RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Трудовой стаж


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
8/02/19 09:28  stladyОтправить письмо > lyk    7/02/19 18:51Дерево
Sorry, я мала на увазі педагогічний стаж для пенсії.

7/02/19 18:51  lyk > stlady    7/02/19 08:58Дерево
Читайте уважно
було питання "Є викладач, який пропрацював у школі багато років і йому не вистачає 2 років для отримання надбавки до з/п."
питання пенсійного забезпечення не піднімалось

7/02/19 08:58  stladyОтправить письмо > lyk    6/02/19 21:29Дерево
Читайте уважно ло кінця.
"Відповідно до зазначеного Порядку час перебування на строковій військовій службі не відноситься до педагогічної роботи, а зараховується до стажу педагогічної роботи для виплати надбавки за вислугу років. Пенсія за вислугу років працівникам освіти призначається тільки при наявності спеціального стажу роботи."
Тобто, для надбавок за педагогічний стаж зараховується, для пенсії - не зараховується.

6/02/19 21:29  lyk > stlady    6/02/19 09:11Дерево
то "Звісно, ні" чи да?

6/02/19 09:11  stladyОтправить письмо > lyk    5/02/19 20:33Дерево
Порядком передбачено, що до стажу педагогічної роботи зараховується час перебування громадян України на військовій службі. Оскільки Порядком не зазначений який саме конкретний вид військової служби, то є підстави вважати, що час перебування на строковій військовій службі, яка є одним із її видів, обов’язково зараховується до стажу педагогічної роботи.
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про військовий обов'язок і військову службу.

Стаття 2. Військова служба і виконання військового обов'язку в запасі.

1. Військова служба є державною службою особливого характеру, яка полягає у професійній діяльності придатних до неї за станом здоров'я і віком громадян України, пов'язаній із захистом Вітчизни. Час проходження військової служби зараховується громадянам України до їх страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби.

4. Види військової служби:
строкова військова служба; військова служба за призовом під час мобілізації, на особливий період; військова служба за контрактом осіб рядового складу; військова служба за контрактом осіб сержантського і старшинського складу; військова служба (навчання) курсантів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають у своєму складі військові інститути, факультети військової підготовки, кафедри військової підготовки, відділення військової підготовки (далі - вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів); військова служба за контрактом осіб офіцерського складу; військова служба за призовом осіб офіцерського складу.
Джерело: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Відповідно до зазначеного Порядку час перебування на строковій військовій службі не відноситься до педагогічної роботи, а зараховується до стажу педагогічної роботи для виплати надбавки за вислугу років. Пенсія за вислугу років працівникам освіти призначається тільки при наявності спеціального стажу роботи. Постановою КМУ від 4 листопада 1993 р. № 909 затверджений Перелік посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років.
Джерело: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

5/02/19 21:02  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Ruten88    5/02/19 11:14Дерево
ЗАКОН УКРАЇНИ Про військовий обов'язок і військову службу
Стаття 2. Військова служба і виконання військового обов'язку в запасі
1. Військова служба є державною службою особливого характеру, яка полягає у професійній діяльності придатних до неї за станом здоров’я і віком громадян України (за винятком випадків, визначених законом), іноземців та осіб без громадянства, пов’язаній із обороною України, її незалежності та територіальної цілісності. Час проходження військової служби зараховується громадянам України до їх страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

5/02/19 20:58  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Ruten88    5/02/19 11:14Дерево
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ, П О С Т А Н О В А
від 31 січня 2001 р. N78
Про реалізацію окремих положень частини першої статті 57 Закону України "Про освіту", частини першої статті 25 Закону України "Про загальну середню освіту", частини другої статті 18 і частини першої статті 22 Закону України "Про позашкільну освіту" [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

5. До стажу педагогічної роботи зараховується час перебування громадян України на військовій службі, час перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та відпустка без збереження заробітної плати. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

5/02/19 20:33  lyk > Ruten88    5/02/19 11:14Дерево
Час проходження військової служби зараховується громадянам України до їх страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби.

5. До стажу педагогічної роботи зараховується час перебування громадян України на військовій службі

не передбачено залежності перебування педагогом в той період

5/02/19 13:56  stladyОтправить письмо > Ruten88    5/02/19 11:14Дерево
Звіснр, ні. Бо та той період особа взагалі не була педагогом.

5/02/19 11:14  Ruten88Отправить письмо > lyktor    21/09/11 16:49Дерево
Доброго всім дня. Ситуація наступна: Є викладач, який пропрацював у школі багато років і йому не вистачає 2 років для отримання надбавки до з/п. Але цей викладач служив у армії (радянській) до здобуття педагогічної освіти. У звязку з цим у мене наступне питання:

Чи зараховується служба в рамії як педагогічний стаж?
Я вважаю, що ні, бо він служив до здобуття педагогічної освіти і йому зараховно по ідеї загальний трудовий стаж, а не педагогічний. Можливо хтось більш компетентний з даного питання та підскаже мені. Наперед дякую.

21/09/11 16:49  lyktorОтправить письмо > Адріана    21/09/11 10:44Дерево
наказ датою видання...

21/09/11 10:44  Адріана > lyktor    20/09/11 17:13Дерево
І як зробити запис. Наприклад: номер за порядком. дата - теперішня, чи дата перейменування. Запис - посада перейменована. і підстава - наказ теперішньою датою чи датою перейменування.

20/09/11 17:13  lyktorОтправить письмо > Адріана    20/09/11 15:17Дерево
якщо ТК не закрита установою де працює працівник то хронологія буде тільки у черговості записів, дата та назва документу будуть за змістом...

20/09/11 15:17  Адріана > lyktor    19/09/11 16:54Дерево
як внести запис в трудову про перейменування посади, якщо існують інші записи, і в хронрлогічному порядку запис зробити неможливо.

19/09/11 16:54  lyktorОтправить письмо > Адріана    19/09/11 16:34Дерево
якщо посадові обов'язки за попередньою назвою посади також не збереглись і не доведено у суді тоді практично не можливо...

19/09/11 16:34  Адріана > lyktor    19/09/11 16:19Дерево
шукали. Документи не збереглись. Позиція суду - суд не підтверджує трудовий стаж.

19/09/11 16:19  lyktorОтправить письмо > Адріана    19/09/11 16:08Дерево
шукати документи, можливо зміна відбулась не за локальним документом... подавати уточнюючу довідку...

19/09/11 16:08  Адріана > Адріана    19/09/11 12:36Дерево
Дуже прошу допомогти в вирішенні даного питання.

19/09/11 12:36  Адріана   Дерево
Підскажіть, будь-ласка, як бути коли запис про перейменвання посади вчасно не внесено в трудову книжку. Пройшло багато років, документи які були підставою для перейменування посади не збереглись. До спеціального стажу не зараховують 4 роки.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100