RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Очередной перл налоговиков


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы: << [1] 2 >>    Всего: 2


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
28/11/11 11:33  Душенька > Бухмимо    28/11/11 11:01Дерево
или отказаться от работы с физиками или паять им на любой доход 15(17%) судя по предложенной методике которая еще не утверждена.

28/11/11 11:01  Бухмимо > Душенька    4/08/11 16:01Дерево
люди -скажите пожалуйста в двух словах что надо будет делать торговцу когда он обязан будет быть налоговым агентом с 01.01.2012?

5/08/11 12:49  GoGo > Душенька    4/08/11 16:01Дерево
хорошее есть, но при прочтении всего этого перла становится както муторно насчет обслуживания физиков на фр и особенно на биржевом...

4/08/11 16:01  Душенька > GoGo    4/08/11 15:57Дерево
агась .... ((( ну там и хорошее есть, будем оптимистами, коллеги!!!

4/08/11 15:57  GoGo > Душенька    27/07/11 19:57Дерево
неужтосцукоподписал?....((((

4/08/11 15:56  JuliaG > JuliaG    3/08/11 20:49Дерево
Давайте уточним, 10*12-10*10 - прибыль по бух. учету. А для целей налогооблажения, если я купила 100 акций за миллион, а потом продала 1 акцию за тот же миллион, прибыль - 0. Вот когда я буду продавать те 99 акций, тогда и получу прибыль.
Так ведь?

3/08/11 20:49  JuliaG > бздыннь    3/08/11 18:14Дерево
Угу, 10*12-10*10 - как инвест. прибыль поняла.
Но как быть с этим:
ст.170.2.4. НКУ "У разі якщо протягом 30 календарних днів до дня продажу пакета цінних паперів (корпоративних прав) чи деривативів, а також протягом наступних 30 календарних днів з дня такого продажу платник податку придбаває пакет ідентичних цінних паперів (корпоративних прав) чи деривативів, то:

а) інвестиційний збиток, що виник внаслідок такого продажу,
не враховується під час визначення загального фінансового
результату операцій з інвестиційними активами;

б) вартість придбаного пакета для цілей оподаткування
визначається за ціною його придбання, але не нижче ніж ціна
проданого пакета.

Чему теперь равна наша прибыль? Какие убытки мы не учитываем?

3/08/11 18:14  бздыннь > JuliaG    3/08/11 17:50Дерево
фізична особа А придбала 100 акцій за 1000 грн., тобто вартість 1 акції - 10 грн. після цього особа А продала 10 акцій за 120 грн. інші операції з інвест активами протягом року не здійснювались. в такому випадку інвестиційний прибуток розраховуватиметься як 10*12 - 10*10

3/08/11 17:50  JuliaG > бздыннь    27/07/11 17:46Дерево
Физ лицо покупает инвест.актив за, скажем, 1 миллион, затем он продает, но уже часть этого актива за тот же миллион.
Как вы думаете, есть ли у него инвест прибыль? Вернее так, когда она возникает? - при первой продаже или когда физ лицо надумает продать остаток?

27/07/11 19:57  Душенька > бздыннь    27/07/11 17:46Дерево
не зря конец света на 2012 предсказывают :-))

27/07/11 17:46  бздыннь > Душенька    27/07/11 08:37Дерево
щось мені підсказує, що до 2012 така методика буде затверджена

27/07/11 17:45  бздыннь > gloria60    27/07/11 10:04Дерево
так, самостійно

27/07/11 10:14  Душенька > gloria60    27/07/11 10:04Дерево
приняли но не опубликовали :-)

27/07/11 10:04  gloria60 > бздыннь    26/07/11 18:31Дерево
а чому проект? Вже ж прийняла зміни наче, ні? Торговець - податковий агент з 2012 року..:(
Цікаво тільки, якщо норма про податкове агентсво вступає в силу з 2012 року, то за 2011 рік улюблені фізики все роблять самостійно?

