RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Прийшла ухвала про усуненння недоліків у позові

Ваше имя:    EMail: 

Страницы: << [1] 2 3 >>    Всего: 3

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

2/07/20 16:16  FoxLika > vasya.fedorenko    22/06/20 18:39Дерево
Відповідно до ч.ч. 1, 3, 4 ст. 174 Господарського процесуального кодексу України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п’яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. Якщо позивач усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, вона вважається поданою у день первинного її подання до господарського суду та приймається до розгляду, про що суд постановляє ухвалу в порядку, встановленому статтею 176 цього Кодексу. Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається особі, що звернулася із позовною заявою.

Після надходження від позивача/заявника документів щодо усунення недоліків зазначені документи невідкладно передаються для розгляду судді.

З метою недопущення повторної реєстрації позовної заяви в автоматизованій системі документообігу та, як наслідок, повторного визначення судді за позовною заявою, щодо якої вже здійснено автоматизований розподіл справи, учасники судового процесу мають дотримуватися загальних вимог щодо оформлення та надсилання процесуальних документів, а саме:

Позовну заяву, що надійшла в порядку усунення недоліків з доданими документами (у разі, якщо позовну заяву залишено без руху і недоліки щодо форми чи змісту позовної заяви позивачем усунуто), або інші документи, що надійшли до суду в порядку усунення недоліків учасники судового процесу мають направляти до суду супровідним листом з зазначенням номера справи та судді, яким винесено ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
єто с сайта судовой влади

22/06/20 18:39  vasya.fedorenkoОтправить письмо > lskep    15/06/20 11:39Дерево
Доброе время суток, уважаемые форумчане. Помогите, пожалуйста, советом.

Подали иск в хозяйственный суд. Сегодня получили ухвалу "про залишення без руху та усунення недоліків". У суда два замечания:
1. не указано, у кого оригиналы документов-доказательств;
2. нету подтверждения отправки иска ответчику.

По первому вопросу - в иске это указано. Но не в конце, где додатки, а в самом тексте, вроде "... у договорі від ХХХ між сторонами (оригінал наявний у відповідача)". Связались с судом - помошница судьи сказала что "ну тут неясно написано, непонятно о чем вы" итд. Исходя из ответов ниже, понимаю, что нужно уточнить исковое заявление волшебными словами "оригінал знаходиться у Позивача\Відповідача" в конце, где список приложений.

А вот второй вопрос: иск ответчику отправляла помощница, письмом с описью вложения, и очень спешили чтоб не пропустить срок. Но на почте не дали копию самой описи, и я так понимаю - мы сами должны были попросить чтоб нам дали или заверили опись. Но в сухом остатке - самой описи нету, а иск уже у судьи на столе. В суд направили оригинал квитанции об отправке с почты, но без описи. Как можно выйти из ситуации? Задним числом опись на почте наверняка не заверят, а отправлять новый экземпляр иска ответчику чтоб получить новую опись (как это предложила помощница) - так мне кажется, что этим нарушим требование ГПК об "отправке иска ответчику ДО подачи иска". А это чревато проблемами при рассмотрении.

Вариант который приходит в голову - отправить уточненный иск ответчику и в суд, указав "на виконання ухвали про усунення недоліків". При этом, на руках будет новая опись вложения по "уточненному" иску, которая и уйдет в суд.

Помогите пожалуйста советом, что можно сделать с этой описью? Заранее спасибо за помощь.

15/06/20 11:39  lskep > Евгений Осычнюк    15/06/20 11:14Дерево
Да нет, не консультант она, просто подсказала, что принести. А как документы правильно оформить, это уже я сама должна разбираться.

15/06/20 11:14  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > lskep    15/06/20 09:49Дерево
У Вас уже есть консультант - секретарь судьи. Я еще зачем?

