RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Карьера и Образование

Работа и Образование

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Рейтинг 10 кращих ВУЗов Києва, що випускають юристів.

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

5/04/11 00:26  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > filtr    4/04/11 22:31Дерево
покажите, плс, в качестве примера программу на ПОЛНЫЙ курс обучения, пусть не украинского, а РФного или даже западного ВУЗа. я хотела бы видеть Ваши ПРОГРАММНЫЕ требования к ВУЗу, ПО ФАКТУ реализованные на практике. а то, мож, Вы хотите реализации Вашего ИДЕАЛА на украинской почве?;)

4/04/11 22:31  filtrОтправить письмо > ОК АКА Олюня    29/03/11 19:15Дерево
Я не про анотацію, а про програму казав.

29/03/11 19:15  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > filtr    29/03/11 18:57Дерево

29/03/11 18:57  filtrОтправить письмо > Лебедев А.    29/03/11 15:49Дерево
Я думаю оцінити можливо не за розміром бібліотеки, а за тими програмами навчання і викладачів які має універ.

Але я не знайшов у жодного універа на сайті їх програми навчання ну наприклад, програма мала б виглядати як програма семінару, думаю Ви розумієте про що я.

Ось така програма це було б супер, але не в цій державі.
Я краще порадив би ВУЗ не з чиїхось вражень, а виходячи з таких програм але реалії зовсім інші.

А про Академію адв. знаю тільки її місцязнаходження і все. Чим вона краще?

29/03/11 15:49  Лебедев А. > filtr    29/03/11 13:56Дерево
Мені досить важко порівнювати з іншими ВУЗами: за словами знайомих я б сказав, що, наприклад, матеріальна та викладацька база вища за рівнем в Академії Адвокатури. Щодо інших ВУЗів я інформацією не володію: просто, об'єктивно, у МВС рівень низький (не у співвідношенні з кимось, а за абсолютним показником :-D ).

Але моє особисте переконання полягає в тому, що вчитися можна будь-де: було б бажання. Практику ж всеодно доведеться за його межами здобувати; а глибинне вивчення теорії від вибору навчального закладу залежить мало: тут вже треба звертати увагу на викладачів, а вони - матеріал досить динамічний :D

29/03/11 13:56  filtrОтправить письмо > Лебедев А.    29/03/11 13:02Дерево
ругой вопрос - уровень преподавания: программа, материалы, преподаватели, оснащенность и библиотечный фонд. По этим параметрам академия внутренних дел (киевская) отстаёт капитально:

О, я бачу у Вас є знання про цей універ/академію МВС, скажіть від яких саме ВУЗів вона відстає, щоб я на них теж звернув свою увагу але не вказуйте Шевченка чи Могилянку чи інші універи за межами Києва.

29/03/11 13:02  Лебедев А. > vlasenko-mariya    29/03/11 12:00Дерево
Не совсем верно по переименованию: до 2008 года - академия (НАВСУ), потом - универ (КНУВСУ), потом - опять академия (с 2010 года: КНАВСУ).

Уровень специалистов везде, имхо, один: кто хочет - учится, кто не хочет - не учится. Другой вопрос - уровень преподавания: программа, материалы, преподаватели, оснащенность и библиотечный фонд. По этим параметрам академия внутренних дел (киевская) отстаёт капитально: библиотека очень слабая, преподаватели по профильным дисциплинам - как раз кафедра гражданского права хорошая; уголовное - на удивление слабенькое, тех.оснащенность на нуле, интересных лекций нет вовсе.
Ну, а программа, как мне кажется, тоже во многих вузах приблизительно одинаковая: "на выходе" студенты любого ВУЗа, у которых во время учебы не было практики, дружно начинают переучиваться ))

29/03/11 12:05  бздыннь > filtr    28/03/11 18:19Дерево
я б радив Університет ім. Шевченка або Могилянку

29/03/11 12:00  vlasenko-mariya > filtr    28/03/11 18:19Дерево
был универ, а в 2010 г. переименован в Национальную Академию Внутренних Дел.
цивилисты там очень даже приличные и в основном гражданские.
советую МВД

28/03/11 23:32  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > filtr    28/03/11 18:19Дерево
академия ГНАУ в Ирпене тоже возможна

28/03/11 18:19  filtrОтправить письмо > filtr    27/03/11 20:59Дерево
Думаю, що буду радити Академію чи Універ МВС.
Те, що вони профільні це найголовніше. Але можливо їх профіль більше схиляється до міліційно-прокурорської діяльності і менше до цивільно-господарської, що було б бажаніше.

Але я думаю за ці роки у них рівень підготовки у цивільно-господарських відносинах мав би зрости.

Більшість викладачів я так розумію це люди з органів. Але думаю там також є викладачі за сумісництвом з інших поважних вузів.

Добре щоб наприклад, в договорі прописувалось хто проводить начитку і по якому предмету і щоб був вибір викладача. Ось це було б супер, але мабуть не в цьому житті.

Я наприклад не пішов би на семінар з договірного права до людини яка все життя працювала в органах міліції і книжку її не купив би з цих питань.

27/03/11 21:21  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > filtr    27/03/11 20:59Дерево
у Поплавского тоже юрфак есть. ну при чем тут МАУП? Вы ж спрашивали лучшие?

27/03/11 20:59  filtrОтправить письмо > Анджи    25/03/11 15:49Дерево
Цей універ звичайно добрий але дорогий!
Нархоз
Політехнічний там наче була кафедра юр.
МАУП, що там?
універ МВС окремо чи разом не знаю Академія МВС, чув що здається Харківський універ МВС Кращій, але чому питання?
універ КРОК знаю, що є юридичний факул, але якість мабуть не дуже з огляду на інфраструктуру
Тобто мене цікавить хоча б три універа в Києві що йдуть за тими, що я навів вище.

Може Академія МВС чи універ МВС все ж наче профільні, а більше здається саме профільних в Києві Немає?

25/03/11 15:49  АнджиОтправить письмо > filtr    19/03/11 18:52Дерево
Как по мне 10 юридических вузов в одном городе это вообще перебор. У нас по всей стране едва ли наберется десятка приличных юридических вузов. ИМХО, в Киеве котируется только университет Шевченка.

23/03/11 18:22  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Дикий Кот    23/03/11 16:54Дерево
dengi.ua тоже не согласны;)
Журнал «Деньги» опубликовал рейтинг ВУЗов-2011 [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

23/03/11 17:10  бздыннь > Дикий Кот    23/03/11 16:54Дерево
Могилянка зайва? не погоджусь

23/03/11 16:54  Дикий КотОтправить письмо > filtr    19/03/11 18:52Дерево
Могилянка явно лишняя в этом списке

19/03/11 18:52  filtrОтправить письмо   Дерево
Доброго дня шановні, ось таке питання яка зараз 10 найкращих ВУЗов в місті Києві.
Я не складаю рейтинг просто мене попросили порадити Якісний ВУЗ де готують юристів.

Так відразу відповів що Шевченка, Могілянка, Міжнародних Відносин,
а потім подумав це три Всеукраїнські ВУЗи міг би ще назвати але вони вже за межами Києва.

Тому хочу звернутись до тих хто навчається в Києві або вже закінчив підкажіть як ви оцінюєте свій ВУЗ чи міг би він бути у 10 кращих м. Києва.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100