27/07/11 08:37  Душенька > бздыннь    26/07/11 18:31Дерево
"Методика визначення інвестиційного прибутку професійним торгівцем цінними паперами при виконанні функцій податкового агента встановлюється Міністерством фінансів України спільно з центральним органом виконавчої влади, який здійснює державне регулювання ринку цінних паперів”;
имхо: НЕТ МЕТОДИКИ НЕТ И ПОДАТКОВИХ АГЕНТІВ :-))))

26/07/11 18:31  бздыннь > Душенька    26/07/11 17:47Дерево
є, до речі, проект змін до НК, якими буде встановлено, що ТЦП є податковим агентом у будь-якому випадку :( брєд, но шо подєлать, хоч бери і з фізиками не працюй

26/07/11 17:47  Душенька > Душенька    12/07/11 17:29Дерево

12/07/11 17:29  Душенька > irinka_g    12/07/11 14:56Дерево
читайте змины к НК - думаю что так они и буду инерпретировать

12/07/11 14:56  irinka_g > Душенька    8/07/11 17:13Дерево
если не сложно, в двух словах по поводу понимания куда относить "витрати на придбання цінних паперів, інших корпоративних прав під час їх розміщення"?
суть вопроса: продаем, купленные при размещении ЦБ, можно ли их на расходы?

8/07/11 17:13  Душенька > briz07    8/07/11 16:45Дерево
+100

8/07/11 16:45  briz07 > Душенька    7/07/11 12:54Дерево
А в кодексе, Rossi - уже привел текст, они свое мнение очень четко прописали..

Думается мне такое письмо связано с политическим заказом на сегодя.. другого объяснения у меня нет. Те кто следил за новостями о создании новых банков и их владельцах, поймут о чем я.

8/07/11 16:45  Душенька > briz07    8/07/11 16:42Дерево
спасибо, но уже не актуальненько - протащили змины в кодекс и все письма до одного места ...

8/07/11 16:42  briz07 > Душенька    7/07/11 12:54Дерево
Было такое же письмо, только с указанием, что при покупке у эмитента при размещении, у эмитента нед доходов, а у покупателя нет расходов. Сейчас сразу не найду, Лига не работает, но оно известное и легко находится.

7/07/11 17:03  Rossi > Rossi    7/07/11 17:01Дерево
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту Закону України
«Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України»
(щодо удосконалення деяких норм Податкового кодексу України)

3. Загальна характеристика і основні положення акта

в розділі «Податок на прибуток підприємств»:
- удосконалити оподаткування по операціях з цінними паперами при їх первинному розміщенні та зворотному викупі;

7/07/11 17:02  Rossi > Bond2011    7/07/11 15:48Дерево
не понятно

7/07/11 17:02  Rossi > ku    7/07/11 15:57Дерево
а вы знаете, о чем эти изменения?

7/07/11 17:01  Rossi > Rossi    7/07/11 15:25Дерево
...продолжение:

в абзаці сьомому пункту 153.8 після слова “витрати” доповнити словами в дужках “(включаючи витрати на придбання цінних паперів, інших корпоративних прав під час їх розміщення)”

7/07/11 15:57  ku > Душенька    7/07/11 14:24Дерево
згоден. якщо таку зміну внесли, то все 9або майже все) стає на свої місця.

7/07/11 15:48  Bond2011 > Rossi    7/07/11 15:25Дерево
Як розуміти фразу "обліковуються в складі інших витрат і не враховуються при визначенні об’єкта оподаткуванні відповідно до цього Кодексу”"?

7/07/11 15:25  Rossi > Душенька    7/07/11 14:59Дерево
у статті 153:
після абзацу шостого пункту 153.8 доповнити абзацом сьомим такого змісту:
“При здійсненні платником податку операцій з продажу або іншого відчуження цінних паперів, або інших, ніж цінні папери, корпоративних прав або в момент їх зворотного викупу чи погашення емітентом, що придбанні платником податку під час їх розміщення чи в результаті здійснення внеску до статутного капіталу емітента корпоративних прав доходи від таких операцій визначаються в момент їх продажу або іншого відчуження з урахування витрат, понесених при придбанні таких цінних паперів. При цьому понесені витрати на придбання названих цінних паперів обліковуються в складі інших витрат і не враховуються при визначенні об’єкта оподаткуванні відповідно до цього Кодексу”

7/07/11 15:16  Rossi > Душенька    7/07/11 14:24Дерево
почему?

7/07/11 14:59  Душенька > Душенька    7/07/11 14:24Дерево

7/07/11 14:24  Душенька > Rossi    7/07/11 13:02Дерево
Уважаемые Rossi и ku, Ваш диалог напоминает разговор немого и глухого :-))))

7/07/11 13:02  Rossi > ku    7/07/11 12:52Дерево
а куда же расходы делись?

7/07/11 12:54  Душенька > briz07    6/07/11 17:03Дерево
а где их мнение по первичке поменялось???? ткните мне ссылку плиз

7/07/11 12:52  ku > Rossi    6/07/11 17:44Дерево
доходи 100% без витрат.

7/07/11 12:28  briz07 > Bond2011    6/07/11 17:25Дерево
Это письмо уже изменение их позиции, ранее было строго наоборот... ;о)
А ведь не так уж много времени прошло с их прошлой позиции... В общем весело.

6/07/11 17:44  Rossi > ku    6/07/11 14:29Дерево
"а тепер прорахуйте наслідки в момент продажу"

и что же будет в момент продажи?

6/07/11 17:25  Bond2011 > briz07    6/07/11 17:03Дерево
нам залишається тільки надіяться що ДПС змінить свою позицію...(

6/07/11 17:18  Душенька > briz07    6/07/11 17:03Дерево
летали - знаем :-))) и не срашно

6/07/11 17:03  briz07 > Душенька    6/07/11 16:49Дерево
Раньше такое было по письмам, где покупка при размещении у эмитента не попадало на расходы. Сейчас мнение помялось на прямо противоположное....

6/07/11 17:01  briz07 > Душенька    6/07/11 16:49Дерево
А при проверочке, геологи Вам по этому письму актик и напишут... Такова у нас реальность.. :о(

6/07/11 16:49  Душенька > Bond2011    6/07/11 14:54Дерево
повторюсь - каждый умирает в одиночку... для меня письмо не есть нормативный акт, а в НКУ ничего такого не сказано

6/07/11 14:55  Sven > Душенька    6/07/11 10:21Дерево
Геологи к этому шли долгие годы. С выходом НК они воплотили свою мечту в реальность. И без этого дурного письма стало ясно - с 01.04.2011 года расходы по ЦБ фигурируют в периоде получения доходов по ЦБ.

6/07/11 14:54  Bond2011 > Душенька    6/07/11 10:21Дерево
Добрий день ! Хто,яке рішення прийняв стосовно листа від 18.06.2011, № 11329/6/15-0516?

6/07/11 14:50  Душенька > ku    6/07/11 14:44Дерево
Жодна кількість ком не допоможе в дебатах з податківцями. Суди - це по перше за гроші, по друге довго і не завжди перспективно...(може виникнути ситуація коли будь-які питання закриваються в сторону бюджету). Тобто кожен для себе вирішує сам як реагувати на ті чі інші листи податківців. Просто свавілля наших вищестоячих органів дуже набридло, зовсім не зрозуміло як працювати далі...

6/07/11 14:44  ku > Душенька    6/07/11 14:39Дерево
може ви й праві, не спорю. тільки податковий облік така штука, що інокли слід думати на перспективу...
от моя одна товаришка з цим і стикнулася і допитувала у мене, як зробити так, щоб витрати за цінними паперами визнати саме у момент їх продажу. якщо ви маєете справу з копійчаними оборотами по ЦП, то ні цей лист, ні сам ПК погоди не робить, але коли рахунки йдуть на мільйони, закони тоді читають до останньої коми

6/07/11 14:39  Душенька > ku    6/07/11 14:29Дерево
мне кажется у Вас недостаточно опыта анализировать это письмо. За 12лет своего стажа еще не видела корисного письма налоговиков... Это игра в одни ворота - притом всегда. Так что советую не питать иллюзий.

6/07/11 14:29  ku > Душенька    6/07/11 14:20Дерево
ви зробили передчасний висновок.
за ПКУ витрати за цінними паперами належать до інших і відображаються в момент виникнення, тобто в момент придбання. а доходи - в момент продажу. а тепер прорахуйте наслідки в момент продажу. то цей лист набагато корисніший, ніж видається на перший погляд

6/07/11 14:20  Душенька > ku    6/07/11 14:11Дерево
странные люди индейцы ...

Страницы: << [1] 2 >>    Всего: 2

Реклама

bigmir)net TOP 100