15/06/20 09:55  lskep > Евгений Осычнюк    15/06/20 09:21Дерево
И мне нужно исправить номер дома Позивача, поэтому в заяве про усуненення недоліків об этом напишу. И уже в позовной исправленной правильный адрес укажу

15/06/20 09:49  lskep > Евгений Осычнюк    15/06/20 09:21Дерево
Секретарь судьи заказала принести
1.заяву про усуненення недоліків позовної заяви.
2 позовну заяву з завизироваными копиями додатков для суда
3. И позовную с додатками для ответчика. Я напишу судью и номер дела в заяве про усуненення. А в позовной заяве этого не указываю, только под названием позовная заява пишу "виправлена". Так?

15/06/20 09:21  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > lskep    15/06/20 08:46Дерево
А заяву зачем, если виправлена позовна заява уже есть? Достатосно в каком-то одном документе.

15/06/20 08:46  lskep > Евгений Осычнюк    15/06/20 08:11Дерево
Суд будет рассматривать дело без моего участия. Поэтому знания тут нужны на уровне как правильно оформить документы. Очень прошу)) подскажите пожалуйста нужно ли в позовній заяві (виправлена) писать номер дела и судью. В заяве про виправлення недоліків я это указала. А вот в исправленной позовной тоже надо?

15/06/20 08:11  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > lskep    15/06/20 01:22Дерево
Вы лучше к специалисту обратитесь, Вам еще в деле придется участие принимать, с такими познаниями. А на Ваш вопрос я уже ответил, перечитайте еще раз, и сделайте, как написано.

15/06/20 08:10  lskep > lskep    15/06/20 01:22Дерево
И нужно в позовной заяве (виправленій) в шапке писать судью и номер дела?

15/06/20 01:22  lskep > Евгений Осычнюк    12/06/20 07:25Дерево
Доброй ночи! Подскажите пожалуйста,копию позовной заяви не нужно же визировать "згідно з оригіналом..."? Там же живая подпись и так ставится. По сути в суд две одинаковые позовные просто нужно подать? И нужно ли прикладывать к заяве "про усуненення недоліків позовной заяви" Ухвалу суда про залишення без руху? Огромное Вам спасибо за то, что отвечаете:)

14/06/20 17:58  ARMОтправить письмо > Евгений Осычнюк    14/06/20 16:20Дерево
в том, то и печаль, что каждый из нас "развивает" один из "вариантов" оплаты судебного сбора, заходя в дебри и специфику которая никому тут не нужна. Все уже на клубнике давно.
п.с. я рассматривал вариант выполнения решения суда из которого следует необходимость предоставления справки о платеже. То, что есть частный случай, когда оплата прошла не через т/с предприятия (юристы же там, на предприятиях работают), а через банкомат, судьи, как правило, к внимание не берут. И видел я коллег, с арестованными счетами, бегающих по казначействам за справкой об оплате судебного сбора, поступившей через банкомат... что бы потом оставление без рассмотрения не обжаловать.
все. скучно.

14/06/20 16:20  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > ARM    14/06/20 12:01Дерево
Вы сейчас о чем, потеряли нить мысли? Перечитайте еще раз переписку, а также это: «Сплата судового збору за допомогою електронного платіжного засобу оформляється квитанцією платіжного термінала, чеком банкомата, сліпом або іншими документами за операціями з використанням електронних платіжних засобів у паперовій або електронній формі…Суд перед відкриттям (порушенням) провадження у справі, прийняттям до розгляду заяв (скарг) перевіряє зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України» [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

14/06/20 12:01  ARMОтправить письмо > Евгений Осычнюк    13/06/20 18:38Дерево
получатель денег бюджет. Сбор не наполняет какой-либо счет или фонд конкретного суда и судья не высказывал мнений, он принял решение, которое можно или выполнять или обжаловать.

13/06/20 18:38  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > ARM    13/06/20 18:21Дерево
Не "понимают", а "принимают" у меня написано, и я даже не хочу цитировать позицию ВС по этому поводу, она общеизвестна. И насколько я понимаю, судья высказал мнение не о наличии печатей, а о ненадлежажем получателе судсбора, а это немножко разное. И кстати, именно по причине этого суд не может проконтролировать уплату сбора, они "видят" только свой счет (это моя версия, но думаю, что правильная).

13/06/20 18:21  ARMОтправить письмо > Евгений Осычнюк    12/06/20 18:19Дерево
все..., понимают... это не те аргументам, в любом случае не для суда, особенно не для суда где судья уже высказал свое мнение по поводу того, что именно он хочет видеть, к тому же его желание никак не противоречит задачам истца, а даже способствует им.
Кстати это в том числе и Ваша позиция - "Вам шашечки, или ехать" (с)? 11/06/20 10:59

12/06/20 18:19  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > ARM    12/06/20 17:55Дерево
Про что "не заикался"? Принимают абсолютно все, что содержит информацию о платеже. Даже никем не заверенная распечатка из платежных систем.

12/06/20 17:55  ARMОтправить письмо > Евгений Осычнюк    12/06/20 11:50Дерево
если я и отстал, то как видно из текста: "Написал в ухвале, что нужно предоставить 1.докази оплати судового збору" вместе с судьей.
п.с. про какой угодно документ я бы в суде даже не заикался.

12/06/20 11:50  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > ARM    12/06/20 10:26Дерево
Вы немножко отстали от жизни. Уже несколько лет суды проверяют уплату судсбора в режиме доступа к казначейским счетам, а документ об уплате судсбора может быть по форме какой угодно, лишь бы он содержал значимую информацию. Если работник суда не видит поступление платежа, то даже 2 печати банка не помогут.

12/06/20 10:26  ARMОтправить письмо > lskep    12/06/20 07:05Дерево
под доказательствами оплаты судебного сбора суд, как правило, понимает справку вашего банка о том, что "Зараховано в доход бюджету----------крб. (дата)". Цей напис скрiплюється першим i другим пiдписами посадових осiб i вiдбитком печатки кредитної установи з вiдмiткою дати виконання платiжного доручення", обычно ее размещают на обратной стороне платежки

12/06/20 07:25  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > lskep    12/06/20 07:05Дерево
Если суд не увидел ошибок, то это не мешает их исправить самостоятельно. Если вносите изменения в заяву, то нужно приложить ее в новой редакции, с актуальной датой подписания, и ниже слов "позовна заява" написать в скобках "виправлена". Копии по ЦПК заверять можно только личной подписью с датой, всякие слова при этом писать не обязательно, хотя иногда суды придираются к этому. Заверять копии нужно на каждой странице, обычно это делается внизу, на свободном от текста поле, а если такого нет - то в однотонном месте копии, где надпись будет свободно читаться, и не искажать текст копии. Вообще я бы Вам рекомендовал обратиться к специалисту, с такими познаниями недолго и суд проиграть.

12/06/20 07:05  lskep > Евгений Осычнюк    11/06/20 07:46Дерево
В самой заяве суд не увидел ошибок. Написал в ухвале, что нужно предоставить 1.докази оплати судового збору
2.належним чином засвідчені копії документів до позовної заяви
3.копії додатків відповідачу
І протягом п'яти днів усунути недоліки
То есть к заяве про виправлення недоліків кроме перечисленных документов, нужно приложить опять позовну заяву?
И подскажите пожалуйста в каком месте документов нужно ставить "згідно з оригіналом" ...

11/06/20 12:28  ARMОтправить письмо > Евгений Осычнюк    11/06/20 10:59Дерево
ни в хоз. судах, ни в судах общей юрисдикции проблем не возникало (не возвращали) т.к. это довольно известная практика...
Бессмысленного спора никто и не планирует/предлагает - суд примет решение, или рассмотрит иск или вернут сбор.
У меня на тот момент не было никаких проблем с временем, я никуда не спешил, исходил из того, что добрые помошники или отфутболивают сразу по надуманным основаниям или, принимают к рассмотрению..., т.е. если не отфутболили при наличии формальной возможности, то очень велик шанс на то, что рассмотрят...

11/06/20 10:59  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > ARM    11/06/20 10:25Дерево
"Вам шашечки, или ехать" (с)? Вы предлагаете вступить в бессмысленный спор с судом на ровном месте, получить ухвалу про повернення, обжаловать ее в апелляции - то есть дополнительно выкинуть судсбор за ухвалу, и потратить еще 1-2 мес. времени? И ради чего?

11/06/20 10:25  ARMОтправить письмо > lskep    11/06/20 00:47Дерево
не туда оплатила
в 2012 году было розьяснение ВХСУ о том, что судебный сбор уплаченный не по тем теквизитам не является основанием для возврата иска... существенным является только факт поступления денег в бюджет.
исходя из этой логики хоз суды пересылают иски при ошибке в выборе территориальности, судебный сбор при это повторно (правильно) не уплачивается.

11/06/20 07:46  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > lskep    11/06/20 00:47Дерево
Если до сих пор ухвалы про повернення позовної заяви не было, то значит, срок 10 дней будет считаться с момента получения в суде. Предоставьте позовну заяву в новой редакции с исправлениями, объяснять это никак не нужно, а оплатить нужно еще раз, ошибочно уплаченный сбор сможете вернуть без проблем.

11/06/20 00:47  lskep > Евгений Осычнюк    26/02/19 17:54Дерево
Доброй ночи
Была подана позовная заява в суд 06.03.2020. Недавно обнаружила, что в шапке заявы указала неправильно свой адрес, цифры дома перепутала. А суд принял Ухвалу про залишення справи без руху (не туда оплатила, не завизированы копии додатків) ещё 11.03.2020. Отправили ее на указанный мною ошибочный адрес, я ее естественно не получала. А получила уже в суде на руки 05.06.2020 от секретаря судьи, сказала ей, что неправильно указала адрес, поэтому письмо не получала. Она мне выдала копию ухвали, сказала расписаться в получении и прийти с исправлениями. Вопрос такой, нужно ли писать клопотання про виправлення помилок в позовній заяві, чтобы объяснить суду почему так долго не предоставляла исправления к позовной заяве? (нужно ли оплачивать ещё один суд сбор при подаче клопотання?) И также предоставлю саму заяву про усуненення недоліків.
И второй вариант - не писать клопотання, а в самой заяве про усуненення недоліків написать о допущенной ошибке.

25/05/20 13:03  zzzahar86Отправить письмо > Евгений Осычнюк    25/05/20 12:38Дерево
Спасибо.

25/05/20 12:38  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > zzzahar86    25/05/20 09:13Дерево
Дата иска будет новая, и додатки тоже. Старые док-ты прилагать не нужно, они уже есть в деле. Ошибку в ухвале исправлять нет необходимости, она ни на что не влияет.

25/05/20 09:13  zzzahar86Отправить письмо > Евгений Осычнюк    31/01/20 07:35Дерево
Здравствуйте, у меня похожая ситуация, может что-нибудь подскажите, буду благодарна. Чтобы " усунути недоліки", нужно поменять текст иска и добавить новыми додатками, даты которых новые. Какая при этом будет дата иска, новая? Нужно ли к уточненному иску прилагать все документы и старые и новые? Ещё в ухвале допустили ошибку в моей фамилии, как её правильно исправить? Спасибо.

17/02/20 19:41  Konstantin_DОтправить письмо > Helenka    14/02/20 15:12Дерево
Отримали ухвалу Господарського суду Донецької області (щоправда, про відкриття провадження, а не залишення без руху). Зазначено - позивачу надати "довідку про юридичну адресу та рахунки".
Спочатку вирішив, що помічник помилився. Але в реєстрі багато ухвал, до ця суддя зобов"язує позивача надати такі документи.
Якщо на форумі є юристи, які вже виконували такі вимоги суду, що це за документ такий? В довільній формі? І навіщо ця довідка?

14/02/20 15:12  HelenkaОтправить письмо > alexandis    14/02/20 14:58Дерево
доплачивать не нужно, если вам в определении не указали на недостаток

14/02/20 14:58  alexandisОтправить письмо > Евгений Осычнюк    31/01/20 07:35Дерево
Доброго дня,
у мене схожа ситуація - треба усунути недоліки позовної заяви (відшкодування від страхової, яка не платила). Одним з пунктів є: "позивачем не надано попереднього (орієнтовного) розрахунку суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести у зв`язку із розглядом справи". Я до адвоката не звертався. У цьому випадку мені явно прописати, що ці витрати складаються лише з судового збору? Я не збираюсь вказувати якісь смішні витрати на листи...
Інше питання: я правильно розумію, що якщо справа була направлена за підсудністю у інший суд, котрий відписався мені зараз про усунення недоліків - судовий збір, що був оплачений у першому суді, є достатнім, не треба більше нічого доплачувати? Десь читав, що не треба...

31/01/20 18:33  spiker7Отправить письмо > Евгений Осычнюк    31/01/20 07:35Дерево
Я Вам дуже, дуже дякую!

31/01/20 07:37  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Евгений Осычнюк    31/01/20 07:35Дерево
П.С. Супроводні листи мають сенс, лише якщо Ви вирішили "тицьнути носом" їх честь в те, що ухвала є незаконною, тоді можна у такому листі викласти свої доводи, обізвати лист "заявою", та долучити до нього виправлену позовну заяву та додатки (при необхідності).

31/01/20 07:35  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > spiker7    30/01/20 19:23Дерево
Подавайте уточнену позовну заяву, у "шапці" вкажіть ПІБ судді та № справи, під словосполученням "позовна заява" напішіть "уточнена", та додайте до неї необхідну кількість копій. Додатки подавати треба лише тоді, якщо за змістом уточненої позовної заяви буде необхідно додати щось інше, крім вже поданого. Це на 150% буде правильно, і жодних ризиків немає.

30/01/20 19:23  spiker7Отправить письмо > kyivlegal    30/01/20 16:52Дерево
Дякую. У супровідному бачу навіть нічого не згадували про додатки. Просто подали уточнюючу позовну заяву і все? І ще запитання: А хіба потрібно копію позову сторонам надсилати??? Це ж суд все робить...

30/01/20 16:52  kyivlegalОтправить письмо > spiker7    29/01/20 18:58Дерево
Скільки разів подавав уточнену позовну заяву, ніколи повторно всі додатки не долучав. Супровідний лист і все:

У провадженні ______________районного суду м. Києва перебуває цивільна справа № ___________ за позовом _____________ до Держави Україна в особі Державного казначейства, третя особа ________, про відшкодування майнової та моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органами дізнання, досудового слідства, прокуратури і суду.
Ухвалою суду від ___________ року позовна заява залишена без руху, позивачу надано строк на усунення недоліків шляхом подання уточненої позовної заяви до _________ року та зобов’язано надати суду підтвердження надіслання уточненої позовної заяви іншим учасникам справи.
На виконання ухвали _____________районного суду м. Києва від ____________ року надсилаю уточнену позовну заяву а також докази надіслання уточненої позовної заяви іншим учасникам справи.

Додатки:
1. Уточнена позовна заяви.
2. Докази надіслання уточненої позовної заяви іншим учасникам справи.

30/01/20 10:26  klim-ko > spiker7    29/01/20 20:09Дерево
"Тоді мав би винести нову ухвалу про усунення недоліків другої позовної заяви" - цю так звану нову Вам би скоріш за все повернули, так як фактично вже в суді є спір (по першій позовній).

"Може в супровідному написати, що всі додатки подані разом з позовом первинним?" - тут справа в тому, що фактично подається новий документ, до якого є додатки (хоч і повністю відповідають тим що вже надані).
Я б не ризикував.
До речі, переговоріть з цього приводу з суддею.

29/01/20 20:09  spiker7Отправить письмо > klim-ko    29/01/20 15:53Дерево
Тоді мав би винести нову ухвалу про усунення недоліків другої позовної заяви.

29/01/20 18:58  spiker7Отправить письмо > klim-ko    29/01/20 15:32Дерево
Просто дуже багато додатків. всі ті самі додатки. Може в супровідному написати, що всі додатки подані разом з позовом первинним?

29/01/20 15:53  klim-ko > spiker7    29/01/20 12:01Дерево
P.S.І направте її з супровідним листом (заявою), а то можуть подумати, що це нова позовна заява

29/01/20 15:32  klim-ko > spiker7    29/01/20 12:01Дерево
Так, бо ризикуєте "нарватися" на ухвалу про повернення позову через не усунення недоліків.

29/01/20 12:01  spiker7Отправить письмо > Евгений Осычнюк    2/04/19 07:19Дерево
Скажіть будь-ласка. Якщо суд прислав ухвалу про залишення позову без руху з рекомендацією виправити недоліки шляхом надання уточненого позову. При цьому, при уточненні позову перелік додатків залишається без змін. При поданні уточненого позову потрібно додавати ще раз копії всіх додатків?

2/04/19 15:54  ukrtanОтправить письмо > lana_naumova    1/04/19 21:51Дерево
признаюсь чесно, декілька раз прикладала ту ж квитанцію про сплату судового збору і не було жодних проблем.

2/04/19 07:19  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > lana_naumova    1/04/19 21:51Дерево
ЦЫкаве питання, однозначної відповіді не існує. Спробуйте ще раз, ризику ніякого, у найгіршому випадку - залишать без руху, з наступною сплатою. Тільки після того, як ухвала про повернення набере чинності, і зазначте про все це у новому позові. І відправте на курси юриста, який і досі новий ГПК не прочитав.

1/04/19 21:51  lana_naumovaОтправить письмо > Евгений Осычнюк    28/02/19 15:54Дерево
Доброго дня. Таке питання, виникла неоднозначна ситуація,хотілося б дізнатися думку прктиків.
Подали позовну заяву до господарського суду, потім суд надав строк на усунення недоліків. Недоліки юрист усунув та відправив знову до суду, ПРОТЕ, не вказав суддю, тому канцелярія розглянула її як новий позов, і суд відмовив(є ухвала), тому що вже є в провадженні така справа. Таким чином, ми пропустили строк на усунення, але вказано, що можемо подати знову на загальних підставах. Отже, питання:
1. Чи можна знову подати позовну заяву (звісно вже в правильній редакції) з цією ж квитанціє про сплату судового збоу чи необхідно платити знову?
2. Чи необхідно клопотання про повернення судового збору, а тоді знову сплатити і подати позовну заяву?

28/02/19 15:54  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > masi    28/02/19 12:36Дерево
Зробіть позовну заяву у виправленій редакції, та додаткові копії с поточною датою. Супровідний лист взагалі не потрібен, зробіть це як додатки до нопої заяви.

28/02/19 12:36  masiОтправить письмо > Евгений Осычнюк    28/02/19 12:27Дерево
Недоліки в тому, що відповідач один, а потрібно два (замість ДФС - ДФС та ГУ ДФС у м. Києві), не дії оскаржувати, а рішення.
Усунути недоліки шляхом подання до суду адмін позову з додатками оформленими відповідно до вимог з одночасним наданням суду копій с додатками відрлвідно до кількості відповідачів.
Тобто, я так зрозуміла, що змінюю прохальну частину позову, додаю відповідача та подаю адмін позов з копіями, як спочатку.
Не зрозуміла, якою датою потрібно підписувати та завіряти додатки, та форма супровідного листа, чи потрібно його підшивати? Та надавати цю копію відповідачу?
Суд же не дав руху попередній заяві.
Дякую Вам, що відповідаєте.

28/02/19 12:27  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > masi    28/02/19 10:22Дерево
А в чоиу суть недоліків? Не додані докази, чи є ще й зауваження до змісту заяви?

Страницы: << [1] 2 3 >>    Всего: 3

Реклама

bigmir)net TOP 100