RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Он-лайн квитанция по уплате судебного сбора


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
28/11/11 09:56  workworkОтправить письмо > Ромка    28/11/11 09:33Дерево
все же удобней чем рукой писать

28/11/11 09:33  РомкаОтправить письмо > student_1    25/11/11 20:48Дерево
Прикольно не то слово - держава все делает, шоб денежки в бюджет оперативно поступали :)))

25/11/11 20:48  student_1Отправить письмо > Ромка    25/11/11 18:46Дерево
прикольно, но недорабоватаная. например, в апеляционных судах в назначении все-равно выбивает "за позов"

25/11/11 18:46  РомкаОтправить письмо   Дерево
Запрацювала он-лайн-квитанція для сплати судового збору
25 листопада 2011, 16:22


Державним підприємством «Інформаційні судові системи» на замовлення Державної судової адміністрації України, з метою спрощення процедури сплати судового збору, було розроблено новий програмний продукт – онлайн-квитацію – зручну форму для формування квитанції на сплату судового збору.

Така форма оплати судового збору є надзвичайно простою та швидкою, оскільки достатньо зайти в рубрику «Судовий збір», що розміщена на веб-порталі судової влади за посиланням [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] вибрати необхідний суд, знову обрати рубрику «Судовий збір», натиснути на онлайн- таблицю ставок судового збору, щоб розрахувати суму збору та сформувати квитанцію.

При формуванні онлайн-квитанції потрібно ввести запитувані дані (зокрема: суму позову, ФІО, ідентифікаційний номер платника податку) та роздрукувати квитанцію. Платіжні реквізити та необхідна сума для перерахування судового збору будуть сформовані автоматично.

Така квитанція значно спрощує процедуру «ручного» заповнення платіжних реквізитів, страхує від помилок при ручному заповненні платіжних реквізитів судів та економить час. Сплачується роздрукована онлайн-квитанція через установи банків чи відділення зв’язку у звичайному режимі.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100