RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Узгодження меж земельної ділянки(прибудинкова територія багатоквартирного будинку)


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/06/11 00:47  sasha2011   Дерево
Доброго дня. Порадьте, будь-ласка, що робити.

На днях прийшов лист з проханням щоб ми підписали „Акт встановлення та узгодження зовнішніх меж земельної ділянки”.

Як видно з акта і доданого креслення( до проекту землеустрою щодо відведення ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку і ведення садівництва) міськвиконком в 2009р. прийняв рішення „Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право власності та користування земельною ділянкою”.

Ситуація така.
Є 2-а сусідні будинки(по чотири квартири, в одному - ОСББ) та 2-ві досить великі прибудинкові території.
Власниця однієї квартири(в мому будинку без ОСББ) отримала згадуване рішення міськвиконкому і зробила проект землеустрою на обидва подвір’я !!!!

І це при тому, що я вже багато років (ще до 2009) пишу заяви про надання прибудинкової території в приватну власність для садівництва, будівництва, а сусід - учасник бойових дій(йому передбачені пільги по землі) - також про будівництво. Нам міська влада постійно відмовляла.

Отже що робити:
1. написату заяву про відмову у погодженні акту?
2. чи нічого не підписувати(для затягування часу) і тим часом готувати позовну заяву в суд для скасування рішення міськвиконкому?
3. можливо ще якісь варіанти?

Невже можливо по-закону приватизувати прибудинкову територію багатоквартирного будинку(я писав заяви на приватизацію без особливої надій і знаючи що це не зовсім законно)?

Чи являється технічний паспорт будинку та земельної ділянки(1969 року) документом, який визначає розмір та конфігурацію земельної ділянки, на якій розташований багатоквартирний жилий будинок в розумінні п.4 ст. 42 Земельного Кодексу?

Ситуація ускладнюється тим, що міська рада ще в 2006р. прийняла рішення про переведення всіх прибудинкових територій міста в землі загального користування(а їхня приватизація заборонена ЗК). Є лист Держземінспекції, що це рішення не законне, прокуратура подала в суд на скасування цього рішення, але вже 2 роки затягує справу(то не в той суд подають, то на засідання не з’являються........).

Дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100