RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Все о Пенсии

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Офицер МВД погиб при исполнении. Полагается что-то родителям пенсионерам?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
26/08/11 16:30  овчарка-2Отправить письмо > Помогаю    26/08/11 15:59Дерево
А причем родители к семье погибшего? У него своя семья была

26/08/11 15:59  Помогаю > овчарка-2    26/08/11 15:30Дерево
Т.е., я так понимаю, что его родители (которым уже за 60 лет) имеют право на пенсию в размерах, определенных законодательством и должны обратиться в пенсионный фонд с заявлением, да?

26/08/11 15:30  овчарка-2Отправить письмо > овчарка-2    26/08/11 15:28Дерево
Стаття 40. Період, на який призначається пенсія в разі
втрати годувальника. Зміна розміру пенсії


Пенсія в разі втрати годувальника встановлюється на весь
період, протягом якого член сім'ї померлого вважається
непрацездатним (стаття 30), а членам сім'ї, які досягли: чоловіки
- 60 років, жінки - 55 років, - довічно.

Зміна розміру пенсії, якщо у складі сім'ї, якій було
призначено пенсію у разі втрати годувальника, станеться зміна,
внаслідок якої окремі члени сім'ї або сім'я в цілому втратять
право на пенсію, перерахунок пенсії або припинення її виплати
провадиться з першого числа місяця, що йде за тим місяцем, у якому
сталася зміна.


Стаття 41. Призначення однієї пенсії в разі втрати
годувальника на всіх членів сім'ї.
Виділення частки пенсії


На всіх членів сім'ї, які мають право на пенсію,
призначається одна спільна пенсія, крім випадку, зазначеного у
частині четвертій цієї статті. { Частина перша статті 41 із
змінами, внесеними згідно із Законом N 3591-IV ( 3591-15 ) від
04.04.2006 }

На вимогу члена сім'ї його частка пенсії виділяється і
виплачується йому окремо.

Виділення частки пенсії провадиться з першого числа місяця,
що йде за тим місяцем, в якому надійшла заява про поділ пенсії.

Пенсія в разі втрати годувальника призначається кожному з
батьків, дружині (чоловікові) загиблої (померлої) або пропалої
безвісти особи офіцерського складу, прапорщика і мічмана,
військовослужбовця надстрокової служби і військової служби за
контрактом або особи, яка має право на пенсію за цим Законом.
{ Статтю 41 доповнено частиною четвертою згідно із Законом
N 3591-IV ( 3591-15 ) від 04.04.2006 }

[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

26/08/11 15:28  овчарка-2Отправить письмо > Помогаю    26/08/11 15:20Дерево
Відповідно до ст.30 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби та інших осіб" право на пенсію в разі втрати годувальника мають: непрацездатні члени сімей загиблих, померлих працівників ОВС, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом,які перебували на їх утриманні. Відповідно до ч.2 ст.32 зазначеного Закону дітям,які перебувають на повному державному утриманні, виплачується 50% призначеної пенсії.
Розмір пенсії ву разі втрати годувальника регламентується ст. 36 вищевказаного Закону.
Якщо чоловік загинув привиконанні службових обовязків п.а). ст.36 - 40% заробітка на кожного непрацездатногочлена сім’ї ;
б) Сім’ям працівників ОВС, які мають право на пенсію за цим Законом, які померли внаслідок каліцтва, одержаного в результаті нещасного випадку, не пов’язаного з виконанням обов’язків військової служби, або в наслідок захворювання, пов’язаного з проходженням служби - 30% заробітку годувальника на кожного не працездатного члена сім’ї.
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Фактически согласен со сказанным.

26/08/11 15:20  Помогаю > овчарка-2    26/08/11 14:54Дерево
Да, я вот читаю ст. 29 ЗУ "О пенсионном обеспечении военнослужащих", там написано, что Пенсії в разі втрати годувальника сім'ям військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, призначаються, якщо годувальник помер у період проходження служби. Далее в ст. 30 ЗУ указано, что Незалежно від перебування на утриманні годувальника пенсія призначається: непрацездатним дітям; непрацездатним батькам і дружині (чоловікові), якщо вони після смерті годувальника втратили джерело засобів до існування, а також непрацездатним батькам і дружині (чоловікові) військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, які загинули чи померли або пропали безвісти в період проходження служби. Если родители пенсионеры то они считаются нетрудоспособными, я так понимаю и имеют право получать эту пенсию?


26/08/11 14:54  овчарка-2Отправить письмо > Помогаю    26/08/11 14:00Дерево
пенсия назначаеться по утрате комильца

26/08/11 14:00  Помогаю > ОК АКА Олюня    26/08/11 13:30Дерево
Благодарю. Но это что касается единоразовой выплаты. А я где-то читал что можна получать пенсию в размере месячного оклада погибшего. Не знаете за такой ньюанс?

26/08/11 13:30  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Помогаю    26/08/11 13:08Дерево

26/08/11 13:08  Помогаю   Дерево
Здравствуйте, буду очень благодарен за помощь. При исполнении погиб офицер. Остались его жена, сын 19 лет (студент) и родители - пенсионеры. Полагаються ли какие-либо выплаты родителям в связи со смертью сына?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100