RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Карьера и Образование

Работа и Образование

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Задача: решите, кто сможет


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
24/10/11 14:41  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Jasjaangel    23/10/11 18:18Дерево
разве этот форум называется "Решаем задачи ленивым студентам"?;)
размещайте свои задачи в одной, этой теме

24/10/11 11:59  кийОтправить письмо > Jasjaangel    23/10/11 18:18Дерево
1. Про банкрутсво пищуть не позов, а заяву.
ТДВ має корпоративні права на ДП. Окрім того, ТДВ може прийняти рішення про ліквідацію ДП (правда, питання, хто таке рішення приймає після прийняття ухвали про санацію/постанови про признання банкрутом - скоріш це буде арб. керуючий). Майно, що залишиться після розрахунків з кридторами ДП, має перейти до ТДВ і бути включеним до ліквід. маси (на стадії ліквідації ТДВ). Філії - юридичні особи - марення. Мало що там написано в положеннях! В витязі, довідці статистики буде написано, що філії не мають статусу юридичної особи. Відповідно, все майно філій належить ТДВ і має бути включеним до ліквід. маси (на стадії ліквідації ТДВ). Рішення на яку стадію переходити після розпорядження майном (ліквдацію чи снацію) приймається комітетом кредиторів і затверджується судом.

23/10/11 18:18  JasjaangelОтправить письмо   Дерево
Практичне завдання 1. До господарського суду Харківської області звернулися кредитори товариства з додатковою відповідальністю "Спектр" із позовом про ліквідацію товариства в зв'язку з його неспроможністю (банкрутством). До складу майна, що підлягає розподілу між кредиторами, позивачі просили включити й активи дочірнього підприємства ТДВ "Спектр", а також майно, закріплене за представництвами і філіями ТДВ в інших містах. Заперечуючи проти запропонованих вимог, представник відповідача заявив, що дочірнє підприємство є самостійною юридичною особою і по боргах підприємства-засновника не відповідає. Іногородні філії, згідно з положенням про філії, також є юридичними особами і не повинні ліквідуватися. Крім того, ліквідація товариства в зв'язку з його банкрутством можлива тільки після застосування санації, тому що не виключається можливість його фінансового оздоровлення.
Оцініть викладені доводи. У чому полягає особливість правового положення товариств із додатковою відповідальністю? Охарактеризуйте правове положення філій, представництв юридичної особи та дочірніх підприємств.
Практичне завдання 2. Остапчук, збираючись їхати в довгострокове службове відрядження до однієї з країн Центральної Африки, 20 вересня 2004 року за пів ціни продав всі свої зимові речі Сокольскому. Але через складні політичні умови в тій країні, куди мав поїхати Остапчук, відрядження було відмінено 4 листопада 2004 року.
Зважаючи на те, що поновити свій гардероб усіма необхідними зимовими речами до початку зими Остапчук матеріально неспроможний, він звернувся в суд з позовом про визнання правочину купівлі-продажу речей між ним і Сокольским недійсною, як укладеної внаслідок помилки.
Сокольский заперечував проти позову, пояснивши, що такі обставини не можуть впливати на дійсність правочину. А крім того, як пояснив Сокольский, частину речей він вже подарував своєму батькові.
Яке рішення має прийняти суд? Розберіть доводи сторін?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100