RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Діти війни ухвала про залишення без розгляду


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
18/03/11 21:37  sorokan > sorokan    18/03/11 21:35Дерево
"Спор здесь не уместен"

18/03/11 21:35  sorokan > yana8888    17/03/11 23:17Дерево
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
"Крім того, задовольняючи частково позовні вимоги, суд першої інстанції виходив з того, що на спірні правовідносини не поширюється строк позовної давності, застосувавши до спірних правовідносин положення статті 87 Закону України «Про пенсійне забезпечення». Однак, суд не врахував положення Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», відповідно до п. 16 Прикінцевих положень якого, закони України та інші нормативно-правові акти застосовуються в частині, що не суперечить цьому Закону. Статтею 46 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено виплату пенсії за минулий час без обмеження у часі лише в разі її попереднього нарахування. Оскільки суми належної позивачеві як дитині війни пенсії нараховані не були, а тому на спірні правовідносини положення статті 46 зазначеного Закону також не поширюються.

Оскільки ст. 46 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено інші, ніж статтею 87 Закону України «Про пенсійне забезпечення» правила виплати пенсії за минулий час, тому в цій частині Закон України «Про пенсійне забезпечення» застосуванню не підлягає.

Таким чином, оскільки законами з питань пенсійного забезпечення не встановлено інші строки звернення до суду за захистом порушених прав, тому до спірних правовідносин слід застосувати положення ст. 99 КАС України (в редакції чинній на час виникнення спірних правовідносин та вирішення справи судом першої інстанції), якими передбачено річний строк звернення до адміністративного суду."

17/03/11 23:17  yana8888Отправить письмо > sorokan    17/03/11 22:22Дерево
Ми з вами працюємо над питання про поновлення строку. Тут можна вчинити по хитрому, як у справах про поновлення строку для вступу у спадщину. Діти війни беруть довідку про хворобу протягом певного часу перед закінченням строку і пишемо обгрунтоване клопотання про поновлення строку звернення до суду. Відповідно до ч. 2 ст. 99 КАС України для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.
В той же час, згідно ч. 2 ст. 87 Закону України «Про пенсійне забезпечення» суми пенсії, не одержані своєчасно з вини органу, що призначає або виплачує пенсію, виплачується за минулий час без обмеження будь-яким строком. Предметом спірних правовідносин є призначення та виплата підвищення пенсії за віком, тому вважаю що на заявлені позовні вимоги строк давності не розповсюджується.
Також зазначаю, що шестимісячний строк звернення до суду встановлений у зв'язку з прийняттям рішення Конституційного СУДУ України від 9 вересня 2010 року № 19-рп/2010 у справі за конституційним поданням Верховного Суду України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень Закону україни «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов'язаних із соціальними виплатами», яким положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов'язаних із соціальними виплатами» від 18 лютого 2010 року № 1691-VI та Цивільного процесуального кодексу України, визнані неконституційними, втрачають чинність з дня ухвалення Конституційним Судом України цього Рішення. До ухвалення вказаного рішення Конституційного Суду України встановлювався трирічний строк звернення до суду, що є підставою для висновку про те, що перебіг строку звернення до суду з цим позовом має обчислюватись 9 вересня 2010 року.
Згідно ст. 100 КАС України адміністративний позов, поданий після закінчення строків, установлених законом, залишається без розгляду, якщо суд за заявою особи, яка його подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала. Вважаю, що вказані мною обставини є підставою для поновлення строку звернення до адміністративного суду.
Спробуйте так це також варіант. за даними ЄДР судових рішень спрацьовує коли оскаржуюють ухвалу про залишення без розгляду з підстав відсутності поважних причин.Хочете пишіть annazhurenko@gmail.com я вишлю

17/03/11 22:22  sorokan > yana8888    17/03/11 12:17Дерево
Це наскільки потрібно бути хворим, щоб отримати довідку на пів року.
Якби все було так просто то довідку можна було б взяти з 2007 року по червень 2010 року, правда вона була б "золота $". Я вважаю не варто і намагатись, є 6 міс. до + до постановлення рішення. Навіть якщо місцевий задоволить, то апеляційний всеодно зарубає.

17/03/11 12:17  yana8888Отправить письмо > Stinga    2/03/11 18:42Дерево
Візміть довідку у лікаря прот те що хворіли

3/03/11 09:21  Stinga > Stinga    2/03/11 20:19Дерево
Як Ви порадите?

2/03/11 20:19  Stinga > Stinga    2/03/11 18:42Дерево
чи можна подати знову?

2/03/11 18:42  Stinga   Дерево
Було одано позов про виплату невиплаченої допомоги по дітям війни. Період невиплати був вказаний з 01.01.2010 по сьогоднішній час. Судом залишено позов без розгляду в частині пропущеного строку на звернення в шестимісячний термін. Тобто суд буде розглядати частину позову за період з другого серпня по сьогоднішній день, а за пів року з січня 2010 залишив без розгляду, бо клопотання про оновлення строку не було подано.

Якщо я подам позов заново та додам клопотання (позов подам вже за весь час дії закону, але без того періоду, який вже призначено до розгляду). А потім попрошу суд обєднати в одне провадження ці дві срави? Я Вы вважаете, так буде вірно? Я то можу оскаржити цю ухвалу про залишення без розгляду, але я втрачу більше часу (як мені здається)

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100