RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи повинні АТ розкривати інформцію в інтернеті?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
15/05/11 12:28  кийОтправить письмо   Дерево
п. 3 Розділу 1 Положення про розкриття інформації емітентами
цінних паперів:
Емітент після розкриття Інформації відповідно до вимог цього
Положення може на власний розсуд додатково оприлюднити Інформацію
на власному або іншому сайті у глобальній інформаційній мережі
Інтернет (далі - сторінка в мережі Інтернет).
Тобто говориться про те, що в інтернеті оприлюднювати необовязково
Далі за текстом Положення зустрічаємо:
6.1. На титульному аркуші Повідомлення обов'язково
зазначається дата оприлюднення інформації у стрічці новин,
найменування, дата і номер друкованого видання, в якому
опубліковано Повідомлення, та у разі розміщення Повідомлення на
сторінці в мережі Інтернет дата оприлюднення та адреса сторінки в
мережі Інтернет.
Тобто, АТ може не розміщувати таку інформацію в інтернеті, але якщо розміщує, то зобов язане вказувати адресу такої сторінки?
І ще. Чи правильно я розумію, що вся інформація, яка подається до ДКЦПФР (зокрема в ел. формі) АТ розміщується на сайті ДКЦПФР?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100