RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Личные дела


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
10/09/18 17:00  альт > ОК АКА Олюня    10/09/18 00:00Дерево
благодарю

10/09/18 00:00  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > альт    9/09/18 14:49Дерево
думаю, не обязательно

9/09/18 14:49  альт > ОК АКА Олюня    17/06/11 11:42Дерево
В липні втупили в силу зміни в п. 12 підрозділу 2 розлілу IV Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях. Змінено склад документів особової справи, зокрема, необхідно включити копії документів про підвищення кваліфікації, стажування, заохочення.
Чи необхідно вкладати в особові справи документи щодо заохочення, які були видані до вступу в силу цих змін?

17/06/11 12:25  oleg_16_03Отправить письмо > lyktor    16/06/11 17:24Дерево
Ще повернемся до делегування повноважень!
1) Чи може делегувати повноваження прийому та звільнення з роботи директор ТЗОВ чи обовязково має делегувати власник (засновник) так як пише ст. 21 КзПП?
2) Чи право делегування повноважень має бути передбачене статутом?

17/06/11 11:42  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > oleg_16_03    17/06/11 11:25Дерево
да и смысла не вижу. Вам надо, Вы и ройте;)

17/06/11 11:42  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > oleg_16_03    17/06/11 11:25Дерево
сами по себе приказы для внутреннего пользования, а вот витяги для внешних органов/структур. потому и печать в одном случае не нужна, в другом нужна для удостоверения подписи
чесслово, не буду рыть нормативку. лень

17/06/11 11:25  oleg_16_03Отправить письмо > ОК АКА Олюня    16/06/11 18:29Дерево
мені потрібно на щось зіслатися. якийсь НПА.
Виходить на витягах печатка ставиться а на наказах ні ?!

16/06/11 18:29  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > oleg_16_03    16/06/11 16:44Дерево
4.Як правило на витягах з наказів. (с)
о печатях Вам ответили уже

16/06/11 17:24  lyktorОтправить письмо > oleg_16_03    16/06/11 16:49Дерево
цілком можливо, умови та межі делегованих повноважень повині бути обумовлені наказом ... але відповідальність керівника не зникає ...

16/06/11 16:49  oleg_16_03Отправить письмо > lyktor    16/06/11 16:47Дерево
в статуті цього немає...
Там написано що призначає керівник
чи може керівник делегувати повноваження наказом без змін до статуту ?!

16/06/11 16:47  lyktorОтправить письмо > oleg_16_03    16/06/11 16:44Дерево
уповноваженого ним органу шукайте у Статуті ПП там зазначають хто має право здійсювати прийом та звільнекння з роботи та притягувати до відповідальності...

16/06/11 16:44  oleg_16_03Отправить письмо > lyktor    16/06/11 16:23Дерево
будь-ласка п. 5 трохи конкретніше.
відповідно до ст. 21
Трудовий договір є угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом , чи може бути це уповноважена особа ?! Яким документом можна уповноважити, і як він має звучати?

Відповідно до ст. 24

Укладення трудового договору оформляється наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу про зарахування працівника на роботу.
чи потрібна печатка на наказі про прийняття коли його підпише керівник відділу ?

16/06/11 16:23  lyktorОтправить письмо > oleg_16_03    16/06/11 13:01Дерево
1. інструкція порядку ведення ТК передбачає наявність картки П-2
2.строк зберігання облікових документів — "75р — В"
3.Загальні...
4.Як правило на витягах з наказів...
5.якщо у ст.21,24 КЗпП таке бачите то робіть...

16/06/11 13:01  oleg_16_03Отправить письмо > Raffaella    17/03/11 13:38Дерево
1)Шановні експерти підкажіть будь-ласка чим регулюється ведедння особових справ на приватному підприємстві?
2)скільки років має зберігатися особова справа?
3) вимоги до наказів по кадрових питаннях?
4) чи повинна ставитися печатка на таких наказах?
5) чи може директор делегувати повноваження звільнення, призначення і т.д. керівнику відділу?

17/03/11 13:38  RaffaellaОтправить письмо > Дарина 2011    13/03/11 10:02Дерево
Дарина 2011? приказы хранятся отдельно, потому как не все приказы посвящаются принятию/увольнению сотрудников, легко запутаться...А в остальном все по фэн-шую! ;-)

13/03/11 14:19  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Dow-Jones    13/03/11 13:34Дерево
(((;)))

13/03/11 13:34  Dow-Jones > ОК АКА Олюня    13/03/11 11:02Дерево
в северо-западной части ОК ))) первое дело на букву "А" титулом обращено к восходящему солнцу...
эт если по фэн-шую.. хД )))

13/03/11 11:02  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Дарина 2011    13/03/11 10:02Дерево
в смысле? в тумбочке, в шкафу, на стеллаже...;)

13/03/11 10:02  Дарина 2011 > ОК АКА Олюня    11/03/11 09:22Дерево
Спасибо, скажите а где хранится папка с личными делами в отделе кадров?

11/03/11 09:22  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Дарина 2011    11/03/11 08:23Дерево
вообще приказы принято хранить отдельно. можете положить туда копии

11/03/11 08:23  Дарина 2011 > ОК АКА Олюня    10/03/11 22:33Дерево
Понятно, а в личном деле хранятся все приказі по человеку: о приняти на работу, приказі на оптуск, приказ на увольнение

10/03/11 22:33  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Дарина 2011    10/03/11 21:35Дерево
по минимуму: копии паспорта, справки об ИН, дипломов, для военнообязанных военного билета или приписного свид-ва. + в идеале особова картка

10/03/11 22:04  Трудовик > Дарина 2011    10/03/11 21:35Дерево
кантора частная?

10/03/11 21:35  Дарина 2011   Дерево
1. Что должно хранится в личных делах.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100