на продукти то це дуже добре адже ці продукти і надалі купують значить рівень купівельної спроможності у українців підвищився.

ДИВИТЬСЯ «ХОРОШІ НОВИНИ» ЩОП’ЯТНИЦІ О 20:00 НА ПЕРШОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100