RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Карьера и Образование

Работа и Образование

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Студенти-правники, не приймайте участь у конкурсі!


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
14/11/11 11:29  БдыщъОтправить письмо > elenaanber    13/11/11 08:43Дерево
ШО, за студента работу написали, а ее слили на конкурсе?)

13/11/11 14:47  tafanoОтправить письмо > elenaanber    13/11/11 08:43Дерево
и кто же эта маска?)

13/11/11 08:43  elenaanberОтправить письмо   Дерево
8 листопада у "Юридичній практиці" надруковано список фіналістів степендіального конкурсу студентів правників, який проводила Міжнародна юридична фірма DLA Piper. На момент виходу газети один из 4 фіналистів, серед яких за умовами конкурсу мали розподілятися призові місця,отримав повідомлення за результатами очної співбесіди зміст якого фактично наступний - конкурсна комісія визнала рівень Ваших знань невідповідним для отримання призу!
Очна частина конкурсу проводилась некорректно. "Дамою" - членом конкурсної комісії допускались некорректні зауваження на адресу фіналіста. Накшалт - "Ви обрали тему роботи, бо Вам сподобались букви?", "Ви навчаєтесь на старшому курсі і маєте такий низький рівень знань". Ця "дама" фактично самотверджувалась за рахунок студента та здійснювала психологічний тиск, всі інші члени комісії, навіть не звертали уваги на фіналіста і займалися своїми справами. Рівень знань іноземної мови, як передбачалось взагалі ніхто не перевіряв.
Таким чином,рівень знань самих юристів вказаної фірми є недостатнім, бо вони фактично змінили умови конкурсу після його початку, що суперечить вимогам ст.1152 ЦК України. Ганьба!І в першу чергу "фахівцю", яка самостверджувалась таким ганебним спообом.